15
new stories - click to show

TERAZ.sk

Description:

TERAZ.SK - spravodajský portál

URL:

http://www.teraz.sk

Catalog:

Z domova

Publishes:

35.9 items/day

CPLDZ: Opití vodiči zvyšujú riziko nehôd, pomôcť môže viacero opatrení

20:02
Ďalším opatrením, ktoré napríklad Okruhlica odporúča, je zavedenie jednotkovej ceny na predaj alkoholických nápojov tak, aby nebol dostupný lacný alkohol.

Do kondolenčných kníh na pamiatku zosnulým sa podpísal aj B. Kollár

19:23
Počas dňa sa do kondolenčných kníh v priestoroch Univerzity Komenského v Bratislave podpísal aj predseda vlády SR Eduard Heger (OĽANO).

Najvyšší správny súd oslobodil Andreu H. spod disciplinárneho návrhu

19:23
Disciplinárny návrh na sudkyňu ešte v roku 2020 podala vtedajšia predsedníčka Súdnej rady SR Lenka Praženková.

J. Naď chce pokračovať v intenzívnej bilaterálnej spolupráci s USA

18:08
Súčasťou rokovania bola tiež modernizácia infraštruktúry a techniky Ozbrojených síl SR, pri ktorej sú USA taktiež kľúčovým partnerom.

Prezidentka odovzdala poverovacie listiny trom novým veľvyslancom SR

17:30
Novým veľvyslancom Slovenska v Portugalsku bude Tibor Králik. Podľa slov Čaputovej je Portugalsko pre nás perspektívny partner v oblasti energetiky a dovozu plynu do Európy.

Rezort diplomacie si predvolal predstaviteľa ruského veľvyslanectva

17:30
Brocková zdôraznila, že Krym, Donecká, Záporožská, Chersonská a Luhanská oblasť patria Ukrajine, TASR o tom informoval komunikačný odbor MZVEZ SR.

Prezidenti V4 sa stretnú v Bratislave, privíta ich Čaputová

16:53
Prezidentka SR Zuzana Čaputová privíta v Primaciálnom paláci v Bratislave českého prezidenta Miloša Zemana, poľského prezidenta Andrzeja Dudu a maďarskú prezidentku Katalin Novákovú.

Evidujú 11.123 hlásených podozrení na nežiaduce účinky vakcín

16:53
Ústav eviduje spolu sedem úmrtí v kauzálnej súvislosti s očkovaním, z toho pri štyroch prípadoch bol súvis stanovený ako možný a pri troch ako pravdepodobný.

SAAVŠ chce získať členstvo v európskom registri EQAR a združení ENQA

16:53
Podmienkou vstupu do týchto európskych organizácií je dodržiavanie Európskych štandardov a usmernení na zabezpečenie kvality vysokoškolského vzdelávania (ESG2015).

Vyhlásia tri investície na lepšiu starostlivosť o duševné zdravie

15:39
Zo štatistík vyplýva, že najmenej štyri percentá obyvateľov trpia jednou či viacerými duševnými chorobami. Množstvo dlhodobo chorých pacientov je často umiestňovaných do zariadení sociálnych služieb.

ŽSR evidujú za posledný mesiac šesť smrteľných zrážok vlaku s osobou

15:39
ŽSR evidujú aj prípady vandalizmu. Preto opätovne upozorňujú i na jeho nebezpečné dôsledky, a teda aj úmyselného poškodzovania majetku.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes