15
new stories - click to show

svetevity.sk

Description:

Príbehy skutočných žien pohľadom Evity. Všetko dôležité, rady pre ženy, rozhovory, poradňa, diéty, príbehy a emócie z prvej ruky.

URL:

https://svetevity.sk/

Catalog:

Lifestyle → Ženy a muži

Publishes:

7.6 items/day

Letné cestoviny si zamilujete: Zaberú minimum času, ale chutia maximálne výborne

11:55
Je čas na rýchle a jednoduché jedlá, ktoré nás príjemne zasýtia, ale pritom nezaťažia. Aby sme všetci mali energiu na letné povinnosti aj dobrodružstvá.

Považujete preplachovanie ryže za zbytočné? Presvedčíme vás, prečo tento krok nikdy nevynechať

11:55
Skúsené gazdinky majú už v kuchyni osvojené niektoré postupy pri príprave jedál a striktne ich dodržiavajú. Keď sa pri sporáku niekedy stretnú dve kuchárky, nastávajú častokrát rozpory a jedným spúšťačom môže byť práve varenie a príprava ryže. Kým jeden tím je za dôkladné preplachovanie pred samotnou prípravou, ten druhý tento krok vynecháva.

Bez ohlásenia k nim ani nechoďte! Tieto znamenia zverokruhu nemajú radi nečakané návątevy

11:55
Patríte k ľuďom, ktorí by sa pre návštevu roztrhli, alebo naopak k tým, ktorí jej spoločnosť nijak nevyhľadávajú? Ak sa prikláňate skôr k druhej skupine, pravdepodobne ste sa narodili v jednom z týchto štyroch znamení zverokruhu. Tie totiž návštevy neznesú, a najmä tie nečakané a neohlásené.

Rozątiepené nechty, vrásky aj ąediny. Ak váąmu telu chýba kolagén, upozorní vás na to jasnými signálmi

9:13
Kolagén je posledné roky azda najskloňovanejšie slovo v prípade, že sa hovorí o výživových doplnkoch. Jednotlivé značky sa predbiehajú v tom, ktorá na trh prinesie ten najlepší a najúčinnejší. S pribúdajúcimi rokmi prirodzene klesá množstvo kolagénu a na jeho nedostatok vás telo upozorní jasnými signálmi. Takže aj v tomto prípade platí, že sa máte počúvať, pozorovať a následne si dopriať to, čo s…

Začali ste počas dovolenky plávať? Určite v tom pokračujte, je to cesta k ątíhlejąiemu telu

6:31
Plávanie patrí k najčastejším dovolenkovým aktivitám, teda hneď po vysedávaní v plážovom bare a opaľovaní sa. Ak ste tiež počas dovolenky objavili čaro tejto aktivity, bola by škoda nepokračovať v nej aj naďalej. Plávanie je totiž šport, ktorý je vhodný naozaj takmer pre všetkých, dokonca aj pre ľudí, ktorí majú rôzne zdravotné obmedzenia, keďže voda telo nadnáša, a tým pádom nie je také preťažen…

Bulharská Sofia je skrytý poklad Európy. Síce nie je pri mori, ale dýcha históriou a mestským životom

18:35
Aj keď väčšina ľudí baží v lete po dovolenke pri vode, niekomu stačí i poznávací výlet v zaujímavom meste. A za také rozhodne možno považovať bulharskú Sofiu, ktorú cestovatelia označujú za nepoznaný poklad Európy.

Spoveď čitateľky Ingrid (42): Manžel ma odháňa od seba preč, trpí ťažkou depresiou

7.August
Mala pocit, že to najhoršie už majú za sebou, a to, že to zvládli bok po boku, považovala za jedno z víťazstiev. Teraz jej však muž chce zobrať aj to. Navyše má pocit, že rozvod bude pre jej dobro. Čo však, keď ho nechce?

Detský horoskop: U Levíčat korigujte ego, Býkov poháňajte vpred a malé Ryby povzbudzujte

7.August
Každé dieťa je iné a jeho charakter, temperament, správanie i vlohy ovplyvňuje rodina a výchova, ale aj astro-konštelácie – teda znamenie, v ktorom sa narodilo. Zistite teraz, aké dary by ste mali zveľaďovať vo svojich ratolestiach, aby boli spokojné, šťastné a úspešné.

Spoveď čitateľky Natálie (35): Odkedy sme sa so snúbencom roziąli, som zúfalá zo samoty

7.August
Keď si dali so snúbencom zbohom, mala pocit, že urobila to, po čom túžila. Keď sa však na ten moment pozrie dnes, vidí to presne naopak. Verila totiž, že na to, aby si mohla užívať, potrebuje zostať slobodná. Dnes sa jej ale zdá, že si užívajú skôr tí, čo si založili rodiny...

Len pár kilometrov od Slovenska sa nachádza najdlhąí visutý most na svete. Výhľad z neho je priam jedinečný

7.August
Začiatkom mája sa pre verejnosť oficiálne otvoril najdlhší visutý lanový most na svete pre peších, ktorý nesie názov Sky Bridge 721. Nachádza sa len pár kilometrov od Slovenska, na Dolnej Morave. Návštevníkov však neláka len kvôli adrenalínovej prechádzke, ale aj jedinečnému výhľadu, ktorý naozaj stojí za to.

Emilia Clark nemá časť mozgu, Justin Bieber s ochrnutou tvárou. Toto sú celebritní pacienti

6.August
Sú momenty, keď sa ľudský život zmení v jedinej sekunde nezvratným spôsobom. Jedným z takých je, keď si človek z úst lekárov vypočuje krutú diagnózu. A ak ide o nevyliečiteľné ochorenie, o tom by vedeli rozprávať mnohé známe tváre...

Kokosová voda ráno nalačno, aj večer pred spaním. Keď spoznáte jej výhody, začnete ju piť hneď zajtra

6.August
Predstavte si, ako popíjate exotickú kokosovú vodu priamo z kokosového orecha, máte pri tom exkluzívny výhľad na číre more a nohy položené na rozpálenom piesku. Ideálna predstava, ale realita je trošku iná, no môžete si do nej preniesť práve ten kokosový orech, respektíve vodu z neho a pocítiť jej blahodárne účinky na vlastnom tele.

Sexi nohy aj vďaka ąperkom? Náramky na členky sú stále veľkým hitom, takto sa nosí

6.August
Leto si viac ako ktorékoľvek iné ročné obdobie žiada doplnky, ktorými môžete oživiť váš dokonalý outfit. Šperky patria k jedným z nich a okrem výrazných náušníc či náhrdelníkov nezabudnite niečo zavesiť aj na vaše nohy, pretože je to neuveriteľne sexi.

Aj gumičky na vlasy by ste mali raz za čas oprať, inak si koledujete o problémy s pleťou

6.August
Takmer každá žena používa gumičku na vlasy denne. Vlasy stiahnuté do chvosta sú totiž vždy upravené a tento účes je veľmi praktický z viacerých dôvodov. No venujete raz za čas pozornosť aj samotným gumičkám? Pokiaľ nie, mali by ste to čo najskôr zmeniť. Baktérie, ktoré sa na nich zachytávajú, sa totiž môžu veľmi ľahko dostať aj na vašu tvár a spôsobiť vám nemalé kožné problémy.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes