15
nových článků - klikněte pro zobrazení

tvnoviny.sk

Popis:

Šport

URL:

http://tvnoviny.sk

Katalog:

Šport

Publikuje:

23 položek/den

Autobus zastaví, ale vystúpiť nemôžete. Nové pravidlá na Slovensku pobúrili cestujúcich

14:20
Na dvoch autobusových linkách medzi Novým Mestom nad Váhom, Vrbovým a Piešťanmi platia nové pravidlá. Na viacerých zastávkach je možný iba nástup alebo iba výstup a cestujúci zmenu ostro kritizujú.

Klimatológ má jasnú predpoveď na druhú polovicu leta. Slovákov po rekordných 41°C čaká toto

6:52
Rekordné maximá, série tropických nocí aj dlhodobé sucho ukázali, že leto sa začalo nezvyčajne tvrdo.

Mbappé bol najlepší vo viacerých ukazovateľoch. Hviezda šampiónov sa ocitla v popredí nelichotivého rebríčka

0:28
Medzinárodná futbalová federácia (FIFA) zverejnila na svojom webe zaujímavé štatistiky z historického šampionátu.

Touré sa nevie dočkať súťažnej premiéry na lavičke Slovana. Napriek absencii opôr má jasný plán

20:46
Trojnásobný gruzínsky majster privíta Slovan na Štadióne Micheila Meschiho s kapacitou 27-tisíc divákov.

Po 26 rokoch končí známa cestovná kancelária. Vyhlásila platobnú neschopnosť

20:46
Cestovná kancelária Solvex oznámila, že v pondelok (20. 7.) o 16.00 h sa dostala do stavu platobnej neschopnosti a naďalej nedokáže uhrádzať a plniť svoje záväzky voči obchodným partnerom a klientom.

Historický šampionát priniesol rekordy, príbehy aj kontroverzie. Názory expertov na formát sú rôzne

19:43
Historicky najväčšie futbalové majstrovstvá sveta sú už minulosťou. Turnaj so 48 reprezentáciami priniesol rekordy, nové futbalové príbehy aj niekoľko kontroverzií. Kým na ihrisku dominovalo Španielsko, mimo neho sa diskutovalo aj o rozhodnutiach organizátorov.
© 2000-2026 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes