15
nových článků - klikněte pro zobrazení

TenisPortal.cz

Popis:

Kompletní tenisové informace - zprávy, live výsledky tenisu, žebříčky a archivní výsledky z ATP a WTA. Soutěže a sázkařské tipy na tenis.

URL:

Katalog:

Sport → Tenis

Publikuje:

4,9 položek/den

Brenda Fruhvirtová nezvládla první kolo v Madridu ani letos, v úterý se představí ještě dvě Češky

13:46
Brenda Fruhvirtová (17) ani letos nevyužila divokou kartu pro prestižní tisícovku v Madridu a opět po roce končí ve španělské metropoli hned na první soupeřce. Talentovaná teenagerka nedotáhla luxusní náskok v úvodní sadě a podlehla 5:7, 3:6 Arantxe Rusové (33). Vstup do turnaje absolvují v rámci úterního programu ještě Kateřina Siniaková (27) a Linda Fruhvirtová (18).

Vondroušová se po necelých dvou letech rozvádí. Prostě nám to nevyšlo, manžel už se odstěhoval

12:09
Wimbledonská vítězka Markéta Vondroušová se rozvádí. Čtyřiadvacetiletá tenistka to řekla deníku Blesk. O dva roky staršího Štěpána Šimka si vzala předloni po dlouholeté známosti.

Nadal přijal pozvání na Laver Cup. Chce co nejlépe využít každou příležitost

14:36
Rafael Nadal slíbil účast na zářijovém Laver Cupu, což by mohla být jedna z posledních akcí před koncem kariéry. Sedmatřicetiletý držitel 22 titulů z grandslamů zatím v soutěži mezi výběry Evropy a světa startoval třikrát v letech 2017 v Praze, 2019 v Ženevě a před dvěma lety v Londýně při rozlučce Rogera Federera. O jeho plánovaném startu v letošním sedmém ročníku informovali berlínští pořadatel…

Z Madridu se odhlásily dvě Češky, Plíškovou a Bouzkovou do hry nepustí zranění

22.dubna
Z antukového turnaje WTA 1000 v Madridu se den po losu hlavní soutěže odhlásila čtvrtina českých tenistek. Semifinalistka z roku 2018 Karolína Plíšková bude ve španělské metropoli chybět druhý rok po sobě kvůli zranění kotníku, Marie Bouzková přijde o derby a reprízu loňského finále v Nanchangu s Kateřinou Siniakovou vinou potíží s pravým loktem.

Bejlek zahájila kvalifikaci v Madridu skalpem bývalé světové dvanáctky Wickmayerové

22.dubna
WTA / ATP MADRID - Sára Bejlek (18) znovu po týdnu zvládla vstup do dvoukolové kvalifikace antukového turnaje WTA. Boj o místo mezi elitou na tisícovce v Madridu česká teenagerka začala hladkou výhrou nad zkušenou Belgičankou Yaninou Wickmayerovou (34), bývalou dvanáctou hráčku světa porazila bez ztráty podání 6:1, 6:4. Odpoledne se ve španělské metropoli představí ještě Vít Kopřiva.

Těžký návrat po dopingu. Halepová se necítí být připravená a odmítla divokou kartu do Madridu

22.dubna
Návrat Simony Halepové (32) po trestu za doping neprobíhá podle plánu. Rumunská tenistka se sice v březnu v Miami velmi rychle objevila zpátky na okruhu WTA, ale na další vystoupení bývalé světové jedničky si fanoušci musí počkat. Naposledy se odhlásila z Madridu, kde měla dvojnásobná šampionka startovat na divokou kartu.

Stephensová v Rouenu slaví první trofej na evropské antuce

21.dubna
WTA ROUEN – Sloane Stephensová (31) vyhrála turnaj WTA 250 ve francouzském Rouenu a získala druhou antukovou trofej. Šestá nasazená porazila ve finále nenasazenou Polsku Magdu Linettovou (32) po třísetové bitvě 6:1, 2:6, 6:2. Američanka získala svůj celkově 8. titul a první od února 2022.

Fucsovics v Bukurešti ukončil šestileté čekání na druhou trofej

21.dubna
ATP BUKUREŠŤ - Maďar Márton Fucsovics (32) čekal na svůj druhý titul téměř šest let. Ve finále turnaje v Bukurešti, který se konal poprvé od roku 2016, přehrál nasazenou pětku Argentince Mariana Navoneho 6:4, 7:5.

Struff ve finále v Mnichově porazil Fritze. Na domácí půdě slaví premiérový triumf

21.dubna
ATP MNICHOV - Jan-Lennard Struff (32) získal na domácí dvěstěpadesátce v Mnichově svůj první triumf na okruhu ATP. Ve finále porazil 7:5, 6:3 Taylora Fritze (26) a až na čtvrtý pokus se mu povedlo v boji o titul uspět. Den poté, co Němec deklasoval dvojnásobného obhájce titulu Dána Holgera Runeho, porazil ve dvou setech také bývalého pátého hráče světa.

Ruud po týdnu oplatil Tsitsipasovi porážku a v Barceloně dosáhl na svůj největší titul

21.dubna
Casper Ruud (26) porazil ve finále antukového "pětistovky" v Barceloně Stefanose Tsitsipase (26) 7:5, 6:3 a oplatil mu týden starou porážku z turnaje Masters v Monte Carlu. Ve svém 22. finále získal největší a celkově 11. titul, všech 10 předchozích si odvezl z akcí ATP 250. Řek v Katalánsku prohrál i své čtvrté finále.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes