15
new stories - click to show

Postoj.sk

Description:

Čítajte nové profesionálne médium, ktoré vyznáva konzervatívne hodnoty. Naša skúsená redakcia prináša každý deň kvalitné články na témy, o ktorých sa mlčí.

URL:

https://www.postoj.sk/

Catalog:

Ze světa → Slovensko
Z domova

Publishes:

22.7 items/day

Cestovanie do zahraničia / Zatiaľ sa neobmedzuje, čoskoro však bude treba očkovanie alebo e-hranicu a test

17:11
Polícia posilní kontroly. Nové opatrenia by mali zvýhodňovať zaočkovaných ľudí. Presné podmienky a termíny zatiaľ nie sú známe.

Advokáti Alexander Filo a Martin Ribár budú stíhaní na slobode

16:06
Najvyšší súd zamietol sťažnosť prokurátora Úradu špeciálnej prokuratúry voči rozhodnutiu Špecializovaného trestného súdu.

Predsedníčka Európskej komisie (EK) Ursula von der Leyenová prichádza na Slovens

15:01
Predsedníčka Európskej komisie Ursula von der Leyenová prichádza na Slovensko oznámiť, že Plán obnovy a odolnosti SR bol schválený

Najvyšší súd rozhoduje o väzbe bratislavských advokátov Ribára a Fila

14:28
Súd sa na svojom verejnom zasadnutí bude zaoberať sťažnosťou prokurátora Úradu špeciálnej prokuratúry voči rozhodnutiu Špecializovaného trestného súdu. ÚŠP zastupuje na zasadnutí prokurátor Tomáš Honz.

Krízový štáb / Zaočkovaní by mohli byť po návrate zo zahraničia zvýhodnení, vraví Krčméry

14:28
„Aj keď prídu z čiernej krajiny, urobia si PCR testy a budú mať ľahší režim ako tí, čo zaočkovaní nie sú," povedal lekár Vladimír Krčméry s tým, že rokujú aj o zavedení štátnej karantény.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes