GemerLand

URL:

http://www.gemerland.sk/

Catalog:

Z domova → Regióny

Publishes:

6 items/month

BBSK zmenil cestovné poriadky na autobusových linkách

16.April
Kraj vyhovel pripomienkam samospráv či zamestnávateľov. Autobusové linky prímestskej autobusovej dopravy v Banskobystrickom kraji jazdia od stredy 15. apríla podľa... Viac ›› The post BBSK zmenil cestovné poriadky na autobusových linkách appeared first on Gemerland .

V okrese Rimavská Sobota pribudlo päť nových prípadov koronavírusu

16.April
Dnes pribudlo na Slovensku 114 nových prípadov koronavírusu. Päť ľudí pochádza z okresu Rimavská Sobota. Informovalo o tom Ministerstvo zdravotníctva.... Viac ›› The post V okrese Rimavská Sobota pribudlo päť nových prípadov koronavírusu appeared first on Gemerland .

Vražda muža v Tornali. Polícia žiada o pomoc aj občanov mesta

3.April
Muža našli v jeho byte s viacnásobnými bodnými poraneniami hrudníka. Odbor kriminálnej polície Krajského riaditeľstva v Banskej Bystrici vyšetruje smrť... Viac ›› The post Vražda muža v Tornali. Polícia žiada o pomoc aj občanov mesta appeared first on Gemerland .

Rimavskosobotská nemocnica vyzýva k darovaniu krvi

3.April
Nemocnice Svet zdravia, vrátane rimavskosobotskej nemocnice, vyzývajú darcov krvi, aby pomohli v tomto období pri záchrane životov a prišli darovať tú najvzácnejšiu... Viac ›› The post Rimavskosobotská nemocnica vyzýva k darovaniu krvi appeared first on Gemerland .

ZMOS navrhuje mobilizovanie eurofondov

3.April
Združenie miest a obcí Slovenska navrhuje urýchlene mobilizovať eurofondové zdroje na zmiernenie dopadov COVID 19. Podľa názoru združenia je to jediná... Viac ›› The post ZMOS navrhuje mobilizovanie eurofondov appeared first on Gemerland .

Sociálna poisťovňa upravila úradné hodiny

3.April
Na pobočkách stále platí obmedzený pohyb verejnosti. Sociálna poisťovňa v Rim. Sobote od 1. apríla zmenila úradné hodiny. pondelok 8.00... Viac ›› The post Sociálna poisťovňa upravila úradné hodiny appeared first on Gemerland .

BBSK: Autobusy premávajú v upravenom režime

3.April
Autobusové linky prímestskej autobusovej dopravy, ktoré prevádzkuje SAD Zvolen a SAD Lučenec, premávajú v Banskobystrickom kraji od štvrtka 2. apríla... Viac ›› The post BBSK: Autobusy premávajú v upravenom režime appeared first on Gemerland .

BBSK odštartoval jarné rekonštrukcie ciest

3.April
Slávnostným odovzdaním staveniska na Sliači začala včera rekonštrukcia ciest v okrese Zvolen. Informuje o tom Banskobystrický samosprávny kraj na sociálnej... Viac ›› The post BBSK odštartoval jarné rekonštrukcie ciest appeared first on Gemerland .

Lučenec: Polícia pátra po nezvestnom Ondrejovi

20.March
Polícia v Lučenci sa obracia na občanov so žiadosťou o pomoc a spoluprácu pri pátraní po nezvestnom 46-ročnom Ondrejovi Spodniakovi z Lučenca. Muž... Viac ›› The post Lučenec: Polícia pátra po nezvestnom Ondrejovi appeared first on Gemerland .

Podnikatelia v cestovnom ruchu sa môžu zapojiť do výzvy

20.March
Nové alebo vylepšené služby pre návštevníkov alebo výrobky a služby spojené s regionálnou produkciou – to je hlavné zameranie podporovaných aktivít v rámci... Viac ›› The post Podnikatelia v cestovnom ruchu sa môžu zapojiť do výzvy appeared first on Gemerland .
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes