15
new stories - click to show

Tak Určitee

Description:

Bohumilov Športový Web

URL:

http://www.takurcitee.sk/

Catalog:

Šport

Publishes:

6 items/month

1972: ako sme vyprášili kožuch okupantom a „levíčatá“ vyhrali Európu

29.June
… 1972: ako sme vyprášili kožuch okupantom a „levíčatá“ vyhrali Európu Čítajte viac » Príspevok 1972: ako sme vyprášili kožuch okupantom a „levíčatá“ vyhrali Európu je zobrazený ako prvý na TakUrčitee.sk .

1962: Ako sme sa stali vicemajstrami sveta bez teplej vody a vlastného maséra

24.June
… 1962: Ako sme sa stali vicemajstrami sveta bez teplej vody a vlastného maséra Čítajte viac » Príspevok 1962: Ako sme sa stali vicemajstrami sveta bez teplej vody a vlastného maséra je zobrazený ako prvý na TakUrčitee.sk .

Cale Makar. Perfektný obranca, ktorý v playoff spúšťa gólovú lavínu Colorada

20.June
… Cale Makar. Perfektný obranca, ktorý v playoff spúšťa gólovú lavínu Colorada Čítajte viac » Príspevok Cale Makar. Perfektný obranca, ktorý v playoff spúšťa gólovú lavínu Colorada je zobrazený ako prvý na TakUrčitee.sk .

Na vlastné buľvy: Chlapci a chlapi

19.June
… Na vlastné buľvy: Chlapci a chlapi Čítajte viac » Príspevok Na vlastné buľvy: Chlapci a chlapi je zobrazený ako prvý na TakUrčitee.sk .

Wales, Anglicko, alebo niekto iný? Kto získa World Cup v šípkach?

18.June
… Wales, Anglicko, alebo niekto iný? Kto získa World Cup v šípkach? Čítajte viac » Príspevok Wales, Anglicko, alebo niekto iný? Kto získa World Cup v šípkach? je zobrazený ako prvý na TakUrčitee.sk .

Televízna záhada Premier League vyriešená. Od augusta ju nájdeme na novom programe

16.June
… Televízna záhada Premier League vyriešená. Od augusta ju nájdeme na novom programe Čítajte viac » Príspevok Televízna záhada Premier League vyriešená. Od augusta ju nájdeme na novom programe je zobrazený ako prvý na TakUrčitee.sk .

Tak ideme do finále. Zostane Colorado neporazené, alebo získa Marian Hossa nasledovníkov v drese Tampy?

15.June
… Tak ideme do finále. Zostane Colorado neporazené, alebo získa Marian Hossa nasledovníkov v drese Tampy? Čítajte viac » Príspevok Tak ideme do finále. Zostane Colorado neporazené, alebo získa Marian Hossa nasledovníkov v drese Tampy? je zobrazený ako prvý na TakUrčitee.sk .

Sprievodca turnajom EURO U19: Kto bude za Slovensko hrať a čo máme od národného výberu očakávať?

15.June
… Sprievodca turnajom EURO U19: Kto bude za Slovensko hrať a čo máme od národného výberu očakávať? Čítajte viac » Príspevok Sprievodca turnajom EURO U19: Kto bude za Slovensko hrať a čo máme od národného výberu očakávať? je zobrazený ako prvý na TakUrčitee.sk .

Náš fanúšik je náročný. Príde, keď vidí mladých chalanov šúchať trenírky, hovorí mediálny manažér MŠK Žilina

13.June
… Náš fanúšik je náročný. Príde, keď vidí mladých chalanov šúchať trenírky, hovorí mediálny manažér MŠK Žilina Čítajte viac » Príspevok Náš fanúšik je náročný. Príde, keď vidí mladých chalanov šúchať trenírky, hovorí mediálny manažér MŠK Žilina je zobrazený ako prvý na TakUrčitee.sk .

Brankár Stano Pella: Keby sme postúpili, možno by malý futbal vypredal Steel Arénu

12.June
… Brankár Stano Pella: Keby sme postúpili, možno by malý futbal vypredal Steel Arénu Čítajte viac » Príspevok Brankár Stano Pella: Keby sme postúpili, možno by malý futbal vypredal Steel Arénu je zobrazený ako prvý na TakUrčitee.sk .
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes