15
new stories - click to show

Slovensko Aktuálne

Description:

Šport

URL:

https://slovenskoaktualne.sk

Catalog:

Šport

Publishes:

9.9 items/day

Desatina Slovákov videla vlani na výplatnej páske menej ako 800 eur, najväčšie rozdiely sú medzi dvomi krajmi

14:19
Ak išlo o bezdetného zamestnanca, ktorý si uplatňoval nezdaniteľnú časť základu dane, v čistom zarábal mesačne viac ako 1 790 eur. Príspevok Desatina Slovákov videla vlani na výplatnej páske menej ako 800 eur, najväčšie rozdiely sú medzi dvomi krajmi je zobrazený ako prvý na Slovensko Aktuálne .

Tarkovič vníma šancu pokračovať pri národnom výbere ako veľkú česť, chce sa rozprávať so staršími hráčmi

14:19
Štefan Tarkovič má so SFZ zmluvu do decembra 2023, no zväz ju môže jednostranne vypovedať, ak Slováci v lete 2022 nepostúpia z C-divízie Ligy národov o jednu úroveň vyššie. Príspevok Tarkovič vníma šancu pokračovať pri národnom výbere ako veľkú česť, chce sa rozprávať so staršími hráčmi je zobrazený ako prvý na Slovensko Aktuálne .

Tatar a Jaroš mali po dve mínusky, hráči New Jersey doma podľahli Arizone

11:49
Vedenie NHL zverejnilo, že od 7. do 22. februára, kedy mala byť pôvodne olympijská pauza, sa uskutoční spolu až 95 stretnutí, keďže v profilige doteraz kvôli koronavírusu museli odložiť už 104 duelov. Príspevok Tatar a Jaroš mali po dve mínusky, hráči New Jersey doma podľahli Arizone je zobrazený ako prvý na Slovensko Aktuálne .

Molčan, Gombos a Kučová vypadli v 2. kole dvojhry. Za Slovensko bojujú v štvorhre Polášek a Kužmová (video)

11:01
Slovensko už nemá na Australian Open v Melbourne zastúpenie v dvojhre, v štvorhre zostali v hre dvaja Filip Polášek aj Viktória Kužmová. Príspevok Molčan, Gombos a Kučová vypadli v 2. kole dvojhry. Za Slovensko bojujú v štvorhre Polášek a Kužmová (video) je zobrazený ako prvý na Slovensko Aktuálne .

FIFA spustila predaj vstupeniek na MS vo futbale 2022, v prípade väčšieho záujmu sa bude žrebovať

8:43
FIFA plánuje získať približne 441 miliónov eur z predaja vstupeniek a práv na poskytovanie služieb na štadiónoch. Príspevok FIFA spustila predaj vstupeniek na MS vo futbale 2022, v prípade väčšieho záujmu sa bude žrebovať je zobrazený ako prvý na Slovensko Aktuálne .

Misiu slovenských olympionikov v Pekingu pripomína aj príležitostná známka a kolekcia euromincí

23:02
Na príprave známky či mincí s SPV a SOŠV spolupracovali Slovenská pošta a mincovňa Kremnica. Príspevok Misiu slovenských olympionikov v Pekingu pripomína aj príležitostná známka a kolekcia euromincí je zobrazený ako prvý na Slovensko Aktuálne .

Shiffrinová prišla pred ZOH v Pekingu o svojho dlhoročného trenéra

18:44
Šeftrénerom Shiffrinovej tímu pred ZOH 2022 zostal Mike Day, nemennou súčasťou je aj mama Eileen. Príspevok Shiffrinová prišla pred ZOH v Pekingu o svojho dlhoročného trenéra je zobrazený ako prvý na Slovensko Aktuálne .

Na Banskobystrickej latke sa zúčastní rekordérka Mahučichová, v hľadisku môže sedieť 250 divákov

16:58
Výkon Jaroslavy Mahučichovej 206 cm z vlaňajšej Banskobystrickej latky bol absolútne najlepší skok do výšky roka 2021 a tiež tretí najlepší výkon halovej histórie. Príspevok Na Banskobystrickej latke sa zúčastní rekordérka Mahučichová, v hľadisku môže sedieť 250 divákov je zobrazený ako prvý na Slovensko Aktuálne .

Sagan odjazdil prvý tréning s tímom TotalEnergies. Vo februári ho čakajú Kanárske ostrovy aj Francúzsko

16:04
Dva týždne po oznámení pozitívneho testu na koronavírus by mal byť trojnásobný majster sveta aj jeho starší brat Juraj v poriadku. Príspevok Sagan odjazdil prvý tréning s tímom TotalEnergies. Vo februári ho čakajú Kanárske ostrovy aj Francúzsko je zobrazený ako prvý na Slovensko Aktuálne .

Štefan Tarkovič zostáva trénerom slovenskej reprezentácie

16:04
Štyridsaťosemročný prešovský rodák Tarkovič bol pre SFZ až druhou voľbou, no rokovania o návrate Vladimír Weissa staršieho ku kormidlu národného tímu stroskotali. Príspevok Štefan Tarkovič zostáva trénerom slovenskej reprezentácie je zobrazený ako prvý na Slovensko Aktuálne .
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes