Vyšetrenie

URL:

http://vysetrenie.zoznam.sk/

Catalog:

Lifestyle → Zdravie

Publishes:

2.5 items/day

Ochrana pred slnkom, no nie pred toxickými látkami: Opaľovacie krémy pôsobia na pečeň i obličky!

15:49
Hoci leto je ešte ďaleko, opaľovacie krémy sa odporúča používať aj v zime na horách, kde je slnko ostrejšie. Je však pravdepodobné, že budete zdržanlivejší pri ich používaní. Obzvlášť po zistení, že vďaka nim sa do krvi dostávajú chemické látky vo vyšších koncentráciách, ako sa doteraz predpokladalo.

Ako je to s vodou z vodovodu? PRAVDA, či je skutočne škodlivá!

7:40
Vodárenské spoločnosti ubezpečujú ľudí, že pitie vody z vodovodu nemá žiadne zdravotné riziká. Reagujú tak na vyjadrenia o nevhodnosti dlhodobého pitia vody z verejného vodovodu z dôvodu výskytu trihalogénmetánov (THM). Považujú ich za nepravdivé a zavádzajúce.

Môžeme dosiahnuť vyšší vek bez zdravotných problémov? Faktory, ktoré robia doslova zázraky!

24.January
Vedci tvrdia, že návyky zdravého životného štýlu dokážu predĺžiť náš život až o 10 rokov. Identifikovali päť dôležitých faktorov, ktoré sa na tom podieľajú.

Mnohým chýba jeden z top vitamínov: Zachráňte svoje zdravie pred zníženou imunitou

24.January
Zimné mesiace vedia dať ľudskému telu poriadne zabrať. Krátke, chladné a zamračené dni nielen testujú našu imunitu, ale oberajú nás aj o slnečné svetlo.

Strašiak z detstva s prekvapivým účinkom na plodnosť: Toto robí so spermiami!

24.January
Scény s rybím olejom z detstva si takmer každý ešte stále pamätá. I keď sme ho nenávideli pre jeho chuť, v skutočnosti je to zdravá bomba! Postará sa o bezproblémový chod organizmu a navyše, má vplyv aj na mužskú plodnosť. Čo robí so spermiami?

Stop bolestiam krku: VIDEO Záchrana pomocou uteráku, ktorá zaberie pár minút!

23.January
Hoci by vás z tohto utrpenia mohla dostať dobrá masáž od profesionálneho maséra, čo robiť ak niekto taký nie je na blízku a času je málo? Správnou technikou to zvládnete aj sami. Pripravte si uterák a vlastné ruky. To bude totiž jediné, čo potrebujete ku skvelému výsledku.

Je lepšie nízkotučné alebo polotučné? Tento druh mlieka môže spomaliť starnutie DNA!

23.January
Pri výbere mlieka máme viacero možností. Buď si vyberiete plnotučné alebo zo strachu o svoju postavu siahnete radšej po tom, ktoré obsahuje menej tuku. Znamená však nízky obsah tuku automaticky aj lepšie zdravie pre ľudský organizmus?

Na kúrenie v domácnosti dopláca celé telo: ČÍSLO, ktoré nesmie prekročiť vnútorná teplota!

22.January
Vysušené sliznice, škriabanie v hrdle a ďalšie zdravotné ťažkosti počas zimy môžu byť dôsledkom suchého vzduchu, ktorý v miestnosti vzniká v dôsledku vykurovania. Regionálny úrad verejného zdravotníctva (RÚVZ) Bratislava pripomína, že počas vykurovacej sezóny netreba plytvať teplom a nerobiť si doma saunu.

4 ingrediencie, ktoré výrazne pomôžu potlačiť zápal v tele a mozgu: Zbohom oslabené telo!

22.January
Vedeli ste, že zápal v tele alebo mozgu vás môže oslabovať? Neviete sa sústrediť, bolí vás hlava, či nastáva istá mentálna hmla? Alebo sa často cítite ako keby ste mali chrípku, nič sa vám nechce a úlohy sa zdajú byť veľmi komplikované…

Veľká dilema vyriešená: Prečo dať prednosť zeleným banánom pred žltými!

22.January
Ak ide o chuť, človek radšej siahne po žltých banánoch ako tých zelených. Zelené sú horkejšie a o ich sladkej chuti ťažko hovoriť. Na druhej strane sú niečím výnimočné!

Nová šanca na univerzálnu liečbu pacientov: Zničí bunky rakoviny hrubého čreva i prsníka!

21.January
Britskí vedci objavili typ bielej krvinky, ktorý by sa dal využiť na liečbu všetkých druhov rakoviny. Špecifický T-lymfocyt sa zatiaľ osvedčil pri laboratórnych testoch.

Je repkový olej vhodný na vyprážanie? Spotrebiteľský TEST odhalil skutočnú kvalitu výrobkov!

21.January
Repkový olej je jeden z najobľúbenejších rastlinných olejov a tvorí súčasť kuchyne vo viacerých domácnostiach. Spotrebiteľská organizácia dTest testovala 17 repkových olejov a všetky si odniesli hodnotenie, ktoré prekonalo očakávania!

Skorší nástup menopauzy ako nebezpečná predzvesť: Znamenie vážnych problémov!

21.January
Jej nástup je nečakaný a prináša mnoho zmien. Niekedy môže prísť menopauza skôr, už okolo 40.- 45. roku života, no s ňou prichádza i väčšie riziko zdravotných problémov v neskoršom živote. Reč nie je len o strate sexuálnej túžby, libida či o častých zmenách nálad!

Odvrátená strana obľúbeného ovocia? Čo môže napáchať kivi, ak ho zjete!

20.January
Exotické ovocie kivi má nízku energetickú hodnotu, ale je obzvlášť bohaté na vitamíny C, E, K a kyselinu listovú. Obsahuje tiež vápnik, fosfor a draslík, ktorý relaxuje cievne steny, čím pomáha znižovať krvný tlak.

Stačí jediný pohľad do podprsenky: Signály, že sa niečo deje s vaším zdravím

20.January
Pre mnohých je to vec, nad ktorou len mávnu rukou. Hoci bradavkám mnohí nevenujú zvýšenú pozornosť, v skutočnosti môžu poukázať na niektoré vážne zdravotné problémy. Nazrite do podprsenky a zistite pravdu!
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes