15
new stories - click to show

netky.sk

Description:

Osobnosti

URL:

http://www.netky.sk

Catalog:

Publishes:

2.8 items/week

Karol III. sa ako jazdec na koni zúčastnil na vojenskej prehliadke v Londýne

29.June
LONDÝN - Britský kráľ Karol III. sa v sobotu v Londýne zúčastnil na vojenskej prehliadke Trooping the Colours, ktorá sa tradične koná pri príležitosti panovníkových narodenín.

Jozef OKLAMČÁK po TOP MÓDE v Kroměřiži, sa zúčastnil aj na ART FASHION SHOW JITKA KLETT 2023 v Prahe

29.June
PRAHA - Ako sme sa dozvedeli z Facebooku a Instagramu odborníka na ženskú krásu a prezidenta zoskupenia osobnosti ČESKOSLOVENSKÉHO LEVA Jozef OKLAMČÁKA, po minulotýždňovej účasti na TOP MÓDE v Kroměřiži, prijal pozvanie od svojej dlhoročnej priateľky, módnej návrhárky Jitky KLETT a zúčastnil sa na jedinečnej módnej prehliadke, ART FASHION SHOW JITKA KLETT 2023, ktorá sa konala v prvorepublikovej …

Madonna ruší turné, kráľovná popu skončila na jednotke intenzívnej starostlivosti

29.June
Americká popová hviezda Madonna strávila uplynulé dni na jednotke intenzívnej starostlivosti, dôvodom je vážna bakteriálna infekcia. Podľa informácií jej manažéra Guy Oseary sa jej zdravotný stav zlepšuje.

Jozef OKLAMČÁK a členovia ČESKOSLOVENSKÉHO LEVA na spoločnej plavbe po Dunaji s veľvyslancom Číny

29.June
BRATISLAVA - Členovia zoskupenia osobnosti Československého leva na čele s prezidentom Jozefom Oklamčákom prijali pozvanie od čínskeho veľvyslanca na Slovensku Lijie SUN na spoločnú plavbu loďou po Dunaji.

16. Cena veľvyslanca Japonska bola udelená Ing. Andrejovi Kulinovi, riaditeľovi AOKI Slovakia s.r.o.

27.June
BRATISLAVA - Veľvyslanectvo Japonska v Slovenskej republike si Vám s radosťou dovoľuje oznámiť, že 16. Cena veľvyslanca Japonska bola udelená Ing. Andrejovi Kulinovi za jeho dlhoročný prínos pri prehlbovaní priateľstva, vzájomných vzťahov a výmen na poli ekonomickej spolupráce medzi Japonskom a Slovenskou republikou.

Martin Kráľ vydal skladbu na pamiatku svojho starého otca – známeho jazykovedca Ábela Kráľa

26.June
BRATISLAVA - Slovenský hudobný skladateľ a klavirista Martin Kráľ vydal skladbu na pamiatku svojho starého otca – známeho jazykovedca Ábela Kráľa.

Vo veku 87 rokov dnes zomrela herečka a bývalá politička Glenda Jacksonová

26.June
LONDÝN - Vo veku 87 rokov zomrela v stredu v Londýne britská herečka a bývalá labouristická politička Glenda Jacksonová.

Pápeža Františka v piatok prepustia z nemocnice

26.June
VATIKÁN - Pápeža Františka (86) v piatok prepustia z nemocnice Gemelli, kde mu 7. júna operovali brucho.

Legendárny Václav Neckář oslávi osemdesiatku jubilejným galakoncertom v Hybernii a sériou koncertov na Slovensku!

26.June
Legenda československej populárnej hudby Václav Neckář oslávi tento rok osemdesiatku, ktorá ho očakáva 23. októbra. K jubileu pripravuje viacero jedinečných akcií, o ktorých prišiel informovať aj do Bratislavy. Vrcholom osláv bude jubilejný galakoncert 22. októbra v pražskom Divadle Hybernia.

#:t2#

22.November
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes