15
new stories - click to show

Topky.sk

URL:

http://www.topky.sk

Catalog:

Ze světa → Slovensko
Z domova

Publishes:

29 items/day

Analytik Bazovský o nehode na Zochovej: Bola to otázka sekundy, šancu by nemal ani triezvy šofér

0:18
BRATISLAVA – Päť mŕtvych. Taká je bilancia nehody, pri ktorej 60-ročný vodič vo vysokej rýchlosti zmietol ľudí na zastávke MHD. Na dôvažok bol u neho zistený aj alkohol. Doslova preletel cez obrubník, chodník, trávnatú plochu, ďalšiu cestu a zastavil sa až niekoľko metrov od miesta zrážky. Celý incident zachytili bezpečnostné kamery. Zábery nie sú vhodný pre citlivé povahy. Na sekundy hrôzy sa po…

Kolegovia vodiča smrti reagujú na tragédiu: Jeho fotku zo stránky Deaflympijského výboru Slovenska vymazali

22:29
BRATISLAVA - Je to absolútne zlyhanie jednotlivca, ktoré je neospravedlniteľné, uvádza sa v stanovisku, ktoré zverejnil prezident deaflympijského výboru zastrešujúceho sluchovo postihnutých športovcov, Peter Birka. Ako v ňom píše, o tragédii sa dozvedel z médií a je zhrozený. Hneď zvolal rokovanie výboru, aby sa dohodli na ďalšom fungovaní.

Tomáš Drucker oplakáva kolegovu dcéru: Aj ona je jednou z obetí vodiča smrti

22:29
Tragédiu, ktorá sa odohrala v nedeľu v noci na bratislavskej zastávke Zochova, nevie pochopiť nikto. Smúti celé Slovensko. O to viac sa dotkla ľudí, ktorí obete alebo ich rodiny pozná. Jedným z nich je aj predseda strany Dobrá voľba a Umiernení Tomáš Drucker.

Zahraničné médiá reagujú na tragickú nehodu v Bratislave: Auto vrazilo do zastávky MHD plnej ľudí

21:16
BRATISLAVA – Vo včerajších hodinách krátko po desiatej večer sa odohrala na frekventovanom úseku v Bratislave hrozivá dopravná nehoda. Osobné auto malo nabúrať priamo do autobusovej zastávky na Zochovej ulici. Za volantom mal sedieť opitý vodič a na mieste spolujazdca jeho podnapitý syn. Tragédia si vyžiadala štyri obete a desiatky zranených. Dvaja ľudia sú v umelom spánku.

Krvavé škvrny a vrak auta, ktorým opitý vodič zabil 5 ľudí! FOTO z miesta činu: Z toho pohľadu mrazí

20:39
BRATISLAVA - Až päť mladých životov vyhaslo pri nedeľňajšej nočnej tragédii v Bratislave. Opitý funkcionár Deaflympijského výboru Slovenska Dušan Dědeček v obrovskej rýchlosti vrazil do zastávky plnej ľudí na Staromestkej ulici. Ďalších niekoľko ľudí je vo vážnom stave v nemocnici. Polícia až v pondelok popoludní odpratala vrak auta smrti.

Tragická noc v Bratislave: Na mieste, kde arogantný vodič zabil 5 študentov, ľudia zapaľujú sviečky

20:39
BRATISLAVA - Uplynulá nedeľa večer sa zapíše do čiernej kroniky Slovenska. Arogantý vodič Dušan Dědeček, ktorý si opitý sadol za volant, zabil päť študentov. Ľudia sa večer schádzajú na mieste nehody a za obete zapaľujú sviečky.

Nedosiahnutie dohody s lekárskymi odborármi je krajná možnosť, tvrdí Vladimír Lengvarský

20:02
BRATISLAVA - Nedosiahnutie dohody s lekárskymi odborármi je krajná možnosť. Po stretnutí s riaditeľmi štátnych nemocníc to uviedol minister zdravotníctva Vladimír Lengvarský (nominant OĽANO). Výpovede podľa neho podalo okolo 2000 lekárov.

Karas rieši prekladanie sudcov bez súhlasu, chce úspešne spustiť súdnu reformu

18:46
BRATISLAVA - Šéf rezortu spravodlivosti Viliam Karas sa venuje téme prekladania sudcov tak, aby sa mohla úspešne implementovať reforma súdnej mapy. Uviedol to v reakcii na nesúhlas Európskej asociácie sudcov (EAJ) s tým, aby predseda okresného súdu mohol po novom rozhodnúť o preložení sudcov v rámci svojho obvodu bez ich súhlasu.

Marek a Broňa mali celý život pred sebou! Obaja zomreli vinou opitého funkcionára, spolužiaci smútia

18:46
BRATISLAVA - Talentovaná nádejná gymnastka a šikovný futbalista - tak spomínajú na Broňu a Mareka spolužiaci a kamaráti. Obaja prišli o život vinou opité vodiča. Dušan Dědeček vo veľkej rýchlosti v nedeľu večer narazil do zastávky, ktorá bola plná ľudí.

Zuzana Čaputová odovzdala poverovacie listiny trom novým veľvyslancom SR

17:30
BRATISLAVA - Prezidentka SR Zuzana Čaputová v pondelok odovzdala poverovacie listiny trom novým veľvyslancom SR. Ide o veľvyslancov SR v Bosne a Hercegovine, Portugalsku a v Španielsku.

Prezidenti Vyšehradskej štvorky sa stretnú v Bratislave: Privíta ich Zuzana Čaputová

16:53
BRATISLAVA – Prezidenti Vyšehradskej štvorky sa stretnú v Bratislave v utorok 11. októbra. Informoval o tom hovorca prezidentky SR Martin Strižinec.

VIDEO Premiér si na Univerzite Komenského uctil pamiatku obetí tragickej nehody

16:53
BRATISLAVA - Premiér Eduard Heger (OĽANO) si v priestoroch auly Univerzity Komenského (UK) v Bratislave uctil pamiatku obetí nedeľňajšej (2. 10.) tragickej dopravnej nehody, ktorá si doteraz vyžiadala päť obetí a viacero zranených mladých ľudí.

Vodič auta smrti s Hegerom! Sekretár deaflympijského výboru sa ešte nedávno takto bavil s predsedom vlády

16:17
BRATISLAVA - Nočný horor, ktorý sa odohral na Zochovej ulici si len málokto vie predstaviť, pokiaľ tam nebol osobne. Vodič v plnej rýchlosti vpálil do skupiny ľudí, pričom obete sa začali rátať prakticky okamžite po nehode. Najšokujúcejší moment nehody je však zistenie totožnosti vodiča smrtiaceho auta. Tým je generálny sekretár deaflympijského výboru Slovenska Dušan Dědeček, ktorý v ňom sedel sp…

V Bratislave zrazil v pondelok vlak seniorku, tá na mieste zomrela

16:17
BRATISLAVA - Policajti bratislavskej železničnej polície vyšetrujú okolnosti zrážky 74-ročnej ženy s vlakom. Tá sa stala v pondelok krátko pred poludním v blízkosti železničnej zastávky Železná studienka v Bratislave. Informuje o tom bratislavská krajská polícia na sociálnej sieti.

Prezidentka Čaputová na mieste tragédie: Slzy mala na krajíčku! Emotívne slová o obeti vo veku jej dcéry

15:02
Pamiatku obetí obrovskej tragédie, ktorá sa stala v nedeľu v nočných hodinách na bratislavskej zastávke Zochova, si popoludní uctila aj prezidentka Zuzana Čaputová. Neďaleko miesta tragédie položila kvety a zapálila sviecu.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes