15
new stories - click to show

Pluska.sk

Description:

Správy z domova a zahraničia, novinky zo šoubiznisu, šport | Pluska.sk

URL:

http://www.pluska.sk/

Catalog:

Bulvár

Publishes:

92.1 items/day

Slovensko čaká VZÁCNA návšteva: Čaputová pozvala KRÁĽA a KRÁĽOVNÚ, vieme, kedy prídu!

12:01
Na pozvanie slovenskej prezidentky Zuzany Čaputovej pricestuje na oficiálnu návštevu Slovenska holandský kráľ Viliam Alexander a kráľovná Maxima. Návšteva sa uskutoční v dňoch 7.–9. marca 2023. TASR o tom informoval prezidentkin hovorca Martin Strižinec.

FOTO Radostná novina! Piate vnúča v rodine Abrháma: Popoluška by bola prešťastná, tu je dôvod

11:25
A je to tu! Josef Abrhám mladší privítal na svete svoje piate dieťa. Škoda, že sa toho nedožili jeho rodičia, obzvlášť slávna Popoluška by bola prešťastná, lebo...

Prvá adventná nedeľa u Lučanských: Tradíciu sviatočných veršov z vlaňajška nahradilo iné...

11:25
Rodina generála Milana Lučanského vlani počas adventu na prvé výročie jeho smrti na oficiálnej stránke bývalého prezidenta Policajného zboru uverejnila každú adventnú nedeľu fotografiu venčeka z čečiny s príslušným počtom zapálených sviečok. K tomu autor pripísal niekoľko viet, vhodných na danú príležitosť. Tento rok je to však ináč...

Drogový gang zo Serede pozná svoje tresty: Súd ROZHODOL o desiatich členoch!

11:25
Desať členov organizovanej skupiny z okolia Serede dostalo pre drogovú trestnú činnosť nepodmienečné tresty odňatia slobody v trvaní od päť do 15 rokov. Zadržaní boli v rámci policajnej akcie Venal 5. Rozsudok Špecializovaného trestného súdu (ŠTS) v Pezinku nie je právoplatný. O odvolaniach obžalovaných bude rozhodovať Najvyšší súd (NS) SR. TASR o tom informovala hovorkyňa ŠTS Katarína Kudjáková.

Semafor chudoby v domácnostiach: Čísla odhalili, koľko percent Slovákov zarobí do 500€ mesačne

11:25
Inštitút pre výskum sociálno-ekonomických rizík a alternatív (IVRA) pripravil na základe údajov Štatistického úradu SR analýzu príjmovej chudoby slovenských domácností, ide o takzvaný semafor.

AKTUÁLNE Tibor Gašpar je na NAKA v Nitre: Kauza Súmrak vrcholí!

10:49
Vyšetrovanie kauzy Súmrak vrcholí a obvinení môžu nahliadnuť do spisu. Tibor Gašpar dorazil do sídla NAKA v Nitre, aby tak urobil so svojím právnym zástupcom.

Ukrajinec v Trnave takmer NAPÁLIL do policajného auta: Za volantom sedel OPITÝ!

10:15
Policajnému autu na hlavnej ceste nedal prednosť v noci na nedeľu (27. 11.) v Trnave 29-ročný Ukrajinec, idúci na aute z vedľajšej cesty.

FOTO Rakovina si nevyberá: Herečku z Melrose Place zmenila na nepoznanie!

9:37
Seriál Melrose Place patril v našich končinách k veľmi populárnym projektom. Herečka a moderátorka Jillian Barberie (56) sa stala cez noc hviezdou. Jej terajšia situácia však nevyzerá veľmi ružovo. Bojovala totiž so zákernou chorobou, ktorá ju zmenila na nepoznanie.

FOTO Modelka Andrea Verešová: 15-ročnú dcéru už napchala do REKLAMY! Vyzerajú ako sestry

9:02
Dcéra Andrey Verešovej (42) Vanessa (15) rastie do krásy. A ich najnovšia spoločná fotka je toho opäť jasným dôkazom.

FOTO Zdena Studenková: Herci reagujú na jej VÝPOVEĎ z SND! Koho jej odchod najviac MRZÍ?

9:02
Slovenské národné divadlo zažíva ranu za ranou! Po tom, ako bol nedávno z postu generálneho riaditeľa odvolaný Matej Drlička (46), výpovede dalo zhruba 20 ľudí z manažérskych pozícií. A najnovšie sa k nim pridala aj Zdena Studenková (68). Tej doslova už praskli nervy z toho, čo sa deje. Z jej rozhodnutia sú kolegovia v šoku.

FOTO Maroš Kramár a Nataša PRICHYTENÍ SPOLU: TAKTO sa od rozvodu zmenila jeho EXMANŽELKA

8:24
Maroš Kramár (63) a Nataša Nikitinová (54) v roku 2019 šokovali správou, že sa rozvádzajú. Odvtedy si žije každý svoj život, no najnovšie sa ich cesty opäť spojili.

FOTO: Česká hviezdička šokovala internet! Smoothies si ochucuje partnerovým semenom

8:24
Sociálne siete vládnu svetu a dnes na nich nájdeme skutočne všetko. Od inšpiratívnych receptov cez sexi fotky až po kuriozity, o ktoré nie je núdza. Rovnako to je aj v prípade len 23-ročnej Češky, ktorú na sociálnej sieti Instagram sleduje vyše 60-tisíc fanúšikov. Nie každý však má žalúdok napríklad na jej recept na zdravie. Práve tým totiž mladá Češka poriadne šokovala.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes