hetrik.sk

URL:

https://www.hetrik.sk/

Catalog:

Šport

Publishes:

13.7 items/day

Spoluhráč Tomáša Jurča z Edmontonu Colby...

14:36
Spoluhráč Tomáša Jurča z Edmontonu Colby Cave je už po operácii v umelej kóme. Odstránili mu cystu spôsobujúcu tlak ma mozog.

Inter Miláno malo navrhnúť Barcelone, že...

7.April
Inter Miláno malo navrhnúť Barcelone, že ak chcú získať mladú hviezdu Lautara Martíneza, bude musieť na druhú stranu poslať Lionela Messiho

Brankár Žiliny Dominik Holec a jeho...

7.April
Vedenie MŠK Žilina v pondelok informovalo o šokujúcej likvidácii. K tejto téme dnes emotívne reagoval na facebooku brankár Dominik Holec. V klube strávil dlhých 19 rokov.

Craig Ramsay posiela odkaz fanúšikom. Kanaďan sa vzdáva...

7.April
Tréner slovenskej hokejovej reprezentácie Craig Ramsay sa rozhodol poslať odkaz fanúšikom na Slovensko. Kanaďan sa zároveň vzdal svojho platu.

Škrtela poriadne vytočil fanúšik, ktorý neuniesol jeho vlastný...

6.April
Bývalý kapitán našej futbalovej reprezentácie si cez víkend strelil v tureckej lige nešťastného vlastenca.

Brankár Žiliny reaguje: Po 19-tich rokoch...

5.April
Na dnešnú informáciu o likvidácii MŠK Žilina sa rozhodol reagovať ich dlhoročný hráč Dominik Holec. Pozrite si reakciu na facebooku v podaní 25-ročného brankára.

Kloppa dojali k slzám zdravotníci, keď začali spievať...

5.April
Na internete sa objavili zábery, ako zdravotníci na jednotke intenzívnej starostlivosti spievajú hymnu Liverpoolu You'll Never Walk Alone.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes