15
new stories - click to show

Pluska.sk

Description:

Správy z domova a zahraničia, novinky zo šoubiznisu, šport | Pluska.sk

URL:

http://www.pluska.sk/

Catalog:

Publishes:

10.5 items/day

Lenka Čviriková Hriadelová a jej TRAPAS pred kamerami: Tomu sa povie nešťastne zvolená podprda

11.October
Moderátori sa na obrazovkách snažia zakaždým vyzerať čo najlepšie. Niekedy však jednoducho nemajú svoj deň. To si po pondelku môžu povedať markizácky moderátor Viktor Vincze a jojkárska moderátorka Lenka Čviriková Hriadelová.

Odstráni Slovensko výbušné míny na Ukrajine? Minister Wlachovský v tom má jasno!

11.October
Takmer tretina územia Ukrajiny je zamínovaná, Slovensko je pripravené podať jej pomocnú ruku a podieľať sa na humanitárnom odmínovaní.

FOTO Ženatý Vlastimil chodí v lodičkách a šatách: S manželkou ladia, toto odkazuje neprajníkom

11.October
Manželia Vlastimil (54) a Michaela (50) Černý sú neprehliadnuteľný pár. Vždy elegantní, v dokonale zladenom outfite. Pozornosť však na seba strháva hlavne Vlastimil, ktorý bežne nosí šaty, sukne, podpätky i nalakované nechty. Je totiž mužom, ktorý miluje ženské oblečenie.

TOTO je spálňa manželov Gáboríkovcov? Málo nábytku, ale super moderná!

11.October
Ak hľadáte inšpiráciu, ako sa na jeseň štýlovo obliecť, ponúka ju aj Ivanka Gáborík. A na naše potešenie na seba zaujímavé outfity "hádže" vo svojej spálni.

Vtipný ROZHOVOR o vesmíre a MIMOZEMŠŤANOCH na Slovensku

11.October
V tejto relácii sú všetky rozhovory zostrihané a slová hostí sú vytrhnuté z kontextu. Robíme to iba pre vaše a naše pobavenie. Tentokrát sa nám podaril rozhovor o vesmíre a mimozemšťanoch. Pohodlne sa usadte a zabavte sa pri ďalšom diely relácie Žarty na stôl.

FOTO Umelá inteligencia odhalila, ako by dnes vyzerali členovia neslávne známeho klubu 27

11.October
Umelá inteligencia si vo svete získava čoraz väčšiu popularitu. Hoci jej začiatky neboli príliš presvedčivé, dnes už dokáže vytvoriť obrázky, ktoré sotva rozoznáte od reality. Tentoraz sa pomocou nej podarilo „oživiť“ členov neslávne známeho klubu 27. Pozrite, ako by dnes vyzerali, keby nezomreli v takom mladom veku.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes