Pluska.sk

Description:

Aktuálne krimi správy z domova a zo sveta, nehody, policajné vyšetrovania ich priebehy nájdete na portáli Pluska.sk.

URL:

http://www.pluska.sk/

Catalog:

Z domova → Krimi

Publishes:

9.4 items/day

Konečne DOBRÉ SPRÁVY pre Prešovčanov: Dôležitý KROK, ktorý rozhodne o ich ďalšom osude!

20:43
Zúfalý krik, beznádej a bolesť. Piatkový výbuch na prešovskom Sídlisku III, ktorý mal fatálne následky, sa už navždy zapíše do dejín Slovenska čiernymi písmenami. Po dlhých a najmä kritických hodinách si však miestni konečne vypočuli aj pozitívny oznam.

VIDEO Hrôzostrašné zábery z interiéru bytovky v Prešove: Video od hasičov, z ktorého MRAZÍ!

20:43
V bytovke sa zrútilo schodisko, každý, kto tragédiu prežil, bol odrezaný od cesty do bezpečia. Obetiam výbuchu museli pomáhať hasiči s rampou.

Tragédia v Prešove: Predvianočné upratovanie sa zmenilo na boj o holý život!

20:43
Príbehy obyvateľov, ktorí prežili výbuch bytovky v Prešove na vlastnej koži, lámu srdce a vháňajú slzy do očí. Manželia Vlastimil (64) a Štefánia (62) sa chystali na najkrajšie sviatky roka, za sekundu sa ich životy obrátili naruby.

TRAGÉDIA v Prešove: Čo bude s vybuchnutou bytovkou? Krízový štáb rozhodoval o ďalšom postupe!

20:42
Statici sú priklonení názoru, že by mala byť budova zbúraná. Aký bude konečný verdikt sa ale mesto dozvie až po vypracovaní posudkov.

Domovník zničenej bytovky: Čo sa dozvedel pár minút pred explóziu?

16:40
Čo predchádzalo ničivému výbuchu na prešovskom sídlisku, pri ktorom zahynulo najmenej 7 ľudí? Domovník Mojmír dostal asi pol hodiny pred nešťastím správu, že sa v kotolni niečo deje. O chvíľu mu volali aj vystrašení obyvatelia paneláku.

AKTUÁLNE z Prešova: Polícia ZATKLA robotníkov, ktorí vykonávali pod panelákom zemné práce!

16:40
Robotníci v čase, keď k nešťastiu došlo, robili pod bytovkou výkopové práce. Opravovať sa malo elektroenergetické vedenie.

Prešovčanka Bibiana: Chceli sme ujsť z bytu, no namiesto schodov tam bola obrovská diera!

16:40
Obyvatelia metropoly Šariša sa stále nedokážu spamätať z piatkového výbuchu plynu v bytovom dome na Mukačevskej ulici v Prešove. Ohnivé peklo pripravilo o všetko aj Bibianu (43) a jej otca Jána (74).

HROZNÝ VERDIKT pre Prešovčanov: Obyvatelia bytovky môžu na svoje veci zabudnúť.Bude sa búrať!

14:12
Obyvatelia bytovky, v ktorej včera došlo k tragickému výbuchu svoje osobné veci už neuvidia. Krízová situácia v Prešove stále panuje. Vstup do zhorenej bytovky je prísne zakázaný.

Deň po ohnivej tragédií v Prešove: Našli ďalších šesť obetí!

10:09
Ohnivé peklo trvalo celú noc. Hasiči boli stále v nasadení. Podarilo sa ho uhasiť až dnes ráno. Zasadol aj krízový štáb. V troskách našli ďalších šesť obetí.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes