netky.sk

Description:

Správy z domova

URL:

http://www.netky.sk/

Catalog:

Z domova
Ze světa → Slovensko

Publishes:

16.7 items/day

Liek na COVID-19 už dostalo niekoľko pacientov na Slovensku

17:21
BRATISLAVA - Liek Veklury s účinnou látkou remdezivir podali na Slovensku doposiaľ šiestim pacientom s ochorením COVID-19. Uviedla to hovorkyňa Ministerstva zdravotníctva (MZ) SR Zuzana Eliášová.

Koľko pacientov s COVID-19 má Slovensko na pľúcnej ventilácii?

17:21
V sobotu (8. 8.) na Slovensku pribudlo 30 prípadov nákazy novým koronavírusom. Celkovo tak teraz krajina medzi Tatrami a Dunajom eviduje 2596 pozitívne testovaných na ochorenie COVID-19. Informuje o tom Národné centrum zdravotníckych informácií na webovej stránke covid-19.nczisk.sk.

V júli bolo na Slovensku 12 epidémií koronavírusu, z toho osem lokálnych

8.August
BRATISLAVA - V júli bolo na Slovensku 12 epidémií koronavírusu. Išlo o osem lokálnych, dve regionálne a dve nadregionálne epidémie.

Číslo nakazených na Slovensku sa opäť zvyšuje

8.August
BRATISLAVA - Na Slovensku v stredu (5. 8.) pribudlo 63 prípadov nákazy novým koronavírusom. Laboratóriá vykonali 2667 testov.

Pellegrini sa v kauze NFŠ odvoláva na bývalú ministerku

8.August
BRATISLAVA - Bývalý premiér a líder vznikajúcej strany Hlas - sociálna demokracia Peter Pellegrini deklaroval, že v súvislosti s kauzou Národného futbalového štadióna (NFŠ) je pripravený vypovedať na polícii.

Rezort diplomacie SR vydal odporúčania pre všetky krajiny v rámci cestovania

8.August
BRATISLAVA - Pri návrate z krajín, ktoré sú uvedené nižšie, občania nemusia ísť ani do domácej izolácie a ani nemusia predložiť negatívny RT-PCR test na ochorenie COVID-19.

Popredný člen skupiny takáčovcov je mŕtvy

6.August
Mafiánska skupina, tiež známa ako "takáčovci", sa sústreďovala najmä v Bratislave. V máji tohto roku obvinila polícia osem osôb z ich radov, pričom Martin Mikulec bol na úteku. Z najnovších správ sa však dozvedáme, že bezpečnostné zložky štátu ho našli mŕtveho.

Na Slovensku pribudlo osem prípadov nákazy novým koronavírusom

6.May
BRATISLAVA – Počas pondelka (4. 5.) pribudlo na Slovensku osem prípadov nákazy novým koronavírusom. Celkovo tak Slovensko eviduje 1421 prípadov.

#:t2#

22.November
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes