Publishes:

4.2 items/day

Letos už ani jeden skok. Koudelka musí na operaci, přijde i o MS

15:53
Nejlepší český skokan na lyžích posledních let Roman Koudelka musí s poraněným kolenem na operaci a přijde o zbytek sezony včetně mistrovství světa v Oberstdorfu. Jednatřicetiletý závodník si koleno poranil v létě při pádu v tréninku.

Vrtulník, nemocnice a návrat ve svěrací kazajce. Valtr zažil smolný Dakar

10:44
Ostatní už byli doma, on ještě trpěl v Saúdské Arábii. Jaroslav Valtr zřejmě na letošní Rallye Dakar nebude vzpomínat v dobrém. Během slavného podniku zažil dva osudové okamžiky. Z jednoho vyšel v 10. etapě jako hrdina, druhý jej v závěru stál umístění a přinesl nechtěný pobyt v nemocnici.

Blondýna, či bruneta? Známe nejatraktivnější "sporťačky" za mikrofonem

6:56
/ANKETA/ Sport, to nejsou jen nesmlouvavé boje na hřištích, kurtech či kluzištích. Zvláště v této době, kdy je mnohdy vstup na stadiony fanouškům zapovězen, jsou neocenitelným pomocníkem ti, kteří nám tyto zážitky zprostředkovávají až do našich domovů. Pro oko mužského diváka je pak bonusem, když onou osobou je atraktivní žena.

Samková se culila od ucha k uchu. Mám z toho geniální pocit, řekla

24.January
V sobotu tvrdila, že si nemohla přát lepší start do sezony. Byla třetí. Co tedy asi Eva Samková mohla říkat v neděli, když vyhrála? „Jupí,“ usmívala se od ucha k uchu.Česká snowboardcrossařka má za sebou povedenou výpravu do italské Chiesy. „Vše klaplo,“ pokývala hlavou olympijská vítězka ze Soči a úřadující mistryně světa.

Byl to risk, uznal kouč. Zašitá a otlučená Ledecká dokázala, že není padavka

24.January
Už se o ní ví, že je ďábelsky rychlá a miluje závody. Ovšem teď se Ester Ledecká pochlubila ještě jednou, dosud nepříliš známou vlastností. Česká hvězda ukázala soupeřkám i fanouškům, že má pro strach uděláno. „Veni, vidi, survive,“ vzkázala po bláznivém víkendu v Crans Montaně. Jde o její parafrázi slavného výroku, slova by šla přeložit: Přišla, viděla, přežila.

Skvělý závěr. Samková popatnácté v kariéře vyhrála závod Světového poháru

24.January
Snowboardcrossařka Eva Samková vybojovala patnácté vítězství ve Světovém poháru. Úřadující mistryně světa dnes vyhrála v italské Chiese po skvělém závěru finále, ve kterém jela dlouho čtvrtá.

Ledecká den po pádu nastoupila do superobřího slalomu. Trenér: Byly to nervy

24.January
Den po pádu ve sjezdu skončila Ester Ledecká patnáctá v superobřím slalomu Světového poháru v Crans Montaně. Pro osmadvacáté vítězství v kariéře si ve švýcarském středisku dojela domácí Lara Gutová-Behramiová, která vyhrála skoro o vteřinu před Rakušankou Tamarou Tipplerovou. Třetí byla Italka Federica Brignoneová.

Je to pocit štěstí i zadostiučinění, říká o MotoGP ředitelka Automotodromu Brno

24.January
Po pětapadesáti letech skončila tradice závodu MotoGP na brněnském Masarykově okruhu. Trať se tak zařadí mezi dráhy bez světového mistrovství. Zástupci Automotodromu se nyní chtějí zaměřit hlavně na komerční aktivity. „Máme pořád víc požadavků, než dokážeme uspokojit,“ říká ředitelka Automotodromu Ivana Ulmanová.

Krvavý šrám, nemocnice a vtípky. Ledecká: Na špatný zprávy máme jiný borce

23.January
Zděšené výrazy soupeřek, obavy… Pád Ester Ledecké, která nedokončila sobotní sjezd v Crans Montaně, vylekal lyžařský svět. Česká hvězda skončila v nemocnici, ale podle všeho je v pořádku. A dokonce vtipkuje.

Samková zahájila sezonu SP třetím místem. Z vítězství se radovala Moioliová

23.January
Snowboardcrossařka Eva Samková skončila v prvním závodu Světového poháru třetí. Na stupně vítězů se v elitním seriálu dostala poprvé od prosince 2019, kdy triumfovala v rakouském Montafonu. Dnes ji porazily domácí olympijská šampionka Michela Moioliová a Američanka Faye Guliniová.

Ledecká druhý sjezd nedokončila. Ve velké rychlosti narazila do ochranných sítí

23.January
Dvojnásobná olympijská šampionka Ester Ledecká nedokončila druhý sjezd Světového poháru v Crans Montaně. Po pátečním druhém místě si vedla výborně i dnes, ale v užší pasáži ve spodní části trati skončila ve více než stokilometrové rychlosti v ochranných sítích. Zranila se v obličeji, ale sjezdovku opustila na lyžích po svých.

Prokop si dal v Saúdské Arábii svíčkovou. Soupeři prý získávali v dunách

23.January
Deváté místo na Dakaru bere. Ve druhém ročníku, který se jel na území Saúdské Arábie, návratem do elitní desítky naznačil zlepšení i potenciál do dalších let. Jihlavský pilot Martin Prokop se stává nedílnou součástí nejslavnějšího dálkového závodu na světě. Společně s navigátorem Viktorem Chytkou a svým vozem Ford Raptor pak přepisovali i české dějiny, poprvé v historii se v kategorii automobil...

Další úspěch Ledecké. Ve sjezdu v Crans Montaně vybojovala druhé místo

22.January
Lyžařka Ester Ledecká obsadila druhé místo ve sjezdu v Crans Montaně a popáté v kariéře vystoupila ve Světovém poháru na stupně vítězů. Na zkrácené trati ve švýcarském středisku nestačila jen na Italku Sofii Goggiaovou.

Vztahy mezi českými týmy? Nic moc, řekl Podmol. Dakar ho stál miliony

22.January
Před týdnem dojel Dakar. Docela bolel, ale motorkář Libor Podmol se už vrací k povinnostem. Bývalý mistr světa ve free-style motokrosu startoval v legendárním závodě poprvé. Spoustu věcí musel poznat na vlastní kůži. Třeba solidárnost soupeře nebo jak to chodí mezi českými rivaly. Své zážitky ze Saúdské Arábie chce – jak je u něj zvykem – vylíčit v knize.

Oberhof, karanténa, Anterselva. Krupčík je zdravý, pomůže mu speciální pokoj?