15
new stories - click to show

Slovensko Aktuálne

Description:

Šport

URL:

https://slovenskoaktualne.sk

Catalog:

Šport

Publishes:

3 items/day

Filip Mešár stratil formu a v ostatných v piatich zápasoch bodoval len raz, vysvetľuje to únavou po majstrovstvách sveta

7:52
Filip Mešár má napriek súčasnej slabšej forme priemer rovného bodu na zápas, v 25 dueloch strelil 10 gólov a pridal 15 asistencií. Príspevok Filip Mešár stratil formu a v ostatných v piatich zápasoch bodoval len raz, vysvetľuje to únavou po majstrovstvách sveta je zobrazený ako prvý na Slovensko Aktuálne .

Jamajská investičná spoločnosť údajne obrala Usaina Bolta o milióny dolárov, vyšetruje ju aj FBI

7:52
Právni zástupcovia 9-násobného olympijského víťaza dali firme čas do piatka, aby vrátila peniaze. Príspevok Jamajská investičná spoločnosť údajne obrala Usaina Bolta o milióny dolárov, vyšetruje ju aj FBI je zobrazený ako prvý na Slovensko Aktuálne .

Slafkovského sezóna je podľa experta sklamaním, ale väčšinu faktorov nemohol ovplyvniť

26.January
Juraj Slafkovský zažíval frustrujúci premiérový ročník v NHL, ktorý mu predčasne ukončilo zranenie. Príspevok Slafkovského sezóna je podľa experta sklamaním, ale väčšinu faktorov nemohol ovplyvniť je zobrazený ako prvý na Slovensko Aktuálne .

Vlhová ide v stredu obrovský slalom v Kronplatzi, v prvom kole za najlepšími zaostala

26.January
Petra Vlhová zaostala v 1. kole za Američankou Mikaelou Shiffrinovou o 1,22 sekundy. Príspevok Vlhová ide v stredu obrovský slalom v Kronplatzi, v prvom kole za najlepšími zaostala je zobrazený ako prvý na Slovensko Aktuálne .

Kelemen debutoval v NHL. Ukázal veľa dobrých vecí, zhodnotil tréner (video)

26.January
Miloš Kelemen sa stal 93. Slovákom v profilige. Príspevok Kelemen debutoval v NHL. Ukázal veľa dobrých vecí, zhodnotil tréner (video) je zobrazený ako prvý na Slovensko Aktuálne .

Dalibor Dvorský je podľa zámorského experta silný a schopný center, na tohtoročnom drafte NHL ho vidí v Top 10

26.January
Dalibor Dvorský má len 17 rokov, ale už hráva v druhej najvyššej lige vo Švédsku. Príspevok Dalibor Dvorský je podľa zámorského experta silný a schopný center, na tohtoročnom drafte NHL ho vidí v Top 10 je zobrazený ako prvý na Slovensko Aktuálne .

Hamilton opísal, ako ho už počas základnej školy šikanovali pre tmavú farbu pleti

25.January
Brit Lewis Hamilton je jediný jazdec tmavej pleti v seriáli majstrovstiev sveta monopostov F1 a dlhodobo to využíva na zvyšovanie povedomia a rasizme a diskriminácii vo svete. Príspevok Hamilton opísal, ako ho už počas základnej školy šikanovali pre tmavú farbu pleti je zobrazený ako prvý na Slovensko Aktuálne .

NAKA zasahuje na západnom Slovensku, policajti zadržali viacero osôb

24.January
Akcia má súvisieť s vyšetrovaním daňových trestných činov. Príspevok NAKA zasahuje na západnom Slovensku, policajti zadržali viacero osôb je zobrazený ako prvý na Slovensko Aktuálne .

Škriniarov agent priznal rokovania s PSG aj ďalšími klubmi, jeho pokračovanie v Interi Miláno je nereálne

24.January
Slovenský reprezentančný obranca Milan Škriniar pôsobí v milánskom Interi od leta 2017, zmluvu má do konca tejto sezóny. Príspevok Škriniarov agent priznal rokovania s PSG aj ďalšími klubmi, jeho pokračovanie v Interi Miláno je nereálne je zobrazený ako prvý na Slovensko Aktuálne .

Vlhová ide obrovský slalom v Kronplatzi, v prvom kole na Shiffrinovú stratila sekundu

24.January
Obrovský slalom Svetového pohára v talianskom Kronplatzi. Príspevok Vlhová ide obrovský slalom v Kronplatzi, v prvom kole na Shiffrinovú stratila sekundu je zobrazený ako prvý na Slovensko Aktuálne .
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes