TERAZ.sk

Description:

TERAZ.SK - spravodajský portál

URL:

http://www.teraz.sk

Catalog:

Z domova

Publishes:

35.3 items/day

Meteorológovia: POZOR na búrky v niektorých okresoch Slovenska

17:33
V okrese Brezno zároveň platí aj hydrologická výstraha prvého stupňa, dôvodom je možná prívalová povodeň. Výstraha platí do 19.15 h.

SNS začala zber podpisov na referendum za predčasné voľby do NRSR

16:58
Záujem o prípravu referenda ohlásil nedávno okrem SNS aj bývalý predseda KDH Alojz Hlina, ktorý sa chce pýtať na pochybne získané vysokoškolské tituly v politike.

Komora učiteľov uvoľnenie jednej disponibilnej hodiny víta

11:49
SKU tvrdí, že na Štátnom pedagogickom ústave sa uskutočňuje transformácia kurikula a obsahu vzdelávania. Veríme, že po prizvaní dostatku odborníkov sa nájde optimálny model, povedal Križo.

POZOR na HORÚČAVY na západe, juhu aj východe Slovenska

11:15
Teplo by malo byť aj v pondelok 10. augusta. Meteorológovia vydali v tejto súvislosti výstrahu prvého stupňa pred vysokými teplotami najmä v okresoch na juhozápade Slovenska.

Prieskum: Žiadosti o výkupné od kyberzločincov čelilo 15 % firiem

11:15
Rastúca ochota organizácií platiť výkupné za kyberútoky zároveň zvyšuje priemernú výšku požadovaného výkupného – tá tento rok podľa prieskumu Atlas VPN narástla medziročne o 140 %.

J. Šanta: Kauza Majského bola extrémne ojedinelá a s megaobštrukciami

10:39
Túto kauzu treba vnímať ako extrémne dlhú, netreba však podľa nej vnímať priemernú dĺžku trestných konaní, ani dĺžku na ŠTS, uviedol Šanta.

Rezort školstva pripravuje opatrenia na zníženie nákladov

10:05
Rezort tiež pristúpil k sérii organizačných zmien, ktorých cieľom je optimalizovať personálne zabezpečenie ministerstva.

Financie na ornitologickú pozorovaciu vežu poskytne rakúsky partner

10:05
Veža by sa mala podľa Slobodníka postaviť v závislosti od všetkých povolení v rámci schvaľovacieho procesu.

Do klasifikačného systému DRG majú pribudnúť nové zdravotné výkony

9:32
Predkladaný zoznam zdravotných výkonov pre klasifikačný systém diagnosticko-terapeutických skupín na rok 2021 obsahuje celkovo 24.723 zdravotných výkonov pre kódovanie v systéme DRG.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes