22:20
Sme šťastní, že John Hynes bude na MS v Česku v pozícii hlavného trénera USA, uviedol pre AP generálny manažér americkej reprezentácie Brett Peterson.

M. Pospíšil chce reprezentovať Slovensko na tohtoročných MS v Česku

21:16
Zo slovenských hráčov v NHL už predtým potvrdili štart na šampionáte aj útočník Juraj Slafkovský z Montrealu Canadiens a obranca Šimon Nemec z New Jersey Devils.

Nitra zdolala Spišskú Novú Ves, ujala sa vedenia vo finálovej sérii

20:44
Spišiaci si vytvorili prvú šancu v 8. minúte, Kerbashian však zblízka neprekonal Aittokallia. V polovici prvej tretiny zahrozili aj hostia, Bubela dvakrát za sebou trafil konštrukciu bránky.

Niké liga: Futbalisti AS Trenčín prehrali s FC Košice 1:2

20:08
Domáci sa mohli ujať vedenia už v 3. minúte, no Akila ani Kupusovič vyložené príležitosti nepremenili.

Evenepoel sa vráti v júni, mal by stihnúť Tour i OH v Paríži

19:01
Evenepoel sa zranil začiatkom apríla pri ťažkom páde počas 4. etapy Okolo Baskicka a musel ísť na operáciu. Od 2.-9. júna chce štartovať na Criterium du Dauphine vo Francúzsku.

Slovenská hokejová reprezentácia do 18 rokov odletí v sobotu do Fínska

17:56
Realizačný tím bude mať vo Fínsku zatiaľ k dispozícii trojicu brankárov, ôsmich obrancov a štrnástich útočníkov. Krátko pred štartom turnaja sa k mužstvu pripojí bek Luka Radivojevič.

Košice budú spolupracovať na príprave majstrovstiev Európy v plávaní

16:51
Pôvodne sme mali organizovať len majstrovstvá Európy do 23 rokov, pravdepodobne to však budú aj majstrovstvá Európy juniorov, uviedol prezident SPF Ivan Šulek.

Fritz zdolal Drapera vo štvrťfinále turnaja ATP v Mníchove

13:36
V štvrťfinále si ako tretí nasadený poradil so šestkou "pavúka" Britom Jackom Draperom 4:6, 6:3, 7:6 (1).
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes