TERAZ.sk

Description:

TERAZ.SK - spravodajský portál

URL:

http://www.teraz.sk

Catalog:

Z domova

Publishes:

32.9 items/day

Vláda bude rokovať aj o novele zákona o cestnej premávke

6:23
Novela zákona o cestnej premávke z dielne ministerstva vnútra navrhuje, aby ostalo povolené telefonovanie za volantom s pomocou handsfree, zakázané však má byť držanie mobilu v ruke.

Lajčák podporil prístupové rokovania so S. Macedónskom a Albánskom

20:13
Slovensko považuje proces rozširovania únie za najúčinnejší transformačný nástroj, ktorým EÚ disponuje, povedal slovenský minister.

Poslancov čaká e-Kasa, deň ukončili envirozákonmi

20:13
Suma za zálohovanie by sa mala pohybovať vo výške 12 centov pri PET fľašiach a desať centov pri plechovkách.

M. Lajčák odcestoval na štvordňovú návštevu Balkánu

19:02
V Skopje bude rokovať s najvyššími predstaviteľmi Severného Macedónska - prezidentom Stevom Pendarovským, premiérom Zoranom Zaevom či ministrom zahraničných vecí Nikolom Dimitrovom.

Lekárnická komora odmieta návrh zmluvy s poisťovňou, tá chce rokovať

19:02
Všeobecná zdravotná poisťovňa tvrdí, že je absolútnym zástancom a podporovateľom elektronizácie v zdravotníctve, ale jej úmyslom je dodržiavanie zákona.

Integrované sčítanie v roku 2021 zníži administratívu a spresní údaje

17:54
Okrem zníženia administratívnej záťaže respondentov má integrovaná forma sčítania zvýšiť kvalitu údajov a informácií a prispieť k harmonizácii údajov o počte obyvateľov.

Do Divadelnej kvapky krvi sa tento rok zapojilo 311 darcov

17:20
Divadelná kvapka krvi sa tento rok konala od 10. do 14. júna. Podujatie je každoročne spojené so 14. júnom, na ktorý pripadá Svetový deň darcov krvi.

A. Verešová: Mrzí ma, že OĽaNO nevyužilo úspech vo voľbách v regiónoch

17:20
Verešová doplnila, že o svojej politickej budúcnosti rozmýšľa. Zdôraznila však, že zatiaľ s nikým o spolupráci nerokovala a nepodieľala sa na žiadnych programoch.

Most-Híd: Poslanci budú pri voľbe kandidátov na sudcov ÚS zodpovední

16:45
Na Ústavnom súde SR sa vo februári uvoľnilo deväť sudcovských miest. Parlament mal zvoliť dvojnásobný počet, teda 18 kandidátov, z ktorých mal prezident SR vymenovať deviatich sudcov.

Prezidentka odcestuje vo štvrtok na oficiálnu návštevu do Česka

16:45
Hlava štátu sa stretne s prezidentom Milošom Zemanom, s ktorým absolvuje aj spoločný slávnostný obed a tlačovú konferenciu.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes