Junior Bažant

Vztahuje se k

Skvělý úspěch pro český cyklokros. Junior Bažant si dojel v Táboře pro bronz

4.února » NOVA Sport
Čeští cyklokrosaři slaví na mistrovství světa v Táboře první medaili. Povedlo se to šestnáctiletému Kryštofu Bažantovi, který si mezi juniory dojel pro třetí místo. Na vítězného Stefana Viezziho ztratil 31 vteřin.

ŽIVĚ: Junior Bažant se na MS v Táboře blýskl bronzem, vyhrál Ital Viezzi

4.února » ČT sport
Juniorský cyklokrosař Kryštof Bažant vybojoval na mistrovství světa bronzovou medaili, vyhrál Ital Stefano Viezzi. Na trať v Táboře se od 13:05 dostanou i ženy do 23 let včetně české naděje Kristýny Zemanové. Šampionát uzavřou muži, kde svoji posled…

Junior Bažant získal na mistrovství světa cyklokrosařů v Táboře bronz

4.února » Sport.cz
Šestnáctiletý Kryštof Bažant získal na mistrovství světa cyklokrosařů v Táboře první medaili pro Česko. V závodě juniorů obsadil třetí místo. Vyhrál Ital Stefano Viezzi, pro stříbro si dojel Keije Solen z Nizozemska.