Peepl.sk

Description:

Krimi

URL:

https://peepl.sk

Catalog:

Z domova → Krimi

Publishes:

9.8 items/week

Dobodaný muž (†39) v Hlohovci: Podozrivou z vraždy je 22-ročná žena

15:27
V Hlohovci došlo k vražde 39-ročného muža Slovenská polícia rieši ďalší prípad vraždy. O život... The post Dobodaný muž (†39) v Hlohovci: Podozrivou z vraždy je 22-ročná žena appeared first on Peepl.sk .

Dvom chlapcom (†18) bola cesta zo zábavy osudná. Zrazil ich opitý vodič

22.August
Opitý vodič za volantom Policajti mu namerali cez dva promile alkoholu V Třešti na Jihlavsku... The post Dvom chlapcom (†18) bola cesta zo zábavy osudná. Zrazil ich opitý vodič appeared first on Peepl.sk .

Vážna dopravná nehoda pri Lučenci. Prevrátené auto a dvaja zranení

21.August
Auto vyletelo mimo cesty a prevrátilo sa na bok V nedeľu 18. augusta krátko pred... The post Vážna dopravná nehoda pri Lučenci. Prevrátené auto a dvaja zranení appeared first on Peepl.sk .

Tragická nehoda si vyžiadala štyri ľudské životy. Medzi obeťami aj 15-ročné dieťa

20.August
Tragická nehoda na Novojičínsku v Českej republike K tragickej nehode došlo v pondelok 19. augusta... The post Tragická nehoda si vyžiadala štyri ľudské životy. Medzi obeťami aj 15-ročné dieťa appeared first on Peepl.sk .

Samovražda Jána (†21) a jeho priateľky (†16): Spoločný skok z 11. poschodia

20.August
Mladý pár spáchal samovraždu skokom z 30-metrovej výšky Vo Vyškově na Purkyňově ulici v nedeľu ráno... The post Samovražda Jána (†21) a jeho priateľky (†16): Spoločný skok z 11. poschodia appeared first on Peepl.sk .

Obrovská tragédia v Rusku. 16-ročný chlapec vyvraždil celú rodinu, potom spáchal samovraždu

19.August
16-ročný chlapec zavraždil päť členov svojej rodiny, nakoniec aj seba K obrovskej tragédii došlo v... The post Obrovská tragédia v Rusku. 16-ročný chlapec vyvraždil celú rodinu, potom spáchal samovraždu appeared first on Peepl.sk .

Tragédia v Rimavskej Sobote: Zdenku (†38) pripravil o život jej mladý priateľ

19.August
23-ročný muž zavraždil svoju priateľku V noci zo soboty na nedeľu 18. augusta došlo v... The post Tragédia v Rimavskej Sobote: Zdenku (†38) pripravil o život jej mladý priateľ appeared first on Peepl.sk .

Pri tragickej nehode v okrese Trnava zomrela 18-ročná spolujazdkyňa

18.August
V aute sa nachádzali štyria mladí ľudia V nedeľu 18. augusta sa na západnom Slovensku... The post Pri tragickej nehode v okrese Trnava zomrela 18-ročná spolujazdkyňa appeared first on Peepl.sk .

Kovové zábradlie mosta prepichlo auto: Vodič a spolujazdkyňa skončili v nemocnici

17.August
Vodič a spolujazdkyňa sa druhýkrát narodili Vo štvrtok 15. augusta 33-ročný Martin z Bratislavy viedol... The post Kovové zábradlie mosta prepichlo auto: Vodič a spolujazdkyňa skončili v nemocnici appeared first on Peepl.sk .

Ohavný čin v Čechách. Policajti našli zavraždené telo len 3-ročného dievčatka

16.August
Českom otriasla vražda 3-ročného dieťaťa V českom meste Přerov bolo v stredu 14. augusta popoludní... The post Ohavný čin v Čechách. Policajti našli zavraždené telo len 3-ročného dievčatka appeared first on Peepl.sk .
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes