Peepl.sk

Description:

Krimi

URL:

https://peepl.sk

Catalog:

Z domova → Krimi

Publishes:

3.5 items/week

Tragédia v Česku: Z 1. poschodia vypadlo mesačné bábätko, neprežilo

27.January
Tragédia v českom meste Pohořelice U našich západných susedov sa v nedeľu 26. januára v noci v jednom z bytov The post Tragédia v Česku: Z 1. poschodia vypadlo mesačné bábätko, neprežilo appeared first on Peepl.sk .

Tragická nehoda na diaľnici D2: Mladý vodič zomrel na mieste

27.January
Tragická nehoda na diaľnici D2 V nedeľu 26. januára vo večerných hodinách sa na diaľnici D2 v smere do Česka The post Tragická nehoda na diaľnici D2: Mladý vodič zomrel na mieste appeared first on Peepl.sk .

Vážna dopravná nehoda dvoch vozidiel v Trnave: Jednu osobu museli vyslobodzovať

24.January
Vážna dopravná nehoda v Trnave V piatok 24. januára v ranných hodinách sa v Trnave stala vážna dopravná nehoda osobného The post Vážna dopravná nehoda dvoch vozidiel v Trnave: Jednu osobu museli vyslobodzovať appeared first on Peepl.sk .

Tragická nehoda školského autobusu v Nemecku: Zomreli 8-ročné deti

23.January
Tragická nehoda školského autubusu Vo štvrtok 23. januára v ranných hodinách sa v Nemecku stala vážna dopravná nehoda školského autobusu, The post Tragická nehoda školského autobusu v Nemecku: Zomreli 8-ročné deti appeared first on Peepl.sk .

Mimoriadne tragická nehoda v Žarnovici: Zrážka vlaku s dodávkou si vyžiadala dvoch mŕtvych

21.January
Tragická zrážka rýchliku s dodávkou Železničná trať je v jednom smere uzavretá V utorok 21. januára v obedňajších hodinách sa The post Mimoriadne tragická nehoda v Žarnovici: Zrážka vlaku s dodávkou si vyžiadala dvoch mŕtvych appeared first on Peepl.sk .

Tragédia v Žiline: Mladý vodič napálil do železnej lávky, auto ostalo úplne zničené

15.January
Zomrel mladý vodič Polícia Slovenskej republiky informovala prostredníctvom sociálnych sietí na veľmi vážnu nehodu, ktorá sa stala v stredu 15. The post Tragédia v Žiline: Mladý vodič napálil do železnej lávky, auto ostalo úplne zničené appeared first on Peepl.sk .

Tragická zrážka vlaku a auta na severnom Slovensku: V rozbitom aute sa nachádzali dve osoby

12.January
Posledný deň tohto týždňa je poznačený ďalšou tragickou nehodou. Na železničnom priecestí v okrese Čadca došlo v nedeľu 12. januára The post Tragická zrážka vlaku a auta na severnom Slovensku: V rozbitom aute sa nachádzali dve osoby appeared first on Peepl.sk .

Tragická nehoda v okrese Zvolen: Na mieste zasahoval vrtuľník

11.January
V sobotu 11. januára v podvečerných hodinách sa na strednom Slovensku v okrese Zvolen stala vážna dopravná nehoda, ktorá si The post Tragická nehoda v okrese Zvolen: Na mieste zasahoval vrtuľník appeared first on Peepl.sk .

Veľmi vážna nehoda na západe: Pracovník odťahovky (30) ostal zakliesnený medzi autami

11.January
Mladý muž utrpel zranenia s následkami na celý život V piatok 10. januára v neskorých večerných hodinách došlo v Trnavskom The post Veľmi vážna nehoda na západe: Pracovník odťahovky (30) ostal zakliesnený medzi autami appeared first on Peepl.sk .

Tragická nehoda autobusu, ktorému zlyhali brzdy: Zahynulo 19 ľudí

9.January
Autobus sa zrútil do rokliny Vo štvrtok 9. januára v skorých ranných hodinách došlo k tragickej nehode autobusu, ktorý sa The post Tragická nehoda autobusu, ktorému zlyhali brzdy: Zahynulo 19 ľudí appeared first on Peepl.sk .
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes