15
new stories - click to show

Postoj.sk

Description:

Čítajte nové profesionálne médium, ktoré vyznáva konzervatívne hodnoty. Naša skúsená redakcia prináša každý deň kvalitné články na témy, o ktorých sa mlčí.

URL:

https://www.postoj.sk/

Catalog:

Ze světa → Slovensko
Z domova

Publishes:

20.9 items/day

„To, čo sme dnes zažili na Leškovej ulici, bol jeden smiešny policajný cirkus,"

14:03
„To, čo sme dnes zažili na Leškovej ulici, bol jeden smiešny policajný cirkus,“ reaguje Boris Kollár na zásah NAKA vo Fun rádiu

Vláda schválila zonáciu Národného parku Veľká Fatra, jeho výmera sa zvýši

13:30
Necelá polovica územia národného parku je navrhnutá do zóny, v ktorej sa bude uplatňovať prírode blízky spôsob obhospodarovania v lesoch.

Na Orave sú zo zatvorenia hraníc s Poľskom prekvapení, nečakali to

12:24
"V obci mi vystúpilo 22 cudzincov z tretích krajín, s ktorými štát nevie nič robiť," poznamenal starosta Novote Dušan Jendrašík.

Kauza Očistec / Sudca Pulman stále nechce začať proces, v ktorom figuruje aj Gašpar a Bödör

12:24
Peter Pulman vlani prerušil konanie a obrátil sa na Ústavný súd, aby posúdil súlad zákona o prokuratúre s ústavou. Teraz chce čakať na výsledky iných pojednávaní.

Výskumník Tomáš Hrustič z Ústavu etnológie a sociálnej antropológie SAV komentuj

11:19
Výskumník Tomáš Hrustič z Ústavu etnológie a sociálnej antropológie SAV komentuje výraznú podporu OĽaNO vo voľbách medzi Rómami: „Väčšina strán z mne nepochopiteľných príčin nerobila kontaktnú kampaň a ignorovali od dverí k dverám a príde mi absurdné, keď sa tu teraz obviňujú Rómovia, ktorí takúto kampaň robili, že boli zvolení vďaka kupovaniu a manipulovaniu voličov

Súd ukončil dokazovanie v kauze Maják nádeje, rozsudok má byť v novembri

11:19
Podľa obžaloby mal Pavol Rusko ako riaditeľ neziskovej organizácie v roku 2015 financovať muzikál Rómeo a Júlia z peňazí účelovo viazaných na činnosť azylového centra. Celkovo malo ísť o 101-tisíc eur.

Slovensko reaguje na susedov / Vláda schválila obnovenie kontrol na hranici s Maďarskom

11:19
Premiér Ľudovít Ódor už v utorok avizoval, že Slovensko bude reagovať na kontroly, ktoré zaviedli Česko, Poľsko a Rakúsko.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes