HNonline.sk

Description:

Spravodajský server Hospodárskych novín

URL:

http://hnonline.sk/

Catalog:

Šport

Publishes:

9.8 items/week

Kluby z USA stratili vyše miliardy

0:19
Koronakríza môže trojicu zámorských profilíg pripraviť o obrovské príjmy plynúce z televíznych reklám.

Som šťastný, že tu hráme zápasy

7.April
Po pol druha roku sa z Bardejova vrátil do rodného Bieloruska. Futbalový obranca Nikita Rochev v rozhovore pre HN zhodnotil svoju slovenskú anabázu a vyjadril sa aj k povinnosti hrať súťažné duely počas súčasnej koronakrízy.

Ďalší známy slovenský klub rozpustil káder

6.April
Mužstvo, ktorého hodnota je takmer 1,7 milióna eur, prestalo pre koronakrízu de facto existovať. Tím FC Petržalka však nezaniká.

Rekordér Pečovský ukončil kariéru

6.April
Bohatú a úspešnú futbalovú kariéru v tichosti ukončil jeden z najvýraznejších hráčov domácej Fortuna ligy posledných dvoch dekád.

Súmrak grandslamov. Ani top akcie neunikli skaze

3.April
Šéfovia tradičného All England Clubu prichystali pre tohtoročný Wimbledon prelomovú úpravu pravidiel. Mala sa týkať oblečenia a nabúravala kult bielej farby. Povoľovala totiž tenistkám a tenistom na chrbte centimeter široký farebný prúžok.

Slovan: Chceme preplávať cez súčasnú krízu

2.April
Viac než miliónový príjmový výpadok v dôsledku zrušenej sezóny prinútil ďalší slávny tuzemský klub k nepopulárnym opatreniam.

Anglickému futbalu hrozí kolaps

1.April
Súčasný model financovania v nižších anglických súťažiach nie je pre kluby profitabilný. Ak však prídu v dôsledku koronakrízy o značné príjmy aj majitelia tímov, hrozí mnohým družstvám kolaps.

Amazon cieli v kríze na Seriu A

30.March
Športový marketing/Internetový retailovo-technologický gigant by mohol rozšíriť svoje už aj tak široké a pestré portfólio. Firma zvažuje vstup do talianskeho ligového futbalu.

Akcie tímu z bejzbalu padli na burze

27.March
Koronakríza zatriasla aj hodnotou športovej organizácie Atlanta Braves, ktorej valuácia presahuje pol druha miliardy eur.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes