pc.sk

Description:

Denník o novinkách v oblasti HW, SW a technológii, založený v roku 1999.

URL:

http://pc.zoznam.sk/

Catalog:

Tech

Publishes:

2.6 items/day

Orange ponúka na predplatenej karte 10GB dát za 10 eur

21:22
Orange myslí aj na takých zákazníkov, ktorí pred paušálom stále preferujú slobodu v podobe dobíjania si kreditu, keď to potrebujú a zároveň chcú čo najvýhodnejšie dátovať. V čase korona vírusu prináša pre zákazníkov riešenie.

O2: Hovory stúpli o 10%, dáta o štvrtinu. Pribudli aj benefity

21:22
Mimoriadna situácia na Slovensku vzhľadom k šíreniu koronavírusu a opatrenia, ktoré k nej patria, majú značný dopad aj na slovenských operátorov, predovšetkým na vyťaženosť ich sietí. Takisto pridal operátor aj benefity pre zákazníkov.

Trust Duet XP - IEM slúchadlá s dlhou výdržou a dobrým zvukom

8:06
Bezdrôtové True Wireless Stereo (TWS) slúchadlá v kompaktnom prevedení, s dlhou výdržou a prémiovou kvalitou. Aspoň to sľubuje výrobca Trust. Pridajme k tomu Bluetooth 5.0 a AAC kodek a zaujímavé bezdrôtové slúchadlá sú na svete.

Samsung zavádza - predáva kompletne odlišné Galaxy S20! A a B produkt

28.March
Nie je Samsung Galaxy S20 ako Samsung Galaxy S20. Nová petícia chce aby Samsung zjednotil telefóny. Sú totiž príliš rozličné.

Pozor na aplikáciu Zoom na iOS - dáta posiela Facebooku

27.March
V posledných týždňoch dosiahla služba resp. aplikácia Zoom pomerne veľkú popularitu, hlavne kvôli možnosti online konferencií. Ako včera reportoval magazín Vice, aplikácia Zoom na iOS však posiela dáta Facebooku a to aj v prípade, že nemáte FB účet. Alarmujúci je aj fakt, že sa o tomto ani nikde nedočítate - ani na stránkach Zoom ani v iOS aplikácii.

Pozrite si fotky interiéru novej Hyundai i20tky

27.March
Hyundai patrí na Slovensku medzi najpredávanejšie autá a model i20 je tretím najpredávanejším modelom Hyundai.

Oprava Apple zariadení v rámci jedného dňa je možná aj v Bratislave

26.March
Pred pár dňami sme vás informovali, že Apple v USA spustil opravy iPhonov aj doma s možnosťou opravy do druhého dňa.

Masky a respirátory dostupné z Gearbest EU skladov (UK, Nemecko)

26.March
Napriek tomu, že sme tu už mali zopár noviniek k maskám a respirátorom, prinášame vám ďaľšiu ako sa k maskám dostať. Bohužiaľ sa dostupnosť masiek na Slovensku zatiaľ nijak nezlepšila, takže sa treba obzerať po iných zdrojoch.

Zostaňte fit aj počas corona krízy

26.March
Chýba vám fitko, výlety do prírody, či dlhé prechádzky počas týchto časov? Zaobstarajte si domáce fitnes prístroje a pomôcky aby ste ostali fit!
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes