MacBlog

Description:

MacBlog - technológie, Apple, Apple bazár, Apple fórum, Mac, iPad, iPhone, Mac OS X

URL:

http://www.macblog.sk

Catalog:

Tech → Mac
Tech → Apple

Publishes:

3 items/month

Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #43 týždeň

27.October
43. tohtoročné pokračovanie výberu dočasne zlacnených aplikácii pre Phone/iPad a Mac je hlavne v znamení hier pre iOS zariadenia a macOS. Iron Marines – 2,29€ (pôvodná cena 5,49€) Naverbujte a vycvičte tých najväčších hrdinov v galaxii v hre (…)

Predbehla Starbucks: Apple Pay jednotkou v USA

26.October
Dlhotrvajúce prvenstvo kávového giganta v Spojených štátoch sa skončilo. Podľa analýz eMarketeru sa mobilná platobná služba Apple stáva čoraz obľúbenejšou a počet jej používateľov rastie. Starbucks pritom začal mobilné platby využívať takmer (…)

FIŠTA – Finstat vo vašom mobile

25.October
Nová aplikácia od developerskej agentúry nakodi.me, vám umožní rýchlý a prehľadný prístup k informáciám o firmách. Bez zbytočných preklikov množstvom obsahu na klasickom webe. Aplikácia ponúka viacero zaujímavých funkcií, ktoré sa vám pri (…)

GameClub spúšťa predplatné na štýl Apple Arcade

25.October
Herná platforma chce priniesť rozsiahlu knižnicu titulov pre iPhone a iPad za 5 dolárov mesačne. Služba ponúkne svojim predplatiteľom viac ako stovku hier, optimalizovaných pre najnovšie zariadenia. Ako bonus získajú hráči (…)

Rome: Total War – Alexander už aj na iPhone

25.October
Obľúbenú strategickú hru si odteraz zahráte aj na svojich iPhonoch. Na smartfóny prichádza po tom, čo bola dostupná pre majiteľov iPadov. Čo o novinke vieme? Podľa oficiálnych informácii vývojárov má ísť o plnohodnotný zážitok (…)

Apple vydalo tretiu betu macOS Catalina

25.October
Očakávaná aktualizácia 10.15.1 je dostupná na testovanie pre vývojárov. Prichádza týždeň po predošlej bete a dva týždne po vydaní prvej verzie nového macOS. Update má priniesť drobné vylepšenia výkonu a opravy chýb, ktoré sa (…)

iPod oslavuje osemnástku

24.October
Od predstavenia produktu ubehlo už 18 rokov a podľa viacerých ide o kľúčové zariadenie, ktoré Apple nasmerovalo na jeho cestu stať sa jednou zo svetovo najhodnotnejších spoločností. Tisíc piesní vo vrecku. To (…)

Nové Apple Watch budú produkovať Foxconn a Compal

24.October
Obe spoločnosti obdržali objednávky na nasledovnú generáciu Apple Watch. Stane sa tak po ukončení výroby pod hlavičkou doterajšieho dodávateľa. Tým bola spoločnosť Quanta, ktorá Apple hodinky vyrábala posledné 4 roky. Ako (…)

Vyšla nová beta iOS a iPadOS

24.October
V poradí štvrtá aktualizácia systémov s číslom 13.2 je dostupná pre developerov aj public beta testerov. Prichádza mesiac po iOS 13.1 a sedem dní po predošlej testovacej verzii. Nový systém prináša funkciu Deep Fusion (…)

Stiahnite si Pixelmator za polovicu

23.October
Obľúbená alternatíva Photoshopuje aktuálne dostupná za veľmi výhodnú cenu. Ak aplikáciu zvažujete, neváhajte dlho. Akcia je časovo obmedzená. PixelmatorProje výkonný a cenovo dostupný editor fotografií a obrázkov. Využiť ho môžete nielen na (…)
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes