Publishes:

9.1 items/week

Hamilton prozrazuje s čím není u letošního Mercedesu spokojený

1:51
Mercedes si už v Japonsku zajistil Pohár konstruktérů. Zisk mistrovského titulu mezi jezdci je také pouze otázkou času. Mohlo by se tedy zdát, že letošní stroj německé stáje nemá slabiny. Úřadující světový šampion Lewis Hamilton je ovšem jiného názoru.

"Žádné změny." Vettel si svůj kvalifikační pokrok a rekord v Suzuce nedokáže vysvětlit

14:59
Sebastian Vettel neučinil žádnou zvláštní změnu před kvalifikací v Suzuce, v níž překonal rekord okruhu, získal svou 57. pole-position a ukončil tak dominanci Charlese Leclerca.

Férové závodění? Albon vystrčil Norrise z dráhy, ten je ale rád, že soupeř za kolizi nebyl potrestán + VIDEO

14:59
Lando Norris vítá rozhodnutí komisařů netrestat jeho soupeře Alexandera Albona za to, že ho při tvrdém manévru vystrčil v závěrečné šikaně z okruhu. Jak zpětně incident hodnotí?

Verstappen při kolizi s Leclercem přišel o 25 % přítlaku. Proč ho Red Bull nenechal závod dokončit? + VIDEO

14:59
Šéf Red Bullu Christian Horner po Velké ceně Japonska 2019 promluvil o rozsahu poškození vozu Maxe Verstappena i o tom, proč se nakonec rozhodli odstoupit. Charles Leclerc to podle něj přehnal, penalizace proto byla na místě.

Časy a rychlosti v sektorech: Přetlačovaná Hamiltona s Leclercem, jenž předvedl neskutečnou věc + VIDEO

14:59
SUZUKA - NEJLEPŠÍ SEKTORY A MAXIMÁLNÍ RYCHLOSTI ZÁVODU; Jakých časů dosahovali ve Velké ceně Japonska 2019 piloti v jednotlivých sektorech okruhu a kdo na rovinkách jezdil nejrychleji?

Vyhrál by Vettel, nebýt špatného startu? Binotto poodkryl pozadí GP Japonska

14:59
Ferrari získalo v japonské kvalifikaci první řadu. Vítězství z této dobré výchozí pozice však červení vybojovat nedokázali. Mattia Binotto hovoří o tom, zda se to mohlo podařit, nebýt špatného startu jeho pilotů.

V boxech opět exceloval Williams, jaké strategie volily týmy v Japonsku?

14:59
SUZUKA - ZASTÁVKY V BOXECH A STRATEGIE; Jak si vedly týmy v boxech při přezouvání svých pilotů a s jakými strategiemi odjely Velkou cenu Japonska 2019?

Protest proti Renaultu uznán, rozhodnutí chvíli potrvá

14:59
Prozatím poslední díl skládačky na mozaice protestů byl dočasně uzavřen. FIA přijala protest stáje Racing Point proti technickému řešení Renaultu, ale jak uvedla, posouzení nějakou dobu potrvá. Výsledky Grand Prix Japonska jsou proto stále dočasné.

Vyšetřování na pokračování, na řadu přišli Pérez a Gasly

14:59
Komise F1 si v Suzuce jen tak neodpočine. Poté, co vyřešila prohřešky Vettela (nepotrestán) a Leclerca (ten naopak penalizován hned dvakrát) má na stole další případ, a jak se zdá, pořád ještě není u konce své činnosti.

PROHLÁŠENÍ po závodě: Bottas slaví, Verstappen se rozčiluje na Leclerca

14:59
Jak piloti a zástupci týmů hodnotí Velkou cenu Japonska 2019, kterou vyhrál Valtteri Bottas s Mercedesem?

Dodatečné vyšetřování Leclerca opět mění výsledky

14:59
Události se řítí rychlostí stejnou jako vozy po okruhu v Suzuce. Sotva byl dořešen případ Vettel, dostal se na řadu Charles Leclerc - a odešel hned s dvojnásobným trestem. Výsledky tak mají už potřetí jinou podobu.

Proč nedostal Vettel penalizaci? FIA podává vysvětlení

14:59
V předchozí Grand Prix se pohnul na startu vůz Alfa Romeo Kimi Räikkönena a pilot byl po vyšetřování komisí F1 potrestán průjezdem boxy. Když se pohnulo na startu japonského závodu Ferrari Sebastiana Vettela, zdálo se, že exmistr světa bude mít problémy.

Nejrychlejší kola v Japonsku: Bod navíc získává Hamilton

14:59
SUZUKA - NEJRYCHLEJŠÍ KOLA ZÁVODU; Nejrychlejší kolo Velké ceny Japonska 2019 předvedl v samotném závěru Lewis Hamilton s Mercedesem, díky tomu si připsal jeden mistrovský bod navíc.

Dříve ukončenou GP Japonska vyhrál Bottas, Mercedes slaví 6. titul v řadě za sebou + VIDEO

14:59
Něco na způsob sprintu a závodu díky tajfunu Hagibis prožili piloti na Suzuce, kde už se mohlo rozhodnout o předpokládané korunovaci Lewise Hamiltona. Nakonec si Brit na svůj šestý titul ještě musí pár dní počkat, Mercedes však může otevírat šampaňské.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes