15
new stories - click to show

Preženu.sk

URL:

http://prezenu.noviny.sk/

Catalog:

Lifestyle → Ženy a muži

Publishes:

15.1 items/day

Kavaschová ukázala postavičku dva týždne po pôrode! Čo tým ale chcela povedať?

20:28
Štvrtého mája sa stala Košičanka Dominika Kavaschová po prvýkrát mamou. Spolu s hercom a hudobníkom Danielom Fischerom sú už dva týždne rodičmi malej Maie, ktorú si dala úspešná herečka takmer k narodeninám - tie oslavuje 19. mája. Dominika patrí k tým šťastným ženám, ktoré nejako extra počas tehotenstva nepribrali, no predsa len, je to úplne iná figúra, čo má asi každá čerstvá mama.

Hviezdna modelka Naomi Campbell sa stala mamou ako 51-ročná! TOTO je jej vyznanie šťastia!

19:23
Ak niekoho v módnom biznise možno nazvať enfant terrible, teda "príšerným dieťaťom", je to spomedzi modeliek rozhodne čokoládová kráska Naomi Campbell. Tak, ako ohuruje už vyše tri dekády svojími dlhokánskymi nohami, dokonalou figúrou a krásnou tvárou, tak desí ľudí vo svojom okolí, predovšetkým svojich zamestnancov, povráva sa. Azda aj pre jej povahu sa jej nepodarilo mať nikdy dlhodobý vzťah,...

Vidno až do žalúdka! Dcéra Madonny šokovala pohľadom na rozkročené pozadie!

17:12
Väčšej provokatérky v šoubiznise nebolo, keď sa Madonna dostala na výslnie. Jej spev kritici extra nechválili, bolo treba zaujať niečím iným - a čo už je jednoduchšie, ako dráždiť nahotou. Dnes už 62-ročná speváčka sa nedbala ukazovať komplet odhalená, no nielen to - provokovala klipoch aj na koncertoch, napokon, jeden z jej albumov sa aj volal Erotica. No môže byť hrdá, jej dcéra ide zjavne v ...

Smutné správy o stave českej legendy! Lekárom už neostáva iné, ako TOTO!

15:33
Ani po vyše roku odkedy sa počas zložitej operácie kolena v narkóze hercovi Josefovi Lauferovi (81) zastavilo srdce a musel byť následne uvedený do umelého spánku, sa známy umelec ešte celkom neprebral. Po čase ho lekári chceli prebrať, ale podarilo sa im to len čiastočne a aj to, žiaľ, iba na krátky čas. Aj v stave umelého spánku ho podrobujú rehabilitácii a dokonca už aj dostal aj vakcínu pro...

Jessica Alves, predtým známa ako Rodrigo, sa ukázala úplne NAHÁ! Šokujúce krivky!

15:33
Brazílska televízna hviezdička a influencerka, ktorá sa kedysi volala Rodrigo a bola mužom, neskôr živým Kenom, sa dnes už pýši titulom "žena". Podľa jej vlastných slov žila až do premeny na dlhovlasú a prsnatú ženu ako húsenica v kukle, a premenila sa až zmenou pohlavia na krásneho motýľa. Nuž, proti gustu žiaden dišputát, napokon dôkazom toho, že nie je jediná, kto si myslí, že dobre vyzerá, ...

Slováček sa rozišiel s o 40 rokov mladšou milenkou! Návrat k Patrasovej okomentoval TAKTO!

13:54
Táto doba covidová mnohým otvorila oči a zmenila ich názory. Týka sa to aj partnerských vzťahov. V manželstve Dagmar Patrasovej (65) a Felixe Slováčka (77) to vrelo vďaka milenke známeho záletníka, Lucie Gelemovej (37) už sedem dlhých rokov. Ich súkromie sa neustále pretriasalo v médiách, čo neprospelo nikomu. Žiaľ, ubližovalo to aj ich deťom, najmä u Aničky Slováčkovej (25) sa to neblaho podpí...

Daniela má kopec nápadníkov, ale nesmie chodiť v sukni: Odradí TO úplne každého!

11:08
Sympatická trénerka sa snaží dokázať, že krása ženského tela môže mať rôzne podoby. Jej postavu sa jednoznačne nedá prehliadnuť, pozrite sa, čím je výnimočná!

Ivana Gottová musela spraviť opatrenia! TOTO si Karel rozhodne nezaslúžil!

9:29
Ľudská chamtivosť nemá zrejme žiadne medze. Niektorí jedinci dokonca nemajú problém kradnúť aj predmety z hrobov na cintoríne. Vie o tom svoje aj vdova po Karlovi Gottovi (†80), Ivana Gottová. Tá sa rozhodla spraviť opatrenie, aby aspoň čiastočne ochránila miesto posledného odpočinku svojho zosnulého manžela.

Ako vás vo vysokých podpätkoch nebudú nohy bolieť? Stavte na lacný trik Kate Middleton

7:18
Rady nosíte topánky na vysokých podpätkoch, no už na obed vás v nich bolia nohy? Vyskúšajte trik Kate Middleton, vďaka ktorému budete v lodičkách večer aj tancovať.

Prekonali ste koronavírus? Dychové cvičenia herečky Vráblicovej vás dostanú opäť do formy

7:18
Pandemická situácia sa našťastie zo dňa na deň zlepšuje, no mnohí ľudia, ktorí Covid-19 prekonali, cítia, že ich organizmus aj dlho po prekonaní ochorenia nefunguje tak, ako predtým.

Domachlená a nešťastná nevesta: Takto dopadla jej skúška svadobného líčenia!

7:18
Každá nevesta chce na svojej svadbe vyzerať dokonale a Timbra nebola výnimka. Aj preto sa pár dní pred svadbou objednala k vizážistke na skúšku svadobného líčenia. Odišla od nej z dlhým nosom!

Schudnite s jahodami: Vymeňte raňajky za tento chutný nápoj a kilá pôjdu dole

7:18
Toto obľúbené chutné ovocie si môžete dopriať do sýtosti aj keď potrebujete zhodiť pár kíl. Sú sladké, ale pritom obsahujú len minimum cukru.

Smutný boj hviezdneho herca! Syna chce zbaviť svojprávnosti!

17.May
Na prvý pohľad sú krásni, bohatí, slávni... No aj mnohé hviezdy skrývajú boľavé tajomstvá. Jednou z najväčších bolestí v živote človeka je trápenie s deťmi. Nie každý vie, že aj jeden z najpríťažlivejších hercov Hollywoodu, Ír Colin Farrell, je otcom zdravotne postihnutého syna. Teraz musí preto riešiť pomerne smutnú záležitosť.

Štíhlejšie nohy do leta: Táto 3-minútovka pred spaním vám zmení postavu

17.May
S krátkou a pritom mimoriadne účinnou zostavou cvikov dosiahnete viditeľne krajšie nohy už za tri týždne!

Harry si už kopol aj do otca, princa Charlesa, a jeho prístupu k synom! Ten na to zareagoval TAKTO!

17.May
Rebelujúci princ Harry pokračuje vo svojej misii proti britskej kráľovskej rodine. Nestačilo mu, že v marcovej talk show Oprah Winfrey spolu s manželkou Meghan poriadne očiernili najbližších a pomery za múrmi kráľovských palácov, zrejme má stále potrebu ísť ešte ďalej. No tentokrát zaútočil na otca, princa Charlesa.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes