netky.sk

Popis:

Osobnosti

URL:

http://www.netky.sk

Katalog:

Bulvár

Publikuje:

8 položek/den

Evelyn k životu nepotrebuje veľa, tešiť by sme sa podľa nej mali z maličkostí

11:39
BRATISLAVA - Slovenská herečka Eva Kramerová, známa aj ako Evelyn, si zo všetkého najviac želá, aby sa ľudia dokázali tešiť z maličkostí.

Emil Horváth: Svojich "p ť minút slávy", som si prežil aj ja

11:39
BRATISLAVA - Emil Horváth pôsobí na divadelných doskách vyše polstoročie. Vďaka výrazovej originalite si ho diváci dokážu predstaviť aj so zatvorenými očami, len keď počujú jeho hlas. Medzi osobnosti slovenského herectva ho zaradil i nezameniteľný výzor a charakterovo presvedčivý herecký talent.

Hugha Granta okradli! Herec teraz verejne žiada zlodeja, aby mu vrátil aspoň túto vec

9:18
LONDÝN - Britskému hercovi Hughovi Grantovi sa cez víkend ktosi vlámal do auta a vykradol ho, pričom si odniesol aj ruksak s jeho osobnými vecami.

Princ Philip si dva dni po nehode op ť sadol za volant

9:18
LONDÝN - Vojvoda z Edinburghu, manžel britskej kráľovnej Alžbety II., si sadol za volant len dva dni po tom, čo havaroval s iným vozidlom, ktoré šoféroval. Denníky Daily Mail a The Sun zverejnili v sobotu fotografie 97-ročného princa Philipa za volantom nového auta značky Land Rover.

Termín pôrodu Meghan Markle sa blíži: Čaká kráľovský pár chlapca alebo dievčatko?

19.ledna
LONDÝN - Britský princ Harry a jeho manželka Meghan sa na svoje prvé dieťatatko veľmi tešia, zjavne však nemajú v úmysle zisťovať jeho pohlavie.

Saoirse Ronan na rodičov nedopustí: Takto jej pomohli na začiatku kariéry

18.ledna
BRATISLAVA - Írsko-americká herečka Saoirse Ronan je rodičom vďačná za ochranu na začiatku jej kariéry.

Vojvodkyňa Meghan prevzala patronát nad Národným divadlom

18.ledna
LONDÝN - Manželka britského princa Harryho Meghan preberá patronát nad prestížnym Národným divadlom v Londýne, medzinárodným združením univerzít a dvoma charitatívnymi organizáciami. Informoval o tom vo štvrtok Kensingtonský palác.

Pavol Hammel sa teší z každého dňa: Toto je jeho recept na bezstarostný život!

17.ledna
BRATISLAVA - Slovenský spevák a hudobník Pavol Hammel vedie podľa vlastných slov celkom bezstarostný život.

Wayne Coyne z hudobnej skupiny The Flaming Lips sa oženil

17.ledna
BRATISLAVA - Spevák Wayne Coyne z americkej rockovej kapely The Flaming Lips sa oženil. Muzikant si vzal za manželku svoju dlhoročnú priateľku Katy Weaver. Čakajú spolu dieťa, takže svadba bola o to dojímavejšia.

Odvážny Jan Palach vedel, že zomrie: Veril, že jeho skutok ľudí prebudí

15.ledna
PRAHA – Za nesúhlas so sovietskou inváziou do Československa v auguste 1968 zaplatil Jan Palach vlastným životom. Iba 20-ročný študent sa na protest proti okupácii verejne upálil na Václavskom námestí v Prahe. V stredu 16. januára uplynie 50 rokov od tohto skutku.

#:t2#

22.listopadu
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes