15
new stories - click to show

Pluska.sk

Description:

Najnovšie správy z domova

URL:

https://www1.pluska.sk/

Catalog:

Ze světa → Slovensko
Z domova

Publishes:

116.3 items/day

DRÁMA na ceste: Nákladiak VZBĹKOL za jazdy, zhoreli v ňom zvieratá!

21:39
Štyri zvieratá zahynuli počas požiaru vozidla, ktoré ich prevážalo medzi obcami Gaboltov a Sveržov na východe Slovenska. Vodič aj jeho spolujazdec boli na mieste ošetrení.

FOTO Urobte si VÝLET: TOTO je slovenský GRAND CANYON, výhľady z neho stoja za to!

19:28
Ukrytý v hlbinách Slovenského krasu vytvára „Slovenský Grand Canyon“ úžľabinu lemovanú viac ako 300 metrov vysokými skalami. Miestami iba 10 metrov široká Zádielska tiesňava je najhlbšou tiesňavou na Slovensku. Ak ste túto skalnú nádheru na juhovýchode Slovenska ešte nenavštívili, je ten najvyšší čas!

DANKO opäť vytiahol MILIÓNOVÉ pokuty za SPUTNIK: Reakcia Ruska vás totálne DORAZÍ!

19:28
Kauza okolo vakcíny Sputnik V stále neutícha. Najnovšie celú situáciu opäť komentuje bývalý predseda parlamentu Andrej Danko, ktorý zverejnil vyjadrenie ruskej strany. Tá má na Slovensko opäť ťažké srdce.

Ako to bolo so zmluvou, na ktorú sa OĽANO pýta Kolíkovej? Jasná odpoveď NESPOKOJNÉMU Matovičovi

18:55
Minister financií Igor Matovič našiel na šéfke rezortu spravodlivosti Márii Kolíkovej ďalšiu chybu. Pridal sa tak k opozičnému Smeru, ktorý ministerku kritizuje dlhodobejšie a dokonca ju chce odvolať z funkcie. Matovičove OĽANO žiada, aby ministerka nejasnosti vysvetlila. Záhadou ale je, prečo má ministerka Obyčajným ľuďom vysvetľovať to, čo spôsobil úplne iný minister.

Premiér Heger si prizval na koberček Kolíkovú: Chystá sa ROZHODNÚŤ o jej osude!

17:50
Premiér Eduard Heger (OĽANO) sa po návrate na Slovensko stretne s ministerkou spravodlivosti Máriou Kolíkovou (Za ľudí) aj poslancami hnutia OĽANO.

Odborník NA ROVINU: Ako ovplyvnila pandémia koronavírusu naše NEMOCNICE?

16:45
Pandémia nového koronavírusu vlani ovplyvnila fungovanie nemocníc vrátane ich hospodárenia. Ako pre TASR povedal analytik Inštitútu pre ekonomické a sociálne reformy (INEKO) Dušan Zachar, zo zverejnených dát o zadlženosti nemocníc nie je zrejmé, v akom smere a rozsahu pandémia nemocnice zasiahla.

Bývanie známych ľudí: Východniari verzus Bratislavčania. Kto si zariadil najkrajšie hniezdočko?

16:12
Bývajú krajšie východniari alebo západniari? V minulosti bolo bývanie Slovákov na jedno kopyto. V obchodoch bol totiž značne limitovaný výber nábytku a doplnkov. Našťastie je to už minulosťou a tak aj našinci môžu bývať štýlovo. Stačí mať dostatok peňazí alebo kreativity. A tak niektoré známe osobnosti vsadili na luxus, iné na štýl a jeden z nich na skromnosť!
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes