Magazín o Stolním Tenisu. Články, rozhovory, extraliga, 1. liga, 2. liga, 3. liga, 4. liga, video, aktualní výsledky ze stolního tenisu. Vse na stolní tenis, pingpong, ping-pong.

Publikuje:

2,1 položek/den

Korea Open: Třikrát zlatý Jang Woojin!

13:23
Neskutečný turnaj má v Korei za sebou domácí JANG Woojin, který ovládl mix, čtyřhru a nakonec také singl.

MEJ: Adam Štalzer a Linda Záděrová si zahrají o medaili v mixu

21:54
Kadetský mix Adam ŠTALZER a Linda ZÁDĚROVÁ se pokusí získat první českou medaili na MEj v Rumunsku. Jejich soupeři v boji o cenný kov budou Francouzi Sabhi Myshaal a Charlotte Lutz.

MEJ: Slováci v mixech dohráli

21:54
Ve smíšených čtyřhrách slovenští reprezentanti již dohráli. Nejblíže postupu do čtvrtfinále byla Tatiana KUKULKOVÁ s rakouským kolegou Maciejem KOLODZIEJCZYKEM. Vyrovnanou osmifinálovou bitvu svedl i čistě slovenský pár Štefan PEKO a Ema LABOŠOVÁ s Němci. Zítra se na MEj v Rumunsku naplno rozjedou singly. Mezi 64 nejlepších se ovšem neprobojovali všichni, a tak někteří budou muset hrát soutěž ú...

Letní soustředění v Hluku a v Bystřici pod Hostýnem 2018 (VOLNÁ MÍSTA)

20.července
V termínech 8-13.7.(Hluk),15-20.7.(Hluk), 22.7.-27.7.(Hluk), 29.7.- 3.8. (Hluk), 5.8.-10.8. (Hluk), 12.8.- 17.8. (Bystřice), 20.8.- 24.8. (Hluk) a 26.8.-31.8. (Bystřice) se uskuteční další Letní soustředění stolního tenisu v Hluku a v Bystřici pod Hostýnem pod vedením bývalých reprezentantů ČR Tomáše Janáska (TUS Neviges) a Karla Karáska (TJ Ostrava KST) .

Miroslav Hořejší vyhrál 19. turnaj TT Star Series

20.července
Po měsíci se opět rozehrála oblíbená TT Star Series. Prvním červencovým vítězem se tak stal Miroslav HOŘEJŠÍ, který si ve finále poradil s Evguenim PRYSHEPOU. Jiří VRÁBLÍK obsadil bronzovou příčku.

MEJ: Je rozhodnuto! Junioři se neudrželi v elitní divizi, českým maximem bylo 10. místo kadetů

19.července
Soutěže družstev jsou již u konce a čeští reprezentanti optimismem příliš neoplývají. Všechny týmy sice postoupily do osmifinále, ale v klíčových zápasech o nejlepší osmičku neuspěly. Zejména u kadetů to byla velká škoda, protože přes Němce se jistě dalo přejít. Nakonec tak kadeti obsadili konečné 10. místo, což je také nejlepší výsledek českých reprezentačních kolektivů.

MEJ: Na nejlepší výsledek ve družstvech dosáhli slovenští kadeti

19.července
Šesté místo slovenských kadetů je nejlepším umístěním slovenské reprezentace na MEJ v Rumunsku. Juniorky skončily hned v těsném závěsu, když obsadily konečné 7. místo. Junioři berou 13. příčku. Nejhůře si počínaly kadetky, které spadly do 2. výkonnostní skupiny. Zde ještě stačily prohrát, a tak se nakonec musely smířit až s 23. místem.

Challenger Series: Pro vítězství si dokráčel Richard Výborný

19.července
Richard VÝBORNÝ zvítězil na turnaji Challenger Series. Ve finále český hráč přehrál Švéda Hampuse Söderlunda. Miroslav SKLENSKÝ, další Čech v poli, obsadil 6. příčku.

Korea Open: Balážová opět úspěšná ve čtyřhře, tentokrát s Galiou Dvorak

19.července
V soutěžích jednotlivců se sice slovenským reprezentantům nepodařilo ,,proklouznout" do hlavní soutěže, ale v deblu to bylo jiné. Na silně obsazeném turnaji světového okruhu v Korei se mezi elitních šestnáct párů turnaje probojoval Thomas KEINATH s Patrickem BAUMEM, Lubomír PIŠTEJ s Barborou BALÁŽOVOU v mixu a poté opět Balážová se Španělkou Galiou DVORAK, přičemž právě posledně jmenovaný debl ...

MEJ: Slováci na týmovou medaili nedosáhli, Francie byla nad jejich síly

18.července
Slovenské juniorky ani slovenští kadeti nestačili ve čtvrtfinále družstev na reprezentační výběry Francie. Kadeti v dalším utkání porazili Chorvatsko a zítra budou hrát proti Němcům o 5. místo. Juniorky mohou nejvýše pomýšlet na 7. místo. Junioři zachránili svou účast v elitní divizi i pro příští rok, když 3:0 přehráli Čechy. Kadetky poprvé na šampionátu zvítězily po výhře nad Estonkami.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes