HNonline.sk

Description:

Spravodajský server Hospodárskych novín

URL:

http://hnonline.sk/

Catalog:

Šport

Publishes:

12.6 items/week

Trump sa pustil do kritiky basketbalistov. Lebo kľačia

0:30
Americkému prezidentovi sa nepáči, keď hráči pri podpore boja proti rasizmu pri hraní štátnej hymny nestoja. Reaguje tým, že televízor vypína.

Jakobsena po ťažkom páde prebrali v nemocnici z kómy. Jeho zdravotný stav je dobrý

7.August
Dvadsaťtriročný cyklista utrpel ťažké zranenia v stredajšej úvodnej etape pretekov Okolo Poľska po tom, ako ho v záverečnom špurte vytlačil do bariér krajan Dylan Groenewegen.

Reštart tenisu dopláca na neistotu

7.August
Kým futbal, NHL či cyklistika sa dočkali súťažného návratu, dokončenie sezóny v bielom športe pokrivkáva.

Saganov veľký rival zavinil hrôzostrašný pád, šéf Quickstepu ho chce vidieť vo väzení

6.August
Ku kolízii prišlo po súboji o víťazstvo medzi Groenewegenom a Jackobsenom. Groenewegen tesne pred cieľom ostro vybočil doprava a svojho súpera vytlačil na bariéru.

„Bublina“ dá mestám milióny, hráčom samotu

5.August
Reštart hokejovej NHL prinesie do pokladníc hostiteľských miest nemalé finančné prostriedky. Samotní hráči však čelia, v prípade dobrých tímových výsledkov, dlhému odlúčeniu od svojich najbližších.

Saganova budúcnosť v Bore je otázna. Dôvodom je nová akvizícia v tíme

4.August
V pondelok Bora oznámila podpis trojročnej zmluvy s 26-ročným klasikárom Polittom, ktorý je aktuálne jazdcom Israel Start-Up Nation.

Koronavírus už nakazil aj hodnotu špičkových klubov

4.August
Najcennejšou futbalovou značkou súčasnosti je 13-násobný víťaz Ligy majstrov Real Madrid, keď hodnota kráľovského veľkoklubu dosiahla 1,419 miliardy eur. Celkovo však čaká svetový futbal mimoriadne náročné obdobie.

Saganovi sa reštart sezóny nevydaril

3.August
Trojnásobný majster sveta sa vrátil do súťažného diania po vyše štyroch mesiacoch. Klasiku Strade Bianche, kde bol dvakrát druhý, teraz nedokončil.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes