Profutbal.sk

Description:

Profutbal.sk -

URL:

http://www.profutbal.sk

Catalog:

Šport → Futbal

Publishes:

26.4 items/day

Dohrajú sa ligové súťaže v Európe? Prezident UEFA reaguje

17:24
Prezident Európskej futbalovej únie (UEFA) Alexander Čeferin napriek pandémii koronavírusu verí, že sa ligové súťaže v Európe dohrajú. Musia však odštartovať do konca júna, inak sú sezóny stratené. Čeferin to uviedol v rozhovore pre taliansky denník La Repubblica, informácie priniesla agentúra SID.

Obrovská tragédia, zomrel ešte len 14-ročný futbalista Atletica Madrid

17:24
Člen mládežníckej akadémie Atletica Madrid zomrel vo veku 14 rokov. O úmrtí Christiana Mincholu Sancheza informoval klubový web španielskeho klubu, bližšie informácie nezverejnil.

Mainz už štvrtým bundesligovým klubom, kde od apríla skrátia úväzky

17:24
Vedenie nemeckého klubu 1. FSV Mainz sa v dôsledku pandémie nového koronavírusu rozhodlo od 1. apríla čiastočne skrátiť pracovné úväzky väčšine zamestnancov administratívneho úseku.

Spoločné vyhlásenie ÚLK a jej členských klubov

16:18
Únia ligových klubov (ÚLK) ako riadiaci orgán najvyššej slovenskej futbalovej súťaže Fortuna ligy a jej členské kluby vydali spoločné vyhlásenie k aktuálnej situácii spojenej so šírením koronavírusu. TASR ho prináša v plnom znení bez redakčných úprav /zdroj: www.fortunaliga.sk/:

Osem hráčov West Hamu vykazuje príznaky koronavírusu

16:18
Osem futbalistov West Hamu United vykazuje príznaky koronavírusovej infekcie. Informoval o tom denník The Sun, ktorý citoval viceprezidentku klubu anglickej Premier League Karren Bradyhovú.

Katalánske úrady dostali 30.000 ochranných masiek od FC Barcelona

16:18
Španielsky futbalový klub FC Barcelona dodal katalánskym úradom 30.000 ochranných masiek na boj proti novému koronavírusu. Vyrobili ich v Číne a sú dar od tamojšej poisťovacej spoločnosti, ktorá je regionálny partner FCB.

AS Rím v čase koronakrízy pomáha seniorom, poslal im potravinový balíček

15:06
Taliansky futbalový klub AS Rím v čase koronakrízy podáva pomocnú ruku najzraniteľnejším skupinám obyvateľstva. Každému držiteľovi sezónnej permanentky nad 75 rokov sa vedenie "Giallorossi" rozhodlo v rámci kampane "Rím sa stará" doručiť balíček trvanlivých potravín a hygienických potrieb, ktorý obsahoval cestoviny, ryžu, múku, cukor, olivový olej, minerálnu vodu, dezinfekčné prostriedky a jedn...

Hráči 1. FC Kolín pristúpili na zníženie platov

14:06
Futbalisti 1. FC Kolín súhlasili s čiastočným znížením platov počas pandémie nového koronavírusu. Pridali sa k ďalším bundesligovým hráčom, k takýmto opatreniam pristúpili aj v Bayerne Mníchov či Borussii Dortmund.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes