TenisPortal.cz

Description:

Kompletní tenisové informace - zprávy, live výsledky tenisu, žebříčky a archivní výsledky z ATP a WTA. Soutěže a sázkařské tipy na tenis.

8:29
Grandslamový rekordman Roger Federer potvrdil, že se příští rok v Tokiu hodlá zúčastnit popáté v kariéře olympijského tenisového turnaje. Zlato z olympijské dvouhry je jedinou velkou trofejí, která fenomenálnímu Švýcarovi ve sbírce chybí.

Češi v akci, pondělí 14. 10. Muchová a Rosol v Moskvě postupují, Allertová a Kristýna Plíšková uspěly v Lucemburku

7:53
Na halovém podniku v ruské Moskvě zvládli první kolo Karolína Muchová a Lukáš Rosol, Tereza Martincová do hlavní soutěže neprošla. Na halovém podniku v Lucemburku úspěšně zahájily své působení v hlavní soutěži Denisa Allertová a Kristýna Plíšková, Renata Voráčová končí ve finále kvalifikace. Další Češi hráli na challengerech a turnajích ITF.

Češky v Lucemburku zvládly noční zápasy, Allertová přerušila sérii čtyř porážek

7:17
WTA LUCEMBURK - Obě české tenistky v hale v Lucemburku zvládly noční zápasy. Denisa Allertová nejprve v tie-breakové bitvě udolala po odvrácení mečbolu a třech hodinách boje domácí Mandy Minellaovou a přerušila sérii osmi prohraných setů, Kristýna Plíšková si pak poradila se Španělkou Alionou Bolšovovou.

Češi v akci, úterý 15. 10. Siniaková bude hrát první kolo v Moskvě

0:02
Na halovém podniku v ruské Moskvě se v soubojích prvního kola představí Kateřina Siniaková. Další Češi hrají na challengerech a turnajích ITF.

Muchová si v Moskvě připsala cenný skalp Kuzněcovové

21:24
WTA MOSKVA - Karolína Muchová si na úvod halového turnaje WTA Premier v Moskvě připsala skalp bývalé světové dvojky a grandslamové vítězky, když přehrála 6-2 6-3 domácí šampionku z let 2015 a 2016 Světlanu Kuzněcovovou. Ve druhém kole třiadvacetiletá Češka vyzve čtvrtou nasazenou Chorvatku Donnu Vekičovou.

Rosol v Moskvě přežil mečbol proti Lónderovi a po roce vyhrál zápas na okruhu ATP

20:04
ATP MOSKVA - Lukáš Rosol v Moskvě dokázal navázat na dvě výhry z kvalifikace. Proti Argentinci Juanu Ignaciu Lónderovi sice prohrál první set a v tie-breaku druhé sady čelil mečbolu, ale vývoj otočil, zvítězil 6-7 7-6 6-3 a přesně po roce vyhrál zápas na okruhu ATP. O čtvrtfinále si zahraje se čtvrtým nasazeným Srbem Dušanem Lajovičem (h2h 2-0).

Gauffová je po triumfu v Linci poprvé v elitní stovce, Medveděv stáhl náskok Big 3

14.October
Teprve 15letá Cori Gauffová si na halovém podniku v Linci z pozice lucky losera došla pro svůj premiérový titul na okruhu WTA a slaví debut v elitní stovce. Rebecca Petersonová v rámci sezony asijských betonů ovládla už druhý menší čínský podnik a je poprvé v Top 50. Daniil Medveděv po triumfu na Masters v Šanghaji stáhl náskok Big 3.

Siniaková s Krejčíkovou se dostaly na Turnaj mistryň

14.October
České deblistky Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková si podruhé zahrají tenisový Turnaj mistryň. Na vrcholu sezony budou obhajovat účast ve finále. V soutěži čtyřhry doplnily Barboru Strýcovou, která se kvalifikovala spolu s tchajwanskou partnerkou Su-Wei Hsieh.

Šanghaj: Shrnutí

14.October
Co přinesl letošní ročník Rolex Shanghai Masters? Kdo posbíral jednotlivé trofeje? Jak si v čínské metropoli vedli nasazení favorité? Kdo se postaral o největší překvapení? Který zápas byl nejdelší a kdo prohrál nejrychleji?

Gauffová má v 15 letech první titul z turnaje WTA. Krejčíková se Siniakovou si zajistily Turnaj mistryň

13.October
WTA LINEC - Patnáctiletá Američanka Cori Gauffová dotáhla nečekané tažení turnajem v Linci až k zisku prvního titulu v kariéře. V dnešním finále porazila 6-3 1-6 6-2 Jelenu Ostapenkovou z Lotyšska a stala se nejmladší vítězkou turnaje WTA od triumfu Nicole Vaidišové v Taškentu v roce 2004.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes