netky.sk

Popis:

Osobnosti

URL:

http://www.netky.sk

Katalog:

Bulvár

Publikuje:

7,6 položek/den

Gitaru Boba Dylana vydražili za 187.000 dolárov

19:21
DALLAS - Na 187.000 dolárov (približne 165.000 eur) sa vyšplhala v dražbe suma, ktorú zaplatí kupca jednej z gitár používanej v 60. rokoch minulého storočia americkým hudobníkom Bobom Dylanom. O vydražení vzácneho hudobného nástroja v americkom Dallase informovala v noci na nedeľu tlačová agentúra DPA.

Sam Smith: Nie som muž a ani žena

15:53
BRATISLAVA - Anglický spevák Sam Smith sa neidentifikuje ako muž a ani ako žena, ale ako nebinárna osoba. Dvadsaťšesťročný interpret to povedal herečke Jameele Jamil v jej novej relácii na službe Instagram I Weigh Interviews.

Najsympatickejšou osobnosťou politiky a spoločnosti v SR sa po roku op ť stal Peter Mihók

15:53
BRATISLAVA - Predseda Slovenskej obchodnej a priemyselnej komory Peter Mihók sa po minulom roku stal opäť najsympatickejšou osobnosťou slovenskej politiky a spoločnosti. Hlasovania sa zúčastnilo 372 osobností Slovenskej republiky. Vyhlásenie prebehlo počas včerajšieho galavečera v Bratislave, ktorý uskutočnilo Neformálne ekonomické fórum Hospodársky klub.

Brigitte Bardot budú trestne stíhať: Toto povedala o obyvateľoch ostrova Réunion!

8:41
PARÍŽ - Francúzska herečka Brigitte Bardot vyvolala pobúrenie svojím tvrdením, že obyvatelia francúzskeho ostrove Réunion sú "zdegenerovaní divosi".

REPORTÁŽ: Attila Végh a Rytmus prezradili, čo si myslia o Tysonovi Furym

8:07
BRATISLAVA - Do Prahy vďaka agentúre VDN Promo príde írsky divočák Tyson Fury, kontroverzný chlapík, gypsy rebel a človek s veľkým srdcom, ktorý pred časom kvôli osobným problémom ukončil kariéru, napriek tomu sa Fury opäť zvládol vrátiť do ringu. V Prahe povie fanúšikom o svojej životnej ceste 20. júna 2019. Netky.sk ako exkluzívny slovenský mediálny partner budú pritom.

REPORTÁŽ: Jana Mutňanská prezradila, čo pre ňu znamená láska

19.března
BRATISLAVA-Krásna spisovateľka, redaktorka a Jana Mutňanská chystá pokračovanie úspešnej knihy Umenie lásky.

REPORTÁŽ: PARA predstavila nový videoklip k piesni Svadobná. Tomáš \"Lasky\" Šedivý prezradil viac aj o turné Našou krajinou

19.března
BRATISLAVA- Skladba o najkrajšom cite sveta, ktorá pochádza z mimoriadne úspešného CD NAŠOU KRAJINOU, sa dočkala vizuálnej podoby. Pod taktovkou mladého režiséra Michala Pusztaya vzniklo intímne video.

Pred 95 rokmi sa narodil nezabudnuteľný herec Jozef Kroner

19.března
STAŠKOV – Nezabudnuteľný Jozef Kroner si ako jeden z mála slovenských hercov zahral vo filme, ktorý získal Oscara. Svetové uznanie mu priniesla úloha Tóna Brtka v snímke Obchod na korze (1965) v réžii Jána Kadára a Elmara Klosa. V stredu 20. marca uplynie 95 rokov od narodenia divadelného a filmového herca.

REPORTÁŽ: Raper Opak vydáva po viac ako 10 rokoch nový album Produkcie

19.března
BRATISLAVA- Slovenský raper Opak vydal vo štvrtok 7. marca po dlhšej odmlke nový album Produkcie. 11 skladieb vznikalo počas 4 rokov ako jeho osobný denník. Opak chce novým albumom v prvom rade osloviť ľudí, ktorí ho poznajú dlhé roky, či už ako sólo rapera, alebo ako člena dnes už legendárneho zoskupenia A.M.O.

Zuzana Kronerová spomína na otca: Toto bolo jeho najväčšou láskou

18.března
BRATISLAVA - Výstavu Legenda zvaná Jozef Kroner, ktorú pripravil Divadelný ústav k 95. výročiu hercovho narodenia, otvorili v pondelok (11. 3.) v novej budove Slovenského národného divadla (SND).

Princ Charles absolvuje cestu po karibskej oblasti vrátane Kuby

16.března
HAVANA - Britský princ Charles a jeho manželka Camilla odštartujú v nedeľu cestu po karibskej oblasti, pričom ako prví členovia britskej kráľovskej rodiny zavítajú aj na Kubu, kde vládne komunistický kabinet.

Pápež stále dúfa, že raz navštívi Južný Sudán

16.března
VATIKÁN - Pápež František sa v sobotu vo Vatikáne stretol s prezidentom Južného Sudánu Salvom Kiirom. Na schôdze pápež vyslovil túžbu túto africkú krajinu navštíviť, kde by chcel podporiť mierový proces. Informovala o tom agentúra AP.

Reportáž: Jozef Oklamčák prevzal ocenenie za naj osobnosť východu

20.února
BRATISLAVA-Na Slovensku i vo svete je meno Jozef Oklamčák spojené najmä so ženskou krásou, nakoľko je zakladateľom súťaži krásy MISS v Československu v roku 1988 a zakladateľom a organizátorm MISS SLOVENSKO a hudobnej ankety SLOVENSKÝ SLÁVIK. Je majiteľom rodinnej firmy- umeleckej a produkčnej agentúry- OKLAMČÁK PRODUCTION, majiteľ spoločnosti ČESKOSLOVENSKÝ LEV. Ako člen aktívne pôsobí vo viac...

#:t2#

22.listopadu
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes