Finance.sk

Description:

Informácie zo sveta osobných a firemných financií. Dane, bankovníctvo, poisťovníctvo, kapitálove trhy, ekonomika. Kalkulačky, abecedy, sprievodcovia

URL:

https://www.finance.sk/

Catalog:

Ekonomika → Svět
Ekonomika

Publishes:

2.2 items/day

Online nakupovanie - tipy ako sa ochrániť pred internetovými zločincami

1:33
Napriek tomu, že sú počítačoví zločinci inteligentní a majú v rukách vyspelú technológiu, spoliehajú sa hlavne na ľudské chyby.

Koľko stojí vstupné na české hrady?

13:51
Rozhodli ste sa, že toto leto ukážete deťom kde žijú princezny a rytieri, máme pre vás tipy na hrady v ČR. Aké je vstupné?

Ako cestovať do zahraničia bez testu a karantény

28.May
Mnohé rodiny, ktoré rozdeľovala hranica sa konečne aspoň na pár chvíľ môžu opäť navštíviť. Bez testu a karantény. Má to však podmienku, celý pobyt za hranicami nesmie trvať viac ako 48 hodín.

Ako predávať veci na internete? Zarobte na nepotrebnostiach

28.May
Ako a kde predať oblečenie, ktoré už nenosíte? Ako sa zbaviť zbytočných vecí a zarobiť na tom? Osvojte si naše tipy ako predávať na internete.

Kupujete záhradu? Na tieto veci si dajte pozor

27.May
S príchodom príjemného jarného počasia prichádza chuť ísť na chatu či záhradku. Nemáte záhradu a chcete si ju obstarať? Poradíme vám, na čo si dať pri kúpe záhradky pozor.

Ako pomáhajú banky osobám a firmám postihnutých koronakrízou

27.May
Bankový sektor je nespochybniteľne jedným zo základných pilierov ekonomiky. V čase koronakrízy preto predstavil niekoľko zásadných zmien, ktoré pomohli klientom, ekonomike aj zdraviu.

Práca z domu a stravné lístky: čo hovorí zákon?

26.May
Zamestnanci majú nárok na gastráče po odpracovaní štyroch hodín denne a to bez ohľadu na to či pracujú z domu alebo zo sídla firmy. Výnimkou je zavretie prevádzky či celozávodné voľno.

Ako predať auto a neurobiť chybu? Pripravte si poriadnu stratégiu

26.May
Ako predajca by ste mali kupujúcemu podať čo najviac pravdivých informácií a priznať aj chyby na aute. Cena by mala byť konečná a nemali by ste poľaviť, ak na to nie je objektívny dôvod.

Druhá vlna COVID-19: čo robiť, aby vás nezruinovala? (príklady na dodatky zmlúv)

25.May
Posledné dni sa nesú v duchu rozvoľňovania opatrení. Epidemiológovia však varujú: počty chorých budú opäť stúpať. Čo s obchodnými partnermi dojednať, aby vás nové mimoriadne udalosti nepoložili na kolená?

Nepošlete dieťa do školy? Čo robiť, aby ste od júna neprišli o ošetrovné

25.May
Nechcete, aby sa vaše dieťa vrátilo do školy? O ošetrovné za jún neprídete, ak dodržíte tento postup.

VÚB už prerozdelila takmer 18 miliónov na záchranu firiem

21.May
Slovenské firmy bojujú s nedostatkom financií, pretože mnohé prišli o takmer všetky príjmy. VÚB ako jedna z prvých bánk podpísala so Slovenským investičným holdingom (SIH) zmluvu na poskytnutie pomoci pre malé a stredné podniky tzv. SIH antikorona záruku. A to v najväčšom objeme.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes