netky.sk

Description:

Správy z domova

URL:

http://www.netky.sk/

Catalog:

Z domova
Ze světa → Slovensko

Publishes:

17.7 items/day

Dráma pod Klinom: Českí turisti tam uviazli pre nepriaznivé počasie

10:53
PRIBYLINA - Pod vrcholom Klin uviazli v sobotu (22.6.) podvečer pre nepriazeň počasia českí turisti.

NR SR: Plénum zamestná voľba ústavných sudcov i sociálny balíček

9:37
BRATISLAVA - Opakovaná voľba ústavných sudcov, povinné škôlky, či sociálne opatrenia z dielne koaličných strán.

Lietadlo malo nad Slovenskom problémy, sprevádzať ho museli stíhačky

7:49
BRATISLAVA - Až po slovensko-ukrajinskú hranicu museli slovenské stíhačky MiG-29 sprevádzať talianske lietadlo, ktoré nad SR stratilo spojenie.

Béla Bugár pripustil, že keby sa Most-Híd nedostal do parlamentu, odstúpi

19:02
BRATISLAVA - Predseda Mosta-Híd Béla Bugár pripustil, že keby sa Most-Híd nedostal v nasledujúcich parlamentných voľbách do parlamentu, tak odstúpi.

So Slovak Lines za kúpaním a rodinnou zábavou do Rakúska

15:21
BRATISLAVA - Spoločnosť Slovak Lines, a. s., opäť prevádzkuje letnú autobusovú linku k Neziderskému jazeru v susednom Rakúsku.

S Gálovým zákonom o exekúciách majú problém aj poisťovne, tvrdia, že sa dotkne pacienta

14:44
BRATISLAVA - So zákonom z dielne rezortu spravodlivosti, ktorý zastaví staršie exekučné konania, majú problém aj zdravotné poisťovne.

Dopravná nehoda v Bratislave sa skončila úmrtím i viacerými zraneniami

13:31
BRATISLAVA - Polícia vyšetruje príčinu piatkovej (21. 6.) večernej dopravnej nehody na križovatke ulíc Uzbecká a Kazanská v Bratislave.

Kybernetické útoky na zdravotnícke zariadenia sa množia, upozorňuje expert

12:54
BRATISLAVA - Zdravotníctvo je jedným zo sektorov, ktoré sú najčastejšie zasiahnuté kybernetickými útokmi alebo únikmi údajov.

Hygienici varujú: Tri kozmetické výrobky môžu spôsobiť alergie alebo infekcie

12:18
BRATISLAVA - Úrad verejného zdravotníctva upozornil na výskyt nebezpečných výrobkov v Európskej únii, ktoré nahlásili do systému RAPEX (rýchly výstražný systém pre nepotravinárske výrobky) kontrolné orgány v Nemecku, vo Fínsku a v Taliansku. Výrobky sa môžu nachádzať aj na Slovensku.

Zdravotné poisťovne vrátia poistencom za lieky viac ako 5,4 milióna eur

11:43
BRATISLAVA – Zdravotné poisťovne (ZP) v týchto dňoch opäť vracajú poistencom peniaze v rámci ochranného limitu na doplatky za lieky.

ČESMAD Slovakia víta návrh na zníženie minimálneho veku vodičov kamiónov a autobusov

11:43
BRATISLAVA - Združenie cestných dopravcov SR ČESMAD Slovakia hodnotí pozitívne schválený návrh vlády na zníženie minimálneho veku vodičov nákladných vozidiel z 21 rokov na 18 rokov a autobusov z 24 rokov na 21 rokov.

A. Danko: Pre politické strany navrhneme finančné limity

23.June
ZVOLEN - Predseda Slovenskej národnej strany (SNS) Andrej Danko chce na najbližšej Koaličnej rade navrhnúť svojim partnerom, aby sa stanovili finančné limity pre politické strany.

Marian Kočner stiahol žiadosť o prepustenie z väzby

21.June
BRATISLAVA - Viacnásobne stíhaný Marian Kočner stiahol svoju žiadosť o prepustenie z väzby. Na sociálnej sieti o tom informovala RTVS. O žiadosti Mariana K. mal rozhodovať v utorok 25. júna o 9:00 Špecializovaný trestný súd v Pezinku.

Predseda NR SR A. Danko vyhlásil opakované voľby do samosprávy niektorých obcí

6.December
Predseda NR SR A. Danko vyhlásil opakované voľby do samosprávy niektorých obcí. TASR o tom informoval odbor komunikácie s médiami a verejnosťou Kancelárie NR SR.

VIDEO Saková: Je potrebné počkať na vyšetrenie celého prípadu

10.August
BRATISLAVA - Podľa ministerky vnútra Denisy Sakovej (Smer-SD) je potrebné počkať na vyšetrenie celého prípadu v súvislosti s údajným únosom vietnamského občana. Uviedla to po štvrtkovom rokovaní Výboru Národnej rady SR pre obranu a bezpečnosť, ktoré prebiehalo v utajenom režime.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes