15
new stories - click to show

Tak Určitee

Description:

Bohumilov Športový Web

URL:

http://www.takurcitee.sk/

Catalog:

Šport

Publishes:

2.8 items/week

Pondelkové Tréneroviny – Prišiel, videl a radšej sa vrátil do Prešova

2.October
… Pondelkové Tréneroviny – Prišiel, videl a radšej sa vrátil do Prešova Čítajte viac » Príspevok Pondelkové Tréneroviny – Prišiel, videl a radšej sa vrátil do Prešova je zobrazený ako prvý na TakUrčitee.sk .

Chystá sa perliť. Trnavský kapitán sa pódia nebojí

1.October
… Chystá sa perliť. Trnavský kapitán sa pódia nebojí Čítajte viac » Príspevok Chystá sa perliť. Trnavský kapitán sa pódia nebojí je zobrazený ako prvý na TakUrčitee.sk .

Nečakaný šláger aj nová tribúna. 15 dôvodov, prečo v sobotu zvoliť futbal?

29.September
… Nečakaný šláger aj nová tribúna. 15 dôvodov, prečo v sobotu zvoliť futbal? Čítajte viac » Príspevok Nečakaný šláger aj nová tribúna. 15 dôvodov, prečo v sobotu zvoliť futbal? je zobrazený ako prvý na TakUrčitee.sk .

Pondelkové Tréneroviny – Koľko bývalých Žilinčanov treba na tri body?

25.September
… Pondelkové Tréneroviny – Koľko bývalých Žilinčanov treba na tri body? Čítajte viac » Príspevok Pondelkové Tréneroviny – Koľko bývalých Žilinčanov treba na tri body? je zobrazený ako prvý na TakUrčitee.sk .

Výprask na bulharskom vidieku, obrat á la Slovan a návrat rybárov bez úlovku

22.September
… Výprask na bulharskom vidieku, obrat á la Slovan a návrat rybárov bez úlovku Čítajte viac » Príspevok Výprask na bulharskom vidieku, obrat á la Slovan a návrat rybárov bez úlovku je zobrazený ako prvý na TakUrčitee.sk .

Pondelkové Tréneroviny – Last minute prestupové bombe

18.September
… Pondelkové Tréneroviny – Last minute prestupové bombe Čítajte viac » Príspevok Pondelkové Tréneroviny – Last minute prestupové bombe je zobrazený ako prvý na TakUrčitee.sk .

Na vlastné buľvy: V Humennom je už extraliga, bejby

18.September
… Na vlastné buľvy: V Humennom je už extraliga, bejby Čítajte viac » Príspevok Na vlastné buľvy: V Humennom je už extraliga, bejby je zobrazený ako prvý na TakUrčitee.sk .

Na vlastné buľvy: Návrat do Michaloviec, kde takmer padol štadión

17.September
… Na vlastné buľvy: Návrat do Michaloviec, kde takmer padol štadión Čítajte viac » Príspevok Na vlastné buľvy: Návrat do Michaloviec, kde takmer padol štadión je zobrazený ako prvý na TakUrčitee.sk .

Pod kvalifikačnou lupou: Slovensko asi utrpí postup

14.September
… Pod kvalifikačnou lupou: Slovensko asi utrpí postup Čítajte viac » Príspevok Pod kvalifikačnou lupou: Slovensko asi utrpí postup je zobrazený ako prvý na TakUrčitee.sk .

Dráma, aká sa len tak nevidí. O golfovom šamipónovi rozhodlo nekonečné predĺženie

14.September
… Dráma, aká sa len tak nevidí. O golfovom šamipónovi rozhodlo nekonečné predĺženie Čítajte viac » Príspevok Dráma, aká sa len tak nevidí. O golfovom šamipónovi rozhodlo nekonečné predĺženie je zobrazený ako prvý na TakUrčitee.sk .
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes