Púchov

Description:

Informácie bez cenzúry

URL:

https://www.puchov.in/

Catalog:

Z domova → Regióny

Publishes:

11.9 items/week

ZSSK chce zvýšiť pocit bezpečia v nočných vlakoch, testuje ich sprevádzanie príslušníkmi SBS

20.November
V nočných vlakoch častejšie ako inde prichádza k obťažovaniu cestujúcich ich spolucestujúcimi, najmä pod vplyvom alkoholu. Hoci sa vlakový personál vždy snaží situáciu riešiť, nezriedka je potrebné privolať do nasledujúcej stanice políciu, čo často spôsobuje meškanie vlaku.

Púchovčania, pozor! Pripravte sa na drahší život v meste!

20.November
Po roku vládnutia prichádzajú primátorka Katarína Heneková a púchovské mestské zastupiteľstvo s opatreniami, ktoré majú zabezpečiť väčší príjem do mestskej pokladnice.

Mažoretky Nelly na Sabinovskej paličke 2019

19.November
Aj keď nácvik nových choreografií na budúcoročné majstrovstvá Slovenska je už v plnom prúde, stihli naše Nelly ešte v tomto roku „prevetrať“ aj tie staré. V sobotu 9. novembra 2019 ich ukázali v plnej paráde na 10. ročníku medzinárodnej nepostupovej súťaže Sabinovská palička.

Púchovský magazín vysielaný 15. novembra 2019

19.November
Nájdite aktuálne vydanie Púchovského magazínu od TV Považie v našom archíve. Prehľad vždy aktuálneho spravodajstva, športu a kultúrneho diania v meste Púchov.

RegioJet spojí vlakmi Púchov s Bratislavou, Prahou a Brnom

18.November
RegioJet – druhý najväčší železničný dopravca na Slovensku rozšíri od nedele 15. decembra 2019 prevádzku svojich vlakových liniek na Slovensku.

Rekonštrukcia mosta pokračuje, chystajú presmerovanie dopravy

17.November
Okresný dopravný inšpektorát OR PZ v Považskej Bystrici upozorňuje motoristickú verejnosť, že v úseku cesty Orlovský most - centrum mesta Pov. Bystrica, bude v pondelok 18. novembra 2019 (pondelok) v predpoludňajších hodinách, realizované presmerovanie vedenia dopravy.

Najkrajšia kravička

16.November
V mesiaci október sa trieda ZŠ Gorazdova zapojila do súťaže „Najkrajšia kravička“, ktorú organizoval projekt Mliečneho fondu, ktorý je financovaný slovenskými prvovýrobcami a spracovateľmi mlieka. Cieľom projektu bolo zvýšenie spotreby mlieka a mliečnych výrobkov zo Slovenska a zvýšenie povedomia o slovenských prvovýrobcoch mlieka. Našou úlohou bolo vytvoriť kravičku zo slovenských mliečnych vý...

Ôsmaci na exkurzii v Continental Púchov

16.November
Nasleduje exkurzia výroby. Hneď na prvej prevádzke Miešareň stretávame študenta, ktorý je na odbornom výcviku. Žiaci tak môžu vidieť, ako prebieha praktické vyučovanie v rámci duálneho vzdelávania.

FOTO: Vodič bol tak ožratý, že vypadol z auta a plazil sa

14.November
Následne poškodil aj plot rodinného domu a garážové dvere. Pokračoval ďalej v jazde popri kanáli rieky Váh, kde sa chcel otočiť, ale veľa nechýbalo a takmer skončil aj s vozidlom v kanáli.

Učia sa aj bez elektriny, demonštrácia im nepomohla

14.November
Prerušenie dodávky elektriny sa týka aj Gymnázia Púchov, no žiaci s petíciou za riaditeľské voľno a štrajkom veľmi nepochodili.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes