15
new stories - click to show

Tak Určitee

Description:

Bohumilov Športový Web

URL:

http://www.takurcitee.sk/

Catalog:

Šport

Publishes:

4.7 items/day

Kto zastaví Talianov? Pod vedením Manciniho vyrovnali rekord starý deväť dekád

13:23
… Kto zastaví Talianov? Pod vedením Manciniho vyrovnali rekord starý deväť dekád Čítajte viac » Príspevok Kto zastaví Talianov? Pod vedením Manciniho vyrovnali rekord starý deväť dekád je zobrazený ako prvý na TakUrčitee.sk .

Tarkovičovu nezažil podobnú prípravu na zápas. Postup máme vo vlastných rukách, mojím hráčom vždy verím, tvrdí

13:23
… Tarkovičovu nezažil podobnú prípravu na zápas. Postup máme vo vlastných rukách, mojím hráčom vždy verím, tvrdí Čítajte viac » Príspevok Tarkovičovu nezažil podobnú prípravu na zápas. Postup máme vo vlastných rukách, mojím hráčom vždy verím, tvrdí je zobrazený ako prvý na TakUrčitee.sk .

Cehlárik zvolil lepší variant ako NHL

9:45
… Cehlárik zvolil lepší variant ako NHL Čítajte viac » Príspevok Cehlárik zvolil lepší variant ako NHL je zobrazený ako prvý na TakUrčitee.sk .

Tradičné driemoty sa nekonali, francúzska Veľká cena bavila ako dávno nie

20.June
… Tradičné driemoty sa nekonali, francúzska Veľká cena bavila ako dávno nie Čítajte viac » Príspevok Tradičné driemoty sa nekonali, francúzska Veľká cena bavila ako dávno nie je zobrazený ako prvý na TakUrčitee.sk .

Saganov majstrovský tréning v Bánovciach netreba preceňovať. Ale potešil srdce fanúšika

20.June
… Saganov majstrovský tréning v Bánovciach netreba preceňovať. Ale potešil srdce fanúšika Čítajte viac » Príspevok Saganov majstrovský tréning v Bánovciach netreba preceňovať. Ale potešil srdce fanúšika je zobrazený ako prvý na TakUrčitee.sk .

Stĺpček Telovýchovného vedúceho: Pred kongresom chýba hokejovej republike niečo dôležité

20.June
… Stĺpček Telovýchovného vedúceho: Pred kongresom chýba hokejovej republike niečo dôležité Čítajte viac » Príspevok Stĺpček Telovýchovného vedúceho: Pred kongresom chýba hokejovej republike niečo dôležité je zobrazený ako prvý na TakUrčitee.sk .

Odišiel z AC Miláno do Sassuola, lebo málo hral. Hviezda Talianov nemohla urobiť lepšie rozhodnutie

20.June
… Odišiel z AC Miláno do Sassuola, lebo málo hral. Hviezda Talianov nemohla urobiť lepšie rozhodnutie Čítajte viac » Príspevok Odišiel z AC Miláno do Sassuola, lebo málo hral. Hviezda Talianov nemohla urobiť lepšie rozhodnutie je zobrazený ako prvý na TakUrčitee.sk .

Premiéra medzi najlepšími. Hokejisti na sánkach v Ostrave zažijú to, o čom pred rokmi ani nesnívali

19.June
… Premiéra medzi najlepšími. Hokejisti na sánkach v Ostrave zažijú to, o čom pred rokmi ani nesnívali Čítajte viac » Príspevok Premiéra medzi najlepšími. Hokejisti na sánkach v Ostrave zažijú to, o čom pred rokmi ani nesnívali je zobrazený ako prvý na TakUrčitee.sk .

Kluby, ktoré chcú Stanley Cup, potrebujú špecialistov na playoff. Toto sú štyria tohtoroční experti

19.June
… Kluby, ktoré chcú Stanley Cup, potrebujú špecialistov na playoff. Toto sú štyria tohtoroční experti Čítajte viac » Príspevok Kluby, ktoré chcú Stanley Cup, potrebujú špecialistov na playoff. Toto sú štyria tohtoroční experti je zobrazený ako prvý na TakUrčitee.sk .

Nech nás penaltové verdikty nepomýlia, zápas trpezlivého s opatrným vyhral lepší

18.June
… Nech nás penaltové verdikty nepomýlia, zápas trpezlivého s opatrným vyhral lepší Čítajte viac » Príspevok Nech nás penaltové verdikty nepomýlia, zápas trpezlivého s opatrným vyhral lepší je zobrazený ako prvý na TakUrčitee.sk .
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes