15
new stories - click to show

netky.sk

Description:

Osobnosti

URL:

http://www.netky.sk

Catalog:

Bulvár

Publishes:

6.4 items/day

Zuzana Čaputová si v Brezovej pod Bradlom pripomenula pamiatku generála M. R. Štefánika

17:25
BREZOVÁ POD BRADLOM - Pri príležitosti dnešného 102. výročia tragického úmrtia generála Milana Rastislava Štefánika sa v pondelok na mohyle v Brezovej pod Bradlom uskutočnila pietna spomienka na velikána novodobej histórie Slovenska. Na podujatí sa zúčastnili aj štátny tajomník Ministerstva obrany Marian Majer a prezidentka Zuzana Čaputová, či Boris Kollár.

Jennifer Lopez a Ben Affleck op ť spolu? Na verejnosti sa spolu objavujú čoraz častejšie

17:25
MONTANA - Jennifer Lopez a Ben Affleck boli fotografmi prichytení, ako spolu trávia čas. Že by v tomto prípade platilo staré - známe príslovie, „stará láska nehrdzavie“?

REPORTÁŽ: Raper Majself sa v klipe „Ruže“ spojil s Kalim, Netkám prezradil detaily ich spolupráce!

8.May
Raper Majself vie v každom klipe prekvapiť niečím novým. V tom najnovšom sa spojil s Kalim a výsledkom je doslova akčný film s názvom „Ruže“. Prepracovaný videoklip od Juraja Škulu vyzerá ako trailer k trháku, objavili sa v ňom dokonca zápasníci z PerunGymu. V exkluzívnom rozhovore nám Majself prezradil, ako dlho sa pozná s Kalim, ako nakrúcali sexi scény s manželkou Julkou a aj na čom je okrem...

Jaroslav Naď odovzdal Petre Vlhovej poďakovanie. Venoval jej aj zážitkový deň so Silami pre špeciálne operácie

8.May
BRATISLAVA - Minister obrany SR Jaroslav Naď dnes v priestoroch ministerstva prijal členku Vojenského športového centra DUKLA Banská Bystrica a držiteľku veľkého krištáľového glóbusu za celkové prvenstvo vo Svetovom pohári v zjazdovom lyžovaní v sezóne 2020/2021 Petru Vlhovú.

Zomrel legendárny komik El Risitas, najviac sa preslávil originálnym smiechom

8.May
MADRID - Vo veku 65 rokov zomrel španielsky herec a komik Juan Joya Borja, známy ako El Risitas, ktorý sa stal celosvetovo známym vďaka sérii skečov a meme ako Spanish Laughing Guy.

VIDEO: Zomrel americký astronaut Michael Collins, ktorý bol členom misie Apollo 11

8.May
Michael Collins, jeden z troch členov prvej misie s posádkou na Mesiac Apollo 11 z roku 1969, zomrel vo veku 90 rokov.

#:t2#

22.November
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes