Peepl.sk

Description:

Šoubiz

URL:

https://peepl.sk

Catalog:

Bulvár

Publishes:

3 items/month

Britský princ Charles má koronavírus: Testy vyšli pozitívne

25.March
Testovaná bola aj princova manželka Koronavírus neobišiel ani člena britskej kráľovskej rodiny. Pozitívne testy na COVID-19 vyšli synovi kráľovnej Alžbety The post Britský princ Charles má koronavírus: Testy vyšli pozitívne appeared first on Peepl.sk .

Kráľovský palác potvrdil koronavírus: Pozitívne testy u princa

19.March
Princovi vyšli pozitívne testy na COVID-19 V týchto dňoch bojuje celý svet s pandémiou nového koronavírusu, na ktorý už ochorelo The post Kráľovský palác potvrdil koronavírus: Pozitívne testy u princa appeared first on Peepl.sk .

FOTO Hviezda populárneho seriálu je tehotná: Čaká tretie dieťa

19.March
Herečka známa z populárneho seriálu V siedmom nebi Beverley Mitchell (39), seriálová Lucy je tehotná. So šťastnou správou sa pochválila The post FOTO Hviezda populárneho seriálu je tehotná: Čaká tretie dieťa appeared first on Peepl.sk .

Veľkolepá šou Zlatá maska sa neodvysiela. Dôvodom je koronavírus!

18.March
Televízia JOJ v spolupráci s českou televíziou Prima pripravovali veľkolepú šou plnú bláznivých masiek, ktorá mala začať už v piatok The post Veľkolepá šou Zlatá maska sa neodvysiela. Dôvodom je koronavírus! appeared first on Peepl.sk .

Hviezda telenovely Skrytá vášeň je v domácej karanténe. Má pozitívny test na koronavírus

17.March
Hviezda telenovely skrytá vášeň Danna García (42), seriálová Norma, v pondelok 16. marca poslala fanúšikom šokujúcu správu. Na sociálnej sieti Instagram The post Hviezda telenovely Skrytá vášeň je v domácej karanténe. Má pozitívny test na koronavírus appeared first on Peepl.sk .

Smutná správa: Zomrela známa česká speváčka, trpelá vážnymi zdravotnými problémami

14.March
Zo susednej Českej republiky prišla veľmi smutná správa. Vo veku 80 rokov zomrela v sobotu 14. marca nad ránom legándárna The post Smutná správa: Zomrela známa česká speváčka, trpelá vážnymi zdravotnými problémami appeared first on Peepl.sk .

Kvetka Horváthová zverejnila fotku s dcérkou: Kvôli koronavírusu zmenili plány

13.March
Sympatická markizácka moderátorka Kvetka Horváthová (43) s manželom Júliusom, oslávili minulý rok 20. výročie svadby, pričom majú spolu dcéru Paulínku. The post Kvetka Horváthová zverejnila fotku s dcérkou: Kvôli koronavírusu zmenili plány appeared first on Peepl.sk .

Tom Hanks s manželkou majú koronavírus: Priznal to sám herec

12.March
Americký herec Tom Hanks (63) oznámil prostredníctvom sociálnej siete Instagram, že spolu s manželkou Ritou Wilson mali pozitívne testy na The post Tom Hanks s manželkou majú koronavírus: Priznal to sám herec appeared first on Peepl.sk .

Radikálna zmena imidžu: Jedna z Twinsiek sa nechala ostrihať

11.March
Po tom, čo sa duo Twiins rozpadlo, prichádza nové prekvapenie. Sestry Daniela a Veronika Nízlové sa už nepodobajú ako vajce The post Radikálna zmena imidžu: Jedna z Twinsiek sa nechala ostrihať appeared first on Peepl.sk .

Kotlebova exmanželka je tehotná: Prezradilo ju tehotenské bruško

10.March
Minulý týždeň banskobystrický súd rozviedol Mariana Kotlebu a Frederiku Kotlebovú po piatich rokoch manželstva. Súd trval štyri hodiny. O rozvod The post Kotlebova exmanželka je tehotná: Prezradilo ju tehotenské bruško appeared first on Peepl.sk .
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes