Publishes:

40 items/day

Atletico Madrid hlási dva prípady nákazy novým koronavírusom

22:14
Pozitívne testy sa objavili u dvoch členov tímu, ktorí mali odcestovať na finálový turnaj Ligy majstrov do Lisabonu.

Boženík dal v prípravnom dueli dva góly, pochválil ho aj van Persie

21:39
Boženík prišiel do Feyenordu na konci januári 2020, v holandskej Eredivisie debutoval 1. februára, keď si v zápase s FC Emmen pripísal deväť minút na ihrisku.

NHL: Washington s Pánikom a Fehérvárym zdolal Boston

21:39
Prvýkrát po reštarte profiligy dostal v drese Washingtonu príležitosť slovenský obranca Martin Fehérváry.

Halepová sa stále nerozhodla, či bude štartovať na US Open

21:05
Víťazka vlaňajšieho Wimledonu veľmi zvažuje situáciu s ohľadom na pretrvávajúce riziká spojené so šírením ochorenia Covid-19.

Fortuna liga: Slovan začal triumfom, D. Streda dala ešte o gól viac

20:30
V otváracom zápase nového ročníka triumfoval úradujúci majster na ihrisku FC Nitra 5:0, keď si po dva góly pripísali Žan Medved a Ibrahim Rabiu.

Belgičan Evenepoel vybojoval celkový triumf na Okolo Poľska

19:54
V celkovom poradí mal Evenepoel náskok takmer dve minúty pred Dánom Jakobom Fuglsangom z Astany, tretí skončil Brit Simon Yates (Mitchelton-Scott).

Willian sa rozlúčil s fanúšikmi Chelsea: Je čas ísť ďalej

19:19
Brazílsky reprezentant, ktorý v drese Seleçao strelil deväť gólov, prišiel do Londýna v roku 2013 z Anži Machačkala.

Popyrin sa odhlásil z US Open, Murray už nepotrebuje voľnú kartu

18:43
Murray sa dlho zotavoval z vlečúceho sa zranenia bedrového kĺbu, v rebríčku ATP je v súčasnosti až na 129. mieste.

Laštík a Rizmanová vyhrali 6. ročník podujatia Triathlon Attack

18:08
V dôsledku vypustenej priehrady Ružiná štartovali pretekári plaveckým úsekom v nádrži Ľuboreč, cieľovú pásku pretínali na Srdiečku.

Zranenie Messiho nie je vážne, na štvrťfinále LM bude pripravený

18:08
Messi utrpel menší šrám v sobotňajšej odvete osemfinále s Neapolom po tvrdej zrážke s obranom SSC Kalidouom Koulibalym v 16-tke Neapolu.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes