netky.sk

Description:

Osobnosti

URL:

http://www.netky.sk

Catalog:

Bulvár

Publishes:

2.2 items/day

SuperStar pozná víťazku, finálovou piesňou dojala Mareša k slzám

16:41
Barbora Piešová prešla v SuperStar jednou z najväčších premien. Na kastingu zaujala porotu svojím spevom. Vzhľad však Barboru príliš nezaujímal.

Čo poprial novému ockovi Ronovi k báb tku predstaviteľ Harryho?

16:41
Snáď od chvíle, kedy mal v roku 2001 premiéru prvý z filmov o čarodejníkovi Harrym Potterovi, zaujíma fanúšikov, či spája ústrednú trojicu priateľstvo aj v skutočnom živote a nielen na filmovom plátne.

Mariánovi Gáboríkovi sa narodila dcéra Bella

16:41
Slovenský hokejista Marián Gáborík sa stal prvýkrát otcom. Jeho manželka Ivana priviedla v noci na stredu na svet dcéru Bellu.

REPORTÁŽ: Dosiahne skupina Hergottovci svojím korona - tancom úspech Macareny?

16:41
Aktuálna situácia okolo pandémie koronavírusu už stihla inšpirovať ku vzniku mnohých vtipných pesničiek, či videí, ktoré reagujú na aktuálne udalosti, hygienické predpisy, či vládne nariadenia. Rodinná skupina Hergottovci sa tiež pridala k tomuto trendu, no ako inak - veľmi svojským spôsobom – so sebe vlastnou ľahkosťou a humorom.

Dnešné výročie smrti M. R. Štefánika si uctili viaceré politické elity

1.June
BRATISLAVA - Pri príležitosti 101. výročia tragického úmrtia generála Milana Rastislava Štefánika si dnes predstavitelia rezortu obrany uctili jeho pamiatku počas pietnej spomienky na nábreží Dunaja v Bratislave a pri Mohyle M. R. Štefánika na Bradle.

Hviezdny herec z filmovej série Sám Doma sa vrátil ako nový človek, Macaulay vyzerá výborne!

1.June
Predpovedali mu skvelú budúcnosť. Macaulay Culkin, no po svete známy ako Kevin McCallister z kultovej filmovej série Sám Doma, ktorá sa objavuje na slovenských televíznych staniciach už tradične každé Vianoce, bol najznámejším detským hercom. Po úspešných filmoch, však v jeho živote nastalo obdobie úpadku.

JOZEF OKLAMČÁK rozhodol, že LADY JOZEFOVSKEJ PÁRTY pre rok 2020 sa stáva NORA KRCHŇÁKOVÁ

1.June
BRATISLAVA - Z dôvodu nariadenia vlády SR, sa v tomto roku nemohla uskutočniť, ani JOZEFOVSKÁ PÁRTY, ktorú už tradične organizuje medzinárodne uznávaný odborník na ženskú krásu, zakladateľ súťaže MISS SLOVENSKO a SLOVENSKÉHO SLÁVIKA, JOZEF OKLAMČÁK.

Noel Gallagher zverejnil novú skladbu od skupiny Oasis

29.May
LONDÝN - Britský rockový hudobník Noel Gallagher zverejnil doteraz neznámu demonahrávku svojej bývalej skupiny Oasis. Skladbu s názvom Don\u0027t Stop objavil na starom CD-nosiči počas upratovania v rámci koronavírusového \"lockdownu\", informovala vo štvrtok stanica BBC.

Britský premiér Johnson sa stal otcom

29.May
LONDÝN - Britský premiér Boris Johnson a jeho snúbenica Carrie Symondsová oznámili, že sa im v dnešných hodinách v londýnskej nemocnici narodil syn. Matka aj dieťa sú v poriadku a v dobrom zdravotnom stave, informovala hovorkyňa páru, ktorú citovala televízia Sky News.

Majk Spirit prichádza s novým singlom My ľudia

29.May
Tesne pred vypuknutím pandémie nového koronavírusu stihol Majk Spirit vydať nový singel Spirit Animal. Po mesiaci prináša ďalšiu novú skladbu s videoklipom My ľudia, ktorá, ako sám hovorí, ukrýva zaujímavý príbeh.

Kráľovná Alžbeta II. oslavuje 94. narodeniny

29.May
LONDÝN - Britská kráľovná Alžbeta II. sa v utorok dožíva 94 rokov, avšak pre súčasné opatrenia v súvislosti s koronavírusovou pandémiou sa oslavy budú konať iba v minimálnom móde.

Steven Spielberg smúti: Koronavírusu podľahol jeho blízky kolega z E.T. mimozemšťana

29.May
V Hollywoode majú teraz ďalší smútok: do umeleckého neba sa pobral Allen Daviau, takzvaný dvorný kameraman slávneho režiséra Stevena Spielberga. Podľahol komplikáciám spôsobeným koronavírusom.

#:t2#

22.November
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes