TA3

URL:

http://www.ta3.com

Catalog:

Šport

Publishes:

9 items/day

Tatran má naďalej vysoké ambície, čaká ho pestrá sezóna

23:58
Výrazná zmena národnostného zloženia, či sústredenie sa na účinkovanie v novej európskej lige. Aj o tom je príprava hádzanárov Tatrana Prešov, ktorí majú pred sebou opäť pestrú sezónu.

Vlasko opúšťa Maďarsko, bude po tretí raz hrať za Spartak Trnava

23:58
Ján Vlasko bude hrať po tretí raz za Spartak Trnava. Tridsaťročný stredopoliar prichádza do malého Ríma po pôsobení v Maďarsku, kde hral za FC Puškáš Akadémia.

Žilina si udržala druhé miesto, prešla si turbulentným obdobím

23:20
Žilinskí futbalisti majú za sebou úspešný ročník, po ktorom sa môžu tešiť z výsledného druhého miesta vo Fortuna lige. Slovenský vicemajster, ktorý sa počas leta predstaví v Európskej lige UEFA, si predovšetkým v jarnej časti prešiel turbulentným obdobím.

Technický riaditeľ SFZ Š. Tarkovič o Fortuna lige

23:20
Záverečnými zápasmi Fortuna ligy uzavrelo sezónu sedem klubov, ale ďalšie tímy majú pred sebou ešte dôležitú baráž. O týchto témach sme sa v štúdiu rozprávali s technickým riaditeľom SFZ Štefanom Tarkovičom.

DAC odštartoval prípravu aj s novým trénerom a hráčkami

19:36
Hádzanárky Dunajskej Stredy odštartovali prípravu na svoju druhú sezónu v MOL Lige. V klube nastali viaceré zmeny, keď okrem nového trénera prišli do kádra aj nové hráčky.

Slalomári prijali prerušenie reprezentačnej sezóny rôznorodo

17:40
Naši vodní slalomári prijali rozhodnutie Sekcie divokých vôd Slovenskej kanoistiky, ktoré prerušilo reprezentačnú sezónu, rôznorodo. V prevažnej miere však s pochopením. Namiesto Majstrovstiev Európy či Svetových pohárov bude pre nich akousi alternatívou vrcholov roka nový seriál domácich pretekov.

DAC si v lige pohoršil, v príprave narazí aj na Marseille a Nice

17:02
Zatiaľ čo štvoricu tímov čaká ešte tento týždeň boj o miestenky do Európskej ligy, Žilina a Dunajská Streda ich už majú isté. Tretí DAC si síce v porovnaní s minulou sezónou pohoršil o jedno miesto, no so záverom ligovej sezóny v klube môže vládnuť spokojnosť.

Technický riaditeľ SFZ Š. Tarkovič o príprave hráčov na zrazoch

13:54
Kým naši seniorskí futbaloví reprezentanti zatiaľ naplno zarezávajú vo svojich kluboch, ich kolegovia z mládežníckych výberov sa spoločne pripravujú na kontrolných zrazoch na Slovensku. Viac o tomto projekte nám povedal technický riaditeľ Slovenského futbalového zväzu Štefan Tarkovič.

Súd vyhovel odvolaniu Citizens, budú tak môcť hrať Ligu majstrov

13:54
Športový arbitrážny súd vyhovel odvolaniu Manchestru City voči trestu od UEFA. Citizens tak budú môcť účinkovať v Lige majstrov aj v nasledujúcej sezóne a namiesto pokuty tridsať miliónov eur musia zaplatiť len desať.

ARC na pretekoch v Monze triumfoval, svoju kategóriu vyhral

12:40
Motoristický tím ARC Bratislava sa prvýkrát po vynútenej prestávke zúčastnil na súťažnom podujatí. V čisto slovenskom zložení dokázal vyhrať svoju kategóriu GTX na náročných 12 hodinových pretekoch v talianskej Monze.

Atletická liga v Dubnici odštartovala, ozdobili ju Tóth i Volko

12.July
V Dubnici odštartoval siedmy ročník obnovenej atletickej ligy. Úvodné kolo spestril svojou účasťou nielen Matej Tóth, ale aj ďalší naši úspešní reprezentanti. O najhodnotnejšie výkony podujatia sa postaral šprintér Ján Volko.

Najlepší hráč, tréner a strelec. Slovan po lige ovládol i štatistiky

12.July
Podobne ako celú sezónu ovládli futbalisti Slovana aj individuálne štatistiky. V jedenástke Fortuna ligy ich je sedem a navyše z bratislavského klubu je aj najlepší hráč, tréner či strelec aktuálneho ročníka.

Predseda sekcie divokých vôd SK R. Galovič o prerušenej sezóne

12.July
Neutíchajúca pandémia aj naďalej výrazne ovplyvňuje fungovanie športu po celom svete. Vedenie sekcie divokých vôd Slovenskej kanoistiky pre zvýšené zdravotné riziko prerušilo našim vodným slalomárom reprezentačnú sezónu. Pretekárom a členom realizačných tímov totiž nedokážu zabezpečiť dostatočnú zdravotnú ochranu na medzinárodných podujatiach i zahraničných tréningových pobytoch.

Nitra skončila posledná, teraz ju čaká boj o Fortuna ligu

12.July
Nitra síce vyhrala v poslednom kole tohto ročníka Fortuna ligy nad Trenčínom 3:0, no napriek tomu skončila v súťaži posledná. Ak chce aj naďalej pôsobiť medzi slovenskou elitou, musí sa o svoje miesto pobiť v baráži.

Slovan zažil vydarenú sezónu, výrazne v nej dominoval

12.July
Lepšiu sezónu si klub z Tehelného poľa ani nemohol priať. Slovan vyhral domácu ligu aj pohár s absolútnou dominanciou.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes