Postoj.sk

Description:

Čítajte nové profesionálne médium, ktoré vyznáva konzervatívne hodnoty. Naša skúsená redakcia prináša každý deň kvalitné články na témy, o ktorých sa mlčí.

URL:

https://www.postoj.sk/

Catalog:

Ze světa → Slovensko
Z domova

Publishes:

17.3 items/day

Národná rada definitívne odobrila zmeny v zákone o prokuratúre

19:57
O funkciu šéfa generálnej i špeciálnej prokuratúry by sa tak mohli uchádzať aj kandidáti, ktorí nie sú prokurátormi. Meniť by sa mali i podmienky výberu a odvolania šéfa prokuratúry. Novelu musí ešte podpísať prezidentka.

Čaputová sa stretla s rakúskym prezidentom Alexander Van der Bellenom

19:24
Na neformálnom stretnutí na zámku Šimák v Pezinku diskutovali o pandémii nového koronavírusu a jej následkoch, ale aj o spoločnej priorite, ktorou je ochrana životného prostredia.

Národná rada posunula do druhého čítania zbraňovú amnestiu

19:24
Novelu zákona o strelných zbraniach a strelive, ktorú predložili poslanci Smeru-SD, podporili takmer všetci poslanci. Amnestia by mohla platiť od 1. novembra tohto roka do konca apríla 2021.

Dôvody na odvolanie komisárov pre deti a zdravotne postihnutých sa upravia

17:45
Na odvolanie komisára bude potrebný návrh príslušného parlamentného výboru. Dôvody v ňom budú musieť byť vysvetlené.

Ak Gröhling išiel podľa predpisov,nemá nikto právo mu to vyčítať, tvrdí premiér

17:12
"V prípade, že minister pravidlá porušil, treba ho lynčovať a žiadať vyvodenie politickej zodpovednosti," dodal Matovič.

Katarína Hatráková z KÚ hovorí o vágnosti pri zmenách v odvolávaní komisárov

15:31
"Myslím si, že plačeme nad nesprávnym hrobom," poznamenala s tým, že venovať sa treba celému priebehu sociálnych procesov.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes