15
new stories - click to show

Aktuality.sk

Description:

Denne aktualizované spravodajstvo z domova i zo sveta. Správy z oblasti ekonomiky, kultúry a spoločenského života. Predpoveď počasia, horoskopy, TV program a kurzový lístok.

URL:

http://www.aktuality.sk/

Catalog:

Ze světa → Slovensko
Z domova

Publishes:

18.7 items/day

NA ROVINU so zdravotnou sestrou: Na situáciu doplácajú pacienti. Riešením je plat 2000 eur

6:20
Zuzana Haladová pracuje ako sestra a je v predsedníctve komory sestier. Tvrdí, že OĽaNO ich s rokovaniami o platoch odkázalo na SaS. Richard Sulík totiž blokuje zvýšenie daní, z ktorého by sa mali zaplatiť platy zdravotníkov.

Suchoba, Kováčik, Imrecze a iní korupčníci: štát od nich inkasuje milióny (prehľad)

0:21
Peňažné tresty, prepadnuté majetky aj odovzdané peniaze. Do štátnej pokladnice postupne pribúdajú pomerne vysoké sumy, ktoré dobrovoľne alebo pod hrozbou trestu zaplatili aktéri najsledovanejších káuz.

Slováci môžu ísť do Portugalska a Španielska bez obmedzení pre COVID-19

18:17
Portugalsko zrušilo požiadavky týkajúce sa testovania, karantény, ako aj registrácie pri vstupe do krajiny pre všetkých cestujúcich.

Voľby 2022: Hlasovanie v dvoch voľbách bude odlíšené farebne, na bielu a modrú

17:08
Na lístku na voľby predsedu samosprávneho kraja môže volič zakrúžkovať poradové číslo len jedného kandidáta.

Pestúnstvo je ako manželstvo. Vzťahu s biologickými rodičmi sa netreba báť

3.July
Pred viac ako desiatimi rokmi chceli poskytnúť domov deťom, ktoré by inak skončili v detskom domove. Lucia a Andrej sa nezľakli kontaktu s biologickými rodičmi. Práve naopak, pomáha im to lepšie porozumieť ich dvom dcéram.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes