15
new stories - click to show

netky.sk

Description:

Správy z domova

URL:

http://www.netky.sk/

Catalog:

Z domova
Ze světa → Slovensko

Publishes:

22.2 items/day

Elitným policajtom z NAKA bude šéfovať žena. Agentúra pod jej dočasným velením dosiahla najlepšie výsledky

13:02
BRATISLAVA – Od 1. augusta nastupuje do funkcie riaditeľky Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) Eva Kurrayová.

Občania majú na výber! Rozhodnú sa pre slobodu alebo obmedzenia počas tretej vlny pandémie?

11:25
BOJNICE - Sloboda a opatrenia prijímané počas tretej vlny pandémie budú závisieť od miery zaočkovanosti v jednotlivých regiónoch.

Hlava štátu podpísala zákon o kolúznej väzbe. Novelou sa skráti jej trvanie na päť mesiacov

10:53
BRATISLAVA – Prezidentka Zuzana Čaputová dnes podpísala novelu Trestného poriadku, vďaka ktorej sa zavádza päťmesačná lehota kolúznej väzby.

V Bratislave dnes manifestovali podporovatelia očkovania. Vakcináciu prišli podporiť stovky ľudí!

10:53
BRATISLAVA - Antivaxerom demonštrujúcim pred Prezidentským palácom kontrovali podporovatelia očkovania, ktorí sa zišli na symbolickom mieste, na Námestí slobody.

Minister vnútra obhajuje štvrtkový zásah polície počas demonštrácie. Tvrdý zásah voči antivaxerom by iba vyeskaloval nap tie, t

9:48
BRATISLAVA – Polícia v Bratislave monitorovala celý priebeh štvrtkového štrajku proti očkovaniu a zaznamenávala ho, aby tí, ktorí sa „nevedeli zmestiť do kože", mohli byť v krátkom čase riešení príslušnými orgánmi. Orgány činné v trestnom konaní taktiež žiadajú verejnosť o spoluprácu pri vypátraní neprispôsobivých občanov z demonštrácie, ktorí obťažovali okoloidúcich.

Na stretnutie s pápežom sa dostanú iba zaočkovaní. NCZI bude účastníkov prevererovať!

9:16
BRATISLAVA – Národné centrum zdravotníckych informácií (NCZI) bude preverovať informáciu, či sú občania zaregistrovaní na stretnutie s pápežom Františkom zaočkovaní.

Štát spustil Národnú linku na podporu duševného zdravia

20:55
BRATISLAVA - Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky spustilo Národnú linku na podporu duševného zdravia.

Vodiči obrňte sa trpezlivosťou. Na diaľnici D1 sa nevyhnete viacerým dopravným obmedzeniam

18:11
BRATISLAVA – Národná diaľničná spoločnosť (NDS) upozorňuje vodičov na možné komplikácie v doprave, ktoré môžu vzniknúť na rôznych úsekoch diaľnice D1.

Úrad pre správu zaisteného majetku začína p sobiť od 1. augusta

17:06
BRATISLAVA - Ako informoval hovorca ministerstva spravodlivosti Peter Bubla, úrad je rozpočtovou organizáciou rezortu a jeho úlohou je sfunkčnenie a zefektívnenie zaisťovania majetku, ktorý pochádza napríklad z trestnej činnosti alebo je určený na jej páchanie.

Polícia prijala v súvislosti s dnešnými avizovanými protestami adekvátne opatrenia

16:01
BRATISLAVA - V súvislosti s avizovanými verejnými zhromaždeniami, ktoré sa v priebehu dnešného dňa uskutočnia v hlavnom meste, prijala bratislavská polícia adekvátne opatrenia.

Stalo sa schvaľovanie asistentov v školách lotériou?

15:28
Ministerstvo školstva zverejnilo 27. júla 2021 výsledky prideľovania dotácií na asistentov učiteľa od septembra 2021. Ako to dopadlo?

SaS vyzýva políciu, aby sa pri dnešných protestoch nezopakovala situácia zo štvrtka 29. júla

30.July
BRATISLAVA - Strana Sloboda a Solidarita vyzýva políciu, aby sa pri dnešných plánovaných protestoch nezopakovala situácia zo štvrtka 29. júla.

Súd prepustil z väzby dvoch obvinených v kauze Mýtnik

30.July
BRATISLAVA - Špeciálny prokurátor dnes rozhodol o prepustení Františka I. a Milana G. z väzby. Dôvodom je, že po vykonaní procesných úkonov v tomto týždni pominuli dôvody na ďalšie trvanie ich väzby.

AKTUALIZÁCIA: Pred parlamentom práve protestujú demonštranti. Zasahuje polícia aj ťažkoodenci!

24.July
BRATISLAVA - Pred budovou parlamentu sa zišli hlasito skandujúci demonštranti. Zablokovali hlavný vchod do parlamentu. Zasahujú policajti aj ťažkoodenci. Polícii sa podarilo posunúť demonštrantov od vchodu NR na schodisko.

VIDEO: Hlina vysmial Matoviča. Toto faux pas premiérovi mnohí nezabudneme

16.March
BRATISLAVA - Bývalý šéf KDH Alojz Hlina je známy predovšetkým tým, že mu nedá v kľude spávať počínanie si aktuálneho premiéra Igora Matoviča.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes