Katalog:

Sport → Motosport

Publikuje:

9,1 položek/týden

Malé týmy chtějí také body. Formule 1 má být štědřejší a ocenit dvanáctku v cíli

25.dubna
Počet bodovaných pilotů v každé Velké ceně formule 1 se má zvýšit na dvanáct. Důvodem je i nevídaná spolehlivost monopostů.

24.dubna
Drama ve slavných zatáčkách Eau Rouge - Raidillon ve Spa-Fracorchamps v podání pilotů Buggyry během závodu na 12 hodin v rámci seriálu 24H Series.

König vyměnil MS za německý seriál, místo Kawasaki osedlá motorku Ducati

24.dubna
Motocyklový jezdec Oliver König bude po odchodu ze světového šampionátu superbiků startovat v mezinárodním mistrovství Německa (IDM).

Macík na Dakaru vrátil českou vlajku na vrchol pořadí kamionů

23.dubna
Martin Macík, úspěšný pilot kamionu na Rallye Dakar, slaví 35 let. Připomeňte si jeho úspěšnou kariéru, která zatím vygradovala letošním triumfem.

Misson Impossible, nebo Nic není nemožné? Bossové týmů F1 se přetahují o Verstappena

22.dubna
I když má trojnásobný světový šampion Max Verstappen u Red Bullu kontrakt až do konce roku 2028, šéf konkurenčního Mercedesu by ho rád ulovil pro sebe

Ogier v Chorvatsku využil zaváhání soupeřů a je blízko kulaté šedesátce

21.dubna
Osminásobný mistr světa Sébastien Ogier ovládl dramatickou Chorvatskou rallye a jediná vyhraná soutěž ho dělí od hranice 60 triumfů v podnicích MS.

Návrat do Číny vyšel Verstappenovi na jedničku. Po sprintu vyhrál i Velkou cenu

21.dubna
Max Verstappen v Red Bullu vyhrál dnešní Velkou cenu Číny formule 1 a navázal tak na triumf ve včerejším sprintu.

Kriminalisté vyšetřují tragédii na Rallye Šumava. Spolujezdkyně nepřežila havárii

20.dubna
Po vážné nehodě na Rallye Šumava zemřela spolujezdkyně. Při havárii v úvodní rychlostní zkoušce utrpěla zranění, kterým v nemocnici podlehla.

Hamiltonova naděje vyhrát první sprint brzy vyhasla. Verstappen byl rychlejší

20.dubna
Sprint v rámci Velké ceny Číny formule 1 vyhrál Max Verstappen v Red Bullu. Úřadující šampion ovládl už osmý sobotní zkrácený závod v kariéře.

Muž s koženou brašnou Vondřich se stal prvním českým motocyklovým šampionem

18.dubna
Václav Vondřich na motocyklu Laurin & Klement zvítězil v roce 1905 v prestižním mezinárodním motocyklovém závodě ve Francii.

Salač vybojoval v Austinu bod, Viňales vyhrál v MotoGP na třetí různé motorce

14.dubna
Filip Salač při návratu do sedla motocyklu třídy Moto2 ve Velké ceně Ameriky v Austinu obsadil patnácté místo.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes