Mobil.sk

Description:

MOBIL.sk -

URL:

https://mobil.sk/

Catalog:

Tech → Mobilné

Publishes:

3.4 items/day

VIDEO: Mužovi sa na obrazovke iPhonu objavil zelený pás! Pozrite sa, ako vtipne to využil

18:34
Ako sa to zvykne hovoriť? Keď ti život ponúkne citróny, urob si z nich limonádu (alebo originálne pozadie na svoj iPhone).

Spomínate si ešte na aplikáciu Vine? Jej tvorca vytvoril novú sociálnu sieť Byte

9:59
Dom Hofmann, ktorý pred rokmi stál pri zrode populárnej aplikácie s šesťsekundovými videami Vine, teraz priniesol jej dlho očakávaného nástupcu. Nazýva sa Byte a pôjde o konkurenta sociálnej siete TikTok.

Európska únia chce jednotný konektor vo všetkých smartfónoch, spoločnosť však Apple nesúhlasí

25.January
Spoločnosť Apple sa pred Európskou úniou snaží obhájiť fakt, že ako jediná spoločnosť vo svojich zariadeniach používa Lightning konektor namiesto klasického USB-C.

Huawei Mate 30 Pro konečne prichádza na Slovensko! Obchod Google Play v ňom ale nenájdete

25.January
Jeden z najlepších smartfónov súčasnosti, Huawei Mate 30 Pro, sa bude od budúceho mesiaca konečne predávať aj na Slovensku. Ponúka špičkové technológie, moderný dizajn a primeranú cenu. Čo ho však bude tiahnuť dole je absencia služieb od Google.

Takto budú vyzerať Samsungy Galaxy S20, S20 Plus a S20 Ultra!

24.January
Predstavenie vlajkových lodí od spoločnosti Samsung sa už nezadržateľne blíži. Len niekoľko týždňov pred ich oficiálnym predstavením sa na internet dostávajú pravdepodobne oficiálne vizualizácie.

Konverzácie v appke Facebook Messenger budeme v budúcnosti zrejme uzamykať tvárou

24.January
V online prostredí nie je bezpečnosti nikdy dosť. Myslí si to zrejme aj Facebook, ktorý chystá v tejto oblasti novinku.

Zahrajte si hru, do ktorej Google ukryl dátum svojej najväčšej konferencie roku 2020

24.January
Google sa rozhodol zverejniť dátum tohtoročnej konferencie I/O. Aby to ale nebolo také jednoduché, pripravil si pre svojich fanúšikov logickú hru, ktorá im tento dátum povie.

OnePlus 8 Pro by konečne mohol dostať funkciu, kvôli ktorej zaostával za konkurenciou

24.January
Čínska spoločnosť OnePlus vyrába skvelé prémiové smartfóny za výhodnú cenu. Výkonom, obrazovkou a kvalitou fotoaparátu sa môže porovnávať aj s konkurenciou, ktorá je drahšia o niekoľko stoviek eur. Jedna funkcia ale v mobiloch od OnePlus dlhodobo chýba...

Zeleného iPhonu 12 Pro sa tento rok nedočkáme. Apple ale pripravuje úplne novú farbu

24.January
Minulý rok nám Apple predstavil novú sériu iPhonov 11 a spolu s ňou aj úplne nový farebný odtieň. Drahšie modely iPhone 11 Pro a 11 Pro Max sa predávali v zelenej farbe, ktorú spoločnosť nazvala „Midnight Green.“ Novou farbou trafili klinec po hlavičke a fanúšikovia sa šli „potrhať,“ aby získali iPhone v netradičnej zelenej farbe.

AMOLED displeje budú čoskoro rozšírenejšou technológiou než staršia generácia LCD

23.January
LCD displeje sa ešte stále tešia veľkej obľube. Ich súčasná generácia je veľmi vyspelá, no budúcnosť bude patriť inej technológii. Už o dva roky sa má vraj predať viac mobilov s AMOLED displejmi než tých s obrazovkami LCD.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes