15
new stories - click to show

Pluska.sk

Description:

Najnovšie správy z domova

URL:

https://www1.pluska.sk/

Catalog:

Ze světa → Slovensko
Z domova

Publishes:

94.3 items/day

VIDEO hororovej nehody v Bratislave: ZÁBERY deliace život od SMRTI, TAKTO sa to stalo!

3:14
Stačilo zopár sekúnd, stáť v nesprávnom čase na nesprávnom mieste. Život piatim obetiam brutálnej dopravnej nehody v Bratislave už nič nevráti. Vodič do zastávky vrazil v obrovskej rýchlosti, navyše bol pod vplyvom alkoholu!

PUTINOVI vojaci sa medzi sebou BIJÚ: Noví muži nakopali tým starším ZADKY! Zasahovala POLÍCIA

21:52
K hromadnej bitke medzi nedávno povolanými záložníkmi a už dlhšie slúžiacimi vojakmi došlo na jednej z ruských vojenských základní pri Moskva. V pondelok o tom informovala agentúra DPA s odvolaním sa na ruský internetový portál Baza.

Desivé slová dopravného analytika Bazovského o tragédii na Zochovej: Mohla za to JEDNA VEC

21:16
Tragická nehoda na Zochovej mala podľa dopravného analytika Jána Bazovského vinníka, ktorým bol alkohol. Tresty sú vraj príliš mierne a nepôsobia odstrašujúco. Aký trest navrhuje on?

BIZARNÝ nápad Lukašenka pobavil CELÉ BIELORUSKO: Pozrite, ako chce upevňovať ZDRAVIE študentov

21:16
Bieloruský líder Alexander Lukašenko, ktorý svojho času odporúčal vodku na liečbu covidu, v pondelok povedal, že školáci by mali chodiť na zemiakové brigády, aby si upevnili zdravie.

NEHODA na Zochovej otriasla Slovenskom: Pozrite, koľko opitých vodičov už zatkla POLÍCIA

20:38
Hliadky Krajského dopravného inšpektorátu v Bratislave v pondelok odhalili vodičov, ktorí aj napriek zákazu riskovali a jazdili pod vplyvom alkoholu.

Minister KARAS plánuje spustiť reformu SÚDNEJ MAPY: Kolíková ho VARUJE, aby na TOTO nezabudol

19:23
Šéf rezortu spravodlivosti Viliam Karas sa venuje téme prekladania sudcov tak, aby sa mohla úspešne implementovať reforma súdnej mapy.

Európa je v ŠOKU z tragickej nehody v Bratislave: TOTO odkázali politici zo susednej krajiny!

19:22
Tragédia na Zochovej ulici v Bratislave otriasla aj susednými štátmi. Českí politici vyjadrili sústrasť rodinám štyroch obetí a znepokojenie nad hrozivou nehodou. Reakcie zahraničných médií na desivú udalosť na seba tiež nenechali čakať.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes