ČT sport

Description:

Sportovní web České televize: nepřetržitý servis sportovního zpravodajství – reportáže, témata, sestřihy a videa z vysílání, vlastní pořady (podcasty) z dění v domácím i světovém sportu.

URL:

Catalog:

Sport → Tenis

Publishes:

2.9 items/day

Krejčíková v Ostravě zvládla český souboj. Kristýna Plíšková podlehla Sakkariové

22:33
Největší akce ženského okruhu WTA na českém území ostartovala. V rámci halového turnaje Ostrava Open 2020 je v pavouku hned sedm českých tenistek včetně druhé nasazené Karolíny Plíškové, která má v prvním kole volný los. Její dvojče Kristýna dnes nestačila na Řekyni Marii Sakkariovou dvakrát 3:6. Večerní program vyplnil český duel Barbory Krejčíkové a Terezy Martincové, první jmenovaná zvítězil...

Plíšková, Svitolinová, Azarenková a další. V Ostravě začíná elitní turnaj okruhu WTA

8:09
V ostravské hale už ukázalo své umění nespočet tenisových hvězd. Před 22 lety v ní slavil titul Američan Andre Agassi, zažila slavné souboje ve Fed Cupu a nyní vítá největší turnaj ženského okruhu WTA na českém území. Narychlo získaná akce kategorie Premier nazvaná J&T Banka Ostrava Open 2020 nabídne světovou špičku, ale kvůli opatřením proti koronaviru bude bez fanoušků. Přímé přenosy sledujte...

Zverev si podmanil turnaj v Kolíně nad Rýnem, Djere dotáhl k titulu tažení na Sardínii

18.October
Roli největšího favorita ustál. Němec Alexander Zverev vyhrál ve finále domácího turnaje v Kolíně nad Rýnem nad Kanaďanem Félixem Augerem-Aliassimem 6:3, 6:3 a získal dvanáctý titul na okruhu ATP. Z cenné trofeje se radoval také Srb Laslo Djere, který ve finále podniku na Sardinii udolal domácího Itala Marca Cecchinata 7:6, 7:5.

Vondroušová v Ostravě hrát nebude, měla pozitivní test

16.October
Markéta Vondroušová nebude hrát ostravský turnaj WTA. Česká hráčka oznámila, že měla pozitivní test na koronavirus.

Veselý se loučí se Sardinií, semifinále si nezahraje

16.October
Cesta Jiřího Veselého na turnaji na Sardinii skončila ve čtvrtfinále. V letovisku Forte Village nestačil český tenista na Srba Lasla Djereho 4:6, 4:6.

Medveděv v Petrohradě titul neobhájí, vyřadil ho Opelka

15.October
Největší favorit rychle skončil. Ruský tenista Daniil Medveděv, který obhajoval vítězství na turnaji v Petrohradě, skončil už ve druhém kole. Prvního nasazeného hráče vyřadil Američan Reilly Opelka ve třech setech 2:6, 7:5 a 6:4 a připsal si nejcennější vítězství v kariéře.

Kvitová ukončila sezonu a Ostravu už vynechá: Mé tělo není ready na plný zápřah

15.October
Končím sezonu, uvedla dnes semifinalistka antukového Roland Garros Petra Kvitová. Osmá hráčka tenisového světového žebříčku tak příští týden nezasáhne do původně plánovaného turnaje WTA v Ostravě.

Rážová dala zelenou, turnaj WTA v Ostravě i MMA v Brně se uskuteční. Fotbal by měl následovat

14.October
Výjimka pro tenisový turnaj WTA v Ostravě i galavečer MMA v Brně je realitou. Rozhodla o tom hlavní hygienička Jarmila Rážová. Podle mluvčího Národní sportovní agentury (NSA) Jakuba Večerky by měla domácí utkání fotbalistů Sparty a Liberce v prvním kole Evropské ligy obdržet výjimku z hygieny v nejbližší době.

Veselý si zahraje na Sardinii čtvrtfinále, po bitvě zdolal Sonega

14.October
Už ve čtvrtfinále je na novém turnaji na Sardinii Jiří Veselý. Český tenista zdolal ve druhém kole pátého nasazeného Lorenza Sonega z Itálie 6:4, 3:6, 6:1 za dvě a čtvrt hodiny. Mezi osmičku nejlepších se letos dostal na okruhu ATP podruhé.

Dostanou české týmy v EL i MMA Oktagon výjimku? Agentura jedná s ministerstvem zdravotnictví

13.October
Národní sportovní agentura řeší s ministerstvem zdravotnictví výjimky pro mezinárodní sportovní akce, které by se v Česku měly uskutečnit v nejbližší době. Týká se to tenisového turnaje WTA v Ostravě, zápasů fotbalové Evropské ligy za účasti Slavie, Sparty a Liberce a galavečeru MMA Oktagon 17.

Veselý na Sardinii vyřadil ve dvou setech vítěze prostějovského turnaje

12.October
Úspěšně vstoupil do turnaje na Sardinii nejvýše postavený český tenista na žebříčku ATP. Jiří Veselý, který je nyní sedmašedesátým hráčem světa, porazil v 1. kole 6:1, 7:5 vítěze zářijového prostějovského challengeru Kamila Majchrzaka z Polska.

Nadal ve finále Roland Garros rozprášil chybujícího Djokoviče a vyrovnal Federerův rekord

11.October
Na antuce zkrátka a dobře nemá konkurenci. Fenomenální Rafael Nadal vyhrál potřinácté Roland Garros, ve finále deklasoval světovou jedničku Novaka Djokoviče 3:0 (6:0, 6:2, 7:5) a ziskem dvacátého grandslamového titulu vyrovnal rekord Rogera Federera.

Mladenovicová s Babosovou obhájily ve čtyřhře titul na Roland Garros

11.October
Francouzsko-maďarský pár Kristina Mladenovicová, Tímea Babosová obhájil titul na French Open a společně vyhrál počtvrté grandslam. Nasazené dvojky zvládly roli jasných favoritek a přehrály 6:4, 7:5 Američanku Desirae Krawczykovou a Alexu Guarachiovou z Chile. Pro ně bylo naopak finále na pařížské antuce dosavadním maximem na grandslamu.

Nadal má na dosah Federerův rekord, titul z Roland Garros však chce i Djokovič

11.October
Roland Garros vyvrcholí očekávaným soubojem tenisových titánů. V pařížském finále se totiž střetne o Pohár mušketýrů antukový král Rafael Nadal ze Španělska s prvním hráčem světa Srbem Novakem Djokovičem. Přímý přenos utkání sledujte od 15:00 na ČT 2 a webu ctsport.cz.

Píšu historii. Tahle zkušenost mi změní život, uvědomuje si Šwiateková

10.October
V cestě za triumfem na Roland Garros neztratila ani jeden set a finále s Američankou Sofií Keninovou změnila v jednoznačnou záležitost. Polka Iga Šwiateková si je i proto vědoma, že jí grandslamový titul změní život. "Nečekala jsem to," přiznala.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes