15
new stories - click to show

Topky.sk

URL:

http://www.topky.sk

Catalog:

Ze světa → Slovensko
Z domova

Publishes:

40.5 items/day

VIDEO Posledný mohykán z protestujúcich: Naháč sa rozhodol vykúpať vo fontáne, zasiahla polícia, internet sa baví!

14:07
BRATISLAVA - To, čo sa včera udialo pri slávnej fontáne Planéta mieru na Hodžovom námestí, sa len tak nevidí. Je tiež známe, že počas posledných dní tam strávili niekoľko hodín protestujúci proti očkovaniu a prezidentke Zuzane Čaputovej. Ich niekoľkodňové zotrvanie na mieste malo svoj vrchol a klinec programu, ktorý sa dostavil včera. Jeden z mužov sa rozhodol protest spečatiť nahým kúpaním v s...

Ministerstvo vnútra reaguje na zistenia o Romanovi Mikulcovi: TAKTO to vidia oni

13:35
BRATISLAVA - Ministerstvo vnútra (MV) SR sa opakovane ohradzuje voči snahám novinárky Hospodárskych novín Jany Šimíčkovej nepresným a z kontextu vytrhnutým informovaním skresľovať objektívne skutočnosti a zavádzať tým verejnosť. Novinárka dlhodobo nedodržiava princípy objektivity a nestrannosti, ktoré sú základom profesionálnej práce novinára.

FOTO Polícia riešila dve dopravné nehody dôchodcov na bicykli: Vodiči im nedali prednosť

13:02
PIEŠŤANY – Polícia v okrese Piešťany riešila vo štvrtok (29. 7.) dve dopravné nehody s dôchodcami na bicykloch. Informovalo o tom Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave na sociálnej sieti. Obaja cyklisti sa pri nehodách zranili.

Dáta bez pátosu sa obracajú na vládu: Covid automat sa musí zmeniť, je tu prvé žlté územie, no neférovo!

12:30
BRATISLAVA - Analytici z organizácie Dáta bez pátosu už dlhšie vládu kritizujú za nespresnený či zle navrhnutý covid automat. Podľa ich prvotných prepočtov tu už dokonca po 2 týždňoch zelených okresov máme prvé žlté územie, a to je ešte len koniec júla!

Milan Lasica bol veľký človek a inšpiráciu by si mali brať aj mladí: Tvorba plná múdrych myšlienok, jeho piesne a knihy budú ži

11:26
BRATISLAVA - Slovensko obletela smutná informácia o úmrtí Milana Lasicu. Navždy nás opustil vo veku 81 rokov. Za sebou však nechal kus myšlienok vo svojej tvorbe.

Meteorológovia vydali výstrahu: Vo východnej polovici Slovenska hrozia búrky

11:26
BRATISLAVA - Búrky s krúpami hrozia počas soboty vo východnej polovici územia SR. Aktualizovaná výstraha Slovenského hydrometeorologického ústavu (SHMÚ) pred nimi varuje do 18.00 h.

KORONAVÍRUS Na Slovensku v piatok odhalili 66 prípadov nákazy: Pribudli štyri obete

10:53
BRATISLAVA - Prostredníctvom 10.239 vykonaných RT-PCR testov odhalili v piatok (30. 7.) na Slovensku 66 prípadov nákazy novým koronavírusom. Pribudli i štyri obete. Informuje o tom Národné centrum zdravotníckych informácií a ministerstvo zdravotníctva.

KORONAVÍRUS Štátny ústav vyvracia šokujúci HOAX: Žiadne klinické skúšky vakcín u nás neprebiehajú!

10:20
BRATISLAVA - Dlho to netrvalo a slovenskí konšpirátori si opäť dali tú prácu a vytvorili ďalší nebezpečný a kreatívny hoax. Podľa ich posledných slov vraj na Slovensku stále prebieha iba klinická skúška vakcín proti koronavírusu. Štátny ústav na kontrolu liečiv (ŠÚKL) okamžite zasiahol a tieto klamstvá vyvracia!

Bývalý boss nitrianskeho podsvietia by sa mal postaviť pred dva rôzne súdy v jeden deň

10:20
BRATISLAVA - Ľuboš Ferus, považovaný za bývalého bosa nitrianskeho podsvetia, sa opätovne postaví pred Špecializovaný trestný súd (ŠTS) v Pezinku. Ako vyplýva z rozpisu činnosti ŠTS, hlavné pojednávanie s ním a ďalším obžalovaným je naplánované na pracovisku Banská Bystrica na 16. septembra.

KORONAVÍRUS V prípade zmeny priezviska je potrebné požiadať o úpravu covid preukazu

9:48
BRATISLAVA - V prípade zmeny priezviska, napríklad po vydaji ženy, je potrebné, aby majiteľ COVID preukazu požiadal o zmenu údajov. Národné centrum zdravotníckych informácií (NCZI) údaje po žiadosti upraví. Uviedla to Diana Dúhová, hovorkyňa NCZI.

Krvácajúci gastrosektor musí riešiť ďalší problém: Týka sa pracovnej sily, hovoria o jedinej účinnej vakcíne!

9:48
BRATISLAVA – Koronakríza položila na kolená viaceré oblasti. Taxikári, obchody bez potravín, ale aj gastro – to sú všetko sektory, ktoré koronakríza doslova položila na kolená. Neustále meniace pravidlá však do týchto sektorov vnáša vlnu neistoty a okrem toho musia riešiť aj iné problémy. Tým je okrem poklesu zákazníkov aj nedostatok pracovnej sily.

Rýchlo a zbesilo na bratislavských cestách? Tunelom Sitina sa ozýval neskutočný rachot!

8:12
BRATISLAVA – Zvuk motoriek vie poriadne zaskočiť zamyslených vodičov. Zvuk, ktorý počuť už na kilometre, je pre ne charakteristický, avšak čo v prípade, ak sa oveľa hlasnejší zvuk ozýva z rýchleho auta, a ešte k tomu v tuneli? Dopravný analytik Ján Bazovský dvíha varovný prst, dôvodom je ľahké obchádzanie noriem.

KORONAVÍRUS Na zahraničné operácie budú chodiť iba zaočkovaní vojaci, tvrdí Jaroslav Naď

7:39
BRATISLAVA/NIKÓZIA – Do zahraničných operácií budú vysielaní iba vojaci očkovaní proti ochoreniu COVID-19. Rezort obrany doplnil vakcínu do očkovacích schém. Povinná bude pred odchodom na misiu kdekoľvek na svete. Pre médiá to potvrdil minister obrany Jaroslav Naď (OĽANO).

Láska a šťastie, ale aj zrada a smútok: Kniha 55 pravdivých príbehov vás zaujme, zrejme sa v nich aj nájdete

7:39
BRATISLAVA - Príbehy zaujímajú ľudí od nepamäti – či už v podobe bájí, rozprávok, ale aj pravdivých osudov. Na magazíne Plníelánu.sk ide o obľúbený obsah, ktorý sa dostáva z online podoby aj do formy papierovej knihy. Ak milujete zaujímavé osudy ľudí, určite zaujme aj vás!

Úrady varujú pred nebezpečnými výrobkami na trhu! V ohrození sú deti aj dospelí, roztrhlo sa s nimi vrece

20:22
BRATISLAVA – Tento týždeň sa toho stalo celkom dosť. Začala tretia vlna, v Bratislave bola ochromená doprava kvôli protivládnym a protikoronovým protestom. Okrem toho sa však riešilo aj viacero problémových výrobkov, ktoré sa nachádzali na pultoch obchodov či lekární. A že ich nie je málo.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes