TERAZ.sk

Popis:

TERAZ.SK - spravodajský portál

URL:

http://www.teraz.sk

Katalog:

Z domova

Publikuje:

40,8 položek/den

Majitelia pozemkov s porastom pozor, treba orezať konáre pod vedením

22:04
Medzi obyvateľmi pretrváva mylné presvedčenie, že starostlivosť o ochranné pásma je výlučne v zodpovednosti energetikov. Za strom, stavbu či skládku na súkromnom pozemku je zodpovedný jeho vlastník.

Zaistením majetku by sa malo osobe dočasne obmedziť nakladanie s ním

20:53
Nová legislatíva má tiež upraviť, ako sa bude zaistený majetok spravovať, správcom by malo byť Finančné riaditeľstvo SR.

Odhalili falzifikáty energetických nápojov, plnili ich v Šamoríne

20:19
Pri kontrole sa našlo takmer 40.000 kusov plastových fliaš v objeme 330 ml naplnené energetickým nápojom. Fľaše v priestore nielen plnili, ale aj označovali etiketou známej značky.

Výbor pre európske záležitosti má rokovať o obrannej spolupráci s USA

18:00
Rezort obrany minulý týždeň informoval, že sa nebude ďalej zúčastňovať na rokovaniach o finančnej pomoci v rámci Dohody o obrannej spolupráci so Spojenými štátmi americkými.

Kiska podporil kampaň, ktorá bojuje proti predsudkom o Rómoch

17:25
Prezident poukázal na výsledky experimentu, v ktorom mali uchádzači o zamestnanie s rómsky znejúcim menom alebo tmavšou farbou pleti až o polovicu nižšiu šancu, aby sa im zamestnávateľ ozval.

RVR udelila Markíze pokutu vyše 30.000 eur, Joj Plus 8000 eur

16:51
Markíze udelila pokutu za minuloročné príspevky v Televíznych novinách a programe Reflex, ktoré podľa Rady svojím obsahom a spôsobom spracovania zasiahli do ľudskej dôstojnosti rodičky.

Fico: Nahrávka z rozhovoru s A.Vadalom podľa prokurátora neexistuje

16:51
Expremiér v tejto súvislosti kritizoval novinárov. Porušujete zákony, neexistuje nič, čo by vás oprávňovalo písať čokoľvek o kontaktoch predstaviteľov strany Smer-SD s týmito ľuďmi, odkázal Fico.

Styčný tím pre integráciu síl NATO na Slovensku má nového veliteľa

16:16
Nový veliteľ Tímu pre integráciu síl NATO na Slovensku (NFIU) Peter Brauner doteraz pôsobil v Generálnom štábe OS SR v strategickom štábe pre obranné plánovanie.

TASR ponúkne spravodajstvo zo stretnutia prezidentov SR a Rakúska

15:40
Súčasťou programu bude okrem rokovania aj spoločný obed a taktiež vzájomná výmena najvyšších štátnych vyznamenaní ako ocenenie príspevku prezidentov k blízkym a priateľským susedským vzťahom.

Richter: Na úrade práce v Sabinove a Lipanoch rastie agresivita

15:05
Veľa evidovaných nezamestnaných prichádza podľa jeho slov na úrad práce pod vplyvom alkoholu, prípadne drog.

Prezident A. Kiska prišiel pre vydieranie vypovedať na NAKA

10:48
Prezident Kiska 22. februára hovoril, že ho mal predseda Smeru-SD Robert Fico vydierať v súvislosti s voľbou kandidátov na ústavných sudcov a jeho ambíciou byť predsedom Ústavného súdu SR.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes