15
new stories - click to show

Webmagazín

Description:

Biznis

URL:

https://webmagazin.teraz.sk

Catalog:

Ekonomika

Publishes:

3 items/month

Nová štúdia KPMG

23.June
Nová štúdia KPMG: Enormné zvyšovanie daní núti fajčiarov siahať po falzifikovaných cigaretách nejasného pôvodu a prakticky nemá vplyv na zníženie miery fajčenia. Vlády prišli o 10,4 miliardy eur, ktoré mohli použiť na podporu ľudí v ťažkých časoch poznačených rekordnou infláciou.

WOOD & Company posilňuje wealth management o Maroša Ďurika

21.June
Skúsený investičný bankár s viac ako 20-ročnou praxou dopĺňa tím divízie wealth managementu v Bratislave. Jej fungovanie by chcel priblížiť štandardu vyspelých západných krajín.

365.bank v rámci aktualizácie aplikácie prináša možnosť investovať

20.June
Najefektívnejším nástrojom ako dlhodobo zhodnotiť úspory, ale aj zmierniť negatívne dopady inflácie, je investovanie.

Ambasádor XTB, Jiří Procházka je novým šampiónom UFC

16.June
Jiří Procházka, jeden z najlepších bojovníkov MMA súčasnosti a ambasádor XTB, úspešne pokračuje vo svojej ceste za vrcholovými športovými úspechmi. Minulú nedeľu sa stal novým šampiónom v poloťažkej váhe.

Revitalizácia Harmincovej – príbeh so šťastným koncom pre Dúbravčanov

15.June
Harmincova ulica predstavuje kľúčové dopravné spojenie mestskej časti Dúbravky so zvyškom Bratislavy a diaľnicou D2.

ECO – INVESTMENT kúpil do svojich závodov ďalšie špičkové linky

15.June
Minulý týždeň sa v talianskom meste Lucca uskutočnila prestížna výstava „Its Tissue“, ktorá je najväčšou výstavou výrobcov najmodernejších strojov a zariadení pre papierenský priemysel. Jedným z vystavovateľov bol aj taliansky výrobca Gambini, ktorý pre slovenskú firmu SHP Group vyrobil 3 papierenské linky. Tie patria k významným investíciám holdingu ECO – INVESTMENT a.s., ktorého je SHP Group sú…

Mondi SCP pomôže Ružomberku sumou prevyšujúcou milión eur

9.June
Zástupcova mesta Ružomberok a papierní Mondi SCP podpísali memorandum o spolupráci. Jeho súčasťou je aj podpora dodávky tepla vo výške stotisíc eur.

Brokerská spoločnosť XTB prekročila hranicu pol milióna klientov

9.June
Počet klientov XTB dosiahol v máji hranicu 500 000. Vďaka aktívnemu globálnemu rozvoju a systematicky rastúcemu počtu klientov sa spoločnosť šplhá nahor, a to nielen na trhu FX / CFD. V súčasnosti sa XTB radí medzi top päť svetových forexových brokerov v počte aktívnych klientov.

Keď podpora domácich výrobcov, tak poriadna

31.May
Lidl zaplatil v minulom roku slovenským dodávateľom za ich výrobky 450 miliónov eur, podiel potravín od slovenských dodávateľov na pultoch diskontu je 36%.

Bojovník Jiří Procházka novou tvárou brokerskej spoločnosti XTB

16.May
Jiří Procházka, jeden z najlepších bojovníkov MMA súčasnosti, sa stal novým globálnym ambasádorom spoločnosti XTB. Nová kampaň popredného svetového brokera sa zameria na budovanie povedomia o investíciách medzi Čechmi a na podporu rastu jeho klientskej základne.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes