Aktuality.sk

Description:

Denne aktualizované spravodajstvo z domova i zo sveta. Správy z oblasti ekonomiky, kultúry a spoločenského života. Predpoveď počasia, horoskopy, TV program a kurzový lístok.

URL:

http://www.aktuality.sk

Catalog:

Z domova → Krimi

Publishes:

6 items/day

Miliónová kauza elektrárne: Bývalým štátnym manažérom zrušili obvinenia

1:13
Bývalí šéfovia štátnej firmy GovCo mali podľa vyšetrovateľa spôsobiť štátu škodu za vyše 200 miliónov eur. Na generálnej prokuratúre ich obvinenia zrušili.

Na hudobnom festivale niekto platil falošnými bankovkami

19:04
Na hudobnom festivale Hip Hop Žije na Duchonke neďaleko Topoľčian platil zatiaľ neznámy páchateľ falošnými bankovkami. Tie sa objavili na rôznych miestach rekreačného areálu.

Kočnerova Threema: Policajti zasahovali u štátnej tajomníčky Jankovskej

16:58
Policajti dnes vykonali zaisťovacie úkony u štátnej tajomníčky ministerstva spravodlivosti Moniky Jankovskej a sudcov okresných a krajských súdov v Bratislave.

Kočnerova Threema: Pohľad Kočnera na prokurátora Šufliarskeho sa zmenil, nazval ho Arcidiablom

16:58
Marian Kočner nevidel podľa vzájomných SMS v prokurátorovi Petrovi Šufliarskom nepriateľa. Podľa komunikácie v Threeme sa všetko zmenilo po vražde Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej.

Kočnerova Threema: Policajti donášali Kočnerovi informácie k jeho kauzám

14:52
Marian Kočner mal v polícii viac vplyvných donášačov. Vyplýva to z komunikácie cez aplikáciu Threema s Alenou Zsuzsovou a Norbertom Bödörom.

Kočnerova Threema: Kočner a Zsuzsová chceli pri zakladaní strany Cieľ zneužiť sociálne prípady

21.August
Šifrovaná komunikácia v mobile Mariana Kočnera naznačuje, že pri zakladaní politickej strany chcela jeho volavka Alena Zsuzsová zneužívať údaje o ľuďoch, ktorí využívali potravinovú pomoc od rodinného centra v Komárne.

V Threeme je aj Haščák. Fico pôjde dole, no možno to zdržia fašisti (podcast)

20.August
V Kočnerovej Threeme sa objavil aj šéf Penty Jaroslav Haščák. Kočner so Zsuzsovou o ňom hovoria aj v súvislosti s Pavlom Ruskom. Spomína sa platenie právnikov, ale napríklad aj prokurátora a sudcov.

Slovákom chodia na sociálnej sieti výhražné správy s podmienkou zaplatenia peňazí

20.August
Polícia informuje, že dostala viacero podnetov od občanov, od ktorých chcel neznámy človek vylákať peniaze.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes