TenisPortal.cz

Popis:

Kompletní tenisové informace - zprávy, live výsledky tenisu, žebříčky a archivní výsledky z ATP a WTA. Soutěže a sázkařské tipy na tenis.

16:38
ATP CHALLENGER BERGAMO - Zdeněk Kolář vstoupil do halového challengeru v Bergamu vítězstvím nad domácí divokou kartou Liamem Caruanaou. O osmifinále bude dvaadvacetiletý Čech usilovat proti nasazené desítce a dalšímu domácímu hráči Lorenzovi Giustinovi.

Cíl letošní sezony? Vyhrát Fed Cup, říká Halepová

15:29
Simona Halepová získala minulý víkend v rámci prvního kola Fed Cupu v Ostravě v utkání proti Češkám dva body, když vyhrála oba své zápasy proti Plíškové i Siniakové. Rumunky nakonec utkání vyhrály ve čtyřhře a postoupily tak vůbec poprvé do semifinále ženské týmové soutěže. Bývalá světová jednička nyní před startem prestižního podniku v Dubaji prohlásila, že jejím cílem pro letošní sezonu je pr...

Ani Plíšková není před Dubají zcela fit. Je to lepší, ale stoprocentní to ještě není, řekla Češka

14:54
Obě nejlepší české tenistky Petra Kvitová a Karolína Plíšková letos zaznamenaly skvělý vstup do sezony. Náročný program si však vyžádal svou daň. Kvitová a nyní i Plíšková přiznaly, že se před startem prestižního podniku v Dubaji necítí úplně nejlépe. Plíškovou zbrzdila nemoc, kvůli které musela minulý týden tři dny ležet v posteli. Je to lepší, ale stoprocentní to ještě není, řekla Češka.

Siniaková je v Dubaji poprvé v sezoně ve druhém kole a vyzve Kvitovou. Strýcová končí v 1. kole

14:19
WTA DUBAJ - Kateřina Siniaková si v Dubaji připsala první letošní vítězství v hlavní soutěži. Dvaadvacetiletá Češka na úvod turnaje porazila Petru Martičovou a ve druhém kole vyzve bývalou šampionku a krajanku Petru Kvitovou. Barbora Strýcová naopak první kolo nezvládla, když uhrála pouhé čtyři gamy proti své neoblíbené soupeřce Carle Suárezové.

Češi v akci, pondělí 18. 2. Siniaková v Dubaji postupuje, Strýcová končí. Smitková v Budapešti prošla kvalifikací

14:19
V Dubaji se v soubojích prvního kola představily Kateřina Siniaková a Barbora Strýcová. Siniaková porazila Chorvatku Martičovou, Strýcová prohrála se svou neoblíbenou soupeřkou Španělkou Suárezovou. Tereza Smitková v Budapešti v přímém souboji o hlavní soutěž porazila krajanku Terezu Martincovou. Zdeněk Kolář hraje první kolo na challengeru v Bergamu. Další Češi hrají na turnajích ITF.

Smitková v Budapešti vyhrála derby s Martincovou a postoupila do hlavní soutěže

11:58
WTA BUDAPEŠŤ - Tereza Smitková ve finále kvalifikace halového podniku WTA v maďarské Budapešti zdolala 7-6(7) 6-3 krajanku Terezu Martincovou a poprvé od července 2017 na okruhu WTA prošla kvalifikací.

Ósakaová o rozchodu s Bajinem: Nebylo to o penězích, jak si každý myslí

11:23
Naomi Ósakaová na právě probíhajícím turnaji WTA v Dubaji okomentovala svůj rozchod se Saschou Bajinem, pod nímž získala dva grandslamové tituly a stala se první asijskou světovou jedničkou. Jednadvacetiletá Japonka odmítá názor, že by důvodem ukončení spolupráce byly peníze.

Kvitová a Berdych si v žebříčcích pohoršili, Muchová má na dosah elitní stovku

9:02
Petra Kvitová ztratila body za loňský triumf v Dauhá a spadla z druhé na čtvrtou příčku. Tomáš Berdych neobhájil loňské čtvrtfinále v Marseille a znovu figuruje až v osmé desítce. Karolína Muchová v Dauhá odehrála životní turnaj a jen pár bodů ji dělí od debutu v elitní stovce. Serena Williamsová je po více než roce v Top 10.

Opelka v New Yorku udolal Schnura a získal první titul na okruhu ATP

7:19
Jednadvacetiletý Reilly Opelka si na domácím halovém klání v New Yorku dokráčel pro premiérový titul na okruhu ATP. Ve finále více než dvoumetrový Američan udolal až po využití šestého mečbolu kanadského kvalifikanta Braydena Schnura, když si pomohl celkem 43 esy.

Kvitová o náročném startu sezony: Bylo toho na mě poměrně hodně, přiznala Češka

22:46
Petra Kvitová zaznamenala parádní vstup do sezony, když ovládla turnaj v Sydney a na Australian Open prohrála až ve finále. Nyní ale světová dvojka přiznala, že se necítí duševně ani fyzicky úplně nejlépe. Byl to vyčerpávající začátek sezony, bylo toho na mě poměrně hodně, řekla Češka před startem turnaje v Dubaji.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes