Z Čechů v zimě nejvíce brala Ledecká. Přes milion vydělaly dvě české biatlonistky

26.března
Z českých lyžařů, snowboardistů a biatlonistů si v uplynulé sezoně nejvíce vydělala na prémiích Ester Ledecká.

Adamczyková uzavřela Světový pohár pátým místem, glóbus má Trespeuchová

24.března
Snowboardcrossařka Eva Adamczyková uzavřela Světový pohár pátou příčkou v Mont-Sainte-Anne. Stejně jako v sobotu ovládla v Kanadě malé finále.

Hanč před smrtí trhaně blábolil, umrzl i Vrbata. Od tragického příběhu je to 111 let

24.března
Bohumil Hanč a Václav Vrbata v roce 1913 zahynuli při závodě v Krkonoších. Podívejte se, co přesně se před 111 lety na hřebenech Krkonoš odehrálo.

Snowboardcrossová senzace po 15 letech. Houser slaví první bronz v mužském závodě

23.března
Snowboardcrossař Radek Houser byl třetí v závodě SP v Mont-Sainte-Anne a získal první pódium v kariéře. V těsném finiši zdolal Kanaďana Evana Bichona.

Ledecká skončila v den narozenin jedenáctá, malý glóbus získala Rakušanka Hütterová

23.března
Ester Ledecká jela v Saalbachu v den 29. narozenin až na konci startovního pole za horší viditelnosti. Závod i malý glóbus vyhrála Cornelia Hütterová.

Konečně jsem se cítila skvěle a plná sil, zářila Ledecká. V sobotu ji čeká derniéra

22.března
Ester Ledecká oslavila triumf v super-G v Saalbachu den před svými 29. narozeninami. V sobotu uzavře lyžařskou sezonu sjezdem.

Ledecká uzavře sezonu v den svých narozenin finálovou účastí ve sjezdu

22.března
Sledujte on-line přenos ze sjezdu žen v rámci finále Světového poháru ve sjezdovém lyžování v rakouském Saalbachu s Ester Ledeckou v akci.

Deaflympijský výbor se brání kritice Kmochové: Smutná tečka, neprávem nás poškozuje

21.března
Neslyšící lyžařská hvězda Tereza Kmochová uzavřela kariéru s lehkou pachutí a zkritizovala kvůli tomu deaflympijský výbor. Ten se proti ní ohradil.

Vittozziová poprvé ovládla SP biatlonistek, nejlepší Češkou byla Voborníková

17.března
Nejlepší ze čtveřice českých reprezentantek byla Tereza Voborníková, jež obsadila se dvěma trestnými koly 16. příčku.

Jeden pád zvládla, druhý ne. Adamczyková byla v Montafonu pátá

17.března
Snowboardcrossařka Eva Adamczyková obsadila pátou příčku ve druhém závodě Světového poháru v Montafonu.

33letá Gutová-Behramiová má velký glóbus jako nejstarší závodnice v historii

17.března
Švýcarská lyžařka Lara Gutová-Behramiová ovládla podruhé Světový pohár. Získala také glóbus za obří slalom, jehož poslední závod vyhrála Brignoneová.

Kraft vyhrál potřetí Světový pohár, znovu bodoval i veterán Kasai

17.března
Rakouský skokan na lyžích Stefan Kraft je potřetí celkovým vítězem Světového poháru. Glóbus si zajistil triumfem v jednokolovém závodu ve Vikersundu.

Digginsová je královnou běžkyň na lyžích, Janatová vybojovala třinácté místo

17.března
Američanka Jessie Digginsová vyhrála závěrečný závod sezony na 20 km volně ve Falunu a podruhé ovládla SP běžkyň na lyžích. Kateřina Janatová byla 20.

Vyhrála jsem, co šlo, říká neslyšící hvězda. Konec jí svou ostudou zkalil český výbor

17.března
Tereza Kmochová získala na deaflympiádách 15 medailí. Byla první neslyšící lyžařkou v SP a také nejlepší sportovkyní světa s tímto handicapem.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes