netky.sk

Description:

Športové správy

URL:

http://www.netky.sk

Catalog:

Šport

Publishes:

7.5 items/day

OH 2020 v Tokiu sa uskutočnia o rok na prelome júla a augusta

10:36
TOKIO - Olympijské hry v Tokiu sa uskutočnia od 23. júla do 8. augusta 2021. V dnešných hdoináh o tom rozhodli organizátori spolu s Medzinárodným olympijským výborom (MOV).

Marinčin bol pred prerušením NHL v Toronte spokojný, čo hovorí na prípadný reštart sezóny?

10:36
BRATISLAVA - Minulý štvrtok sa vrátil na Slovensko aj hokejista NHL Martin Marinčin, ktorý má za sebou dosiaľ neukončenú sezónu v tíme Toronto Maple Leafs. je otázne, či sa táto sezóna vôbec ešte dohrá. Preto aj skúsený 28-ročný obranca využil možnosť návratu z Kanady na Slovensko.

Vlhovej pomáha aj netradičná forma tréningu

9:23
BRATISLAVA - Slovenská reprezentantka v zjazdovom lyžovaní Petra Vlhová má za sebou mimoriadne úspešnú sezónu, ktorej dôkazom sú dva malé krištáľové glóbusy za prvenstvá v hodnoteniach slalomu a paralelných disciplín Svetového pohára.

Baráž ME 2020 sa odkladá, Slováci proti Írom v júni nenastúpia

9:23
BRATISLAVA - Európska futbalová únia (UEFA) na ďalšie bližšie neurčené obdobie odložila konanie baráže o postup na majstrovstvá Európy, ktoré sa uskutočnia v roku 2021. Euro sa malo pôvodne konať v júni a júli 2020, no pandémia koronavírusu spôsobila odklad podujatia o jeden rok.

Suarez pomáha Uruguaju balíčkami s potravinami a hygienickými potrebami

1.April
MONTEVIDEO - Uruguajský futbalista Luis Suarez sa rozhodol pomôcť svojej rodnej krajine počas pandémie nového koronavírusu.

Slávna Maracana sa premení na poľnú nemocnicu

1.April
RIO DE JANEIRO - Slávny futbalový štadión Maracana v Riu de Janeiro bude slúžiť ako poľná nemocnica. Brazílske úrady využijú na boj proti novému koronavírusu aj ďalšie časti športového komplexu, celkovo zriadia v najbližších dvoch týždňoch štyri poľné nemocnice.

Hviezda NBA poskytla na internete rozhovor s odborníkom na koronavírus

1.April
USA - Americký basketbalista Stephen Curry vysielal na sociálnej sieti Instagram rozhovor s lekárom Anthonym Faucim, ktorý je od januára člen pracovnej skupiny Bieleho domu na boj proti pandémii koronavírusu.

NBA hlási dobré správy, jeden z nakazených hráčov sa už uzdravil

1.April
DETROIT - Christian Wood z Detroitu Pistons bol tretím hráčom NBA, ktorý bol pozitívne testovaný na COVID-19. Svoj boj s nepríjemným vírusom našťastie vyhral.

NHL draft 2020 odložili, možno prebehne online

1.April
NEW YORK - Vedenie zámorskej NHL v stredu odložilo odovzdávanie ocenení v Las Vegas aj očakávaný draft v Montreale. Dôvodom je pandémia koronavírusu.

Zimný štadión Ondreja Nepelu čaká rekonštrukcia

1.April
BRATISLAVA - Hlavné mesto SR zrekonštruuje Zimný štadión Ondreja Nepelu (ZŠON) za viac ako milión eur. Vyplynulo to z dnešného oznámenia vo vestníku Úradu pre verejné obstarávanie (ÚVO).

#:t2#

22.November
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes