Aktuality.sk

Popis:

Denne aktualizované spravodajstvo z domova i zo sveta. Správy z oblasti ekonomiky, kultúry a spoločenského života. Predpoveď počasia, horoskopy, TV program a kurzový lístok.

URL:

http://www.aktuality.sk/

Katalog:

Ze světa → Slovensko
Z domova

Publikuje:

25,8 položek/den

Komentár Ivy Mrvovej: Tri volebné zlyhania biskupov

19:21
Navonok apolitická Konferencia biskupov Slovenska (KBS) stráca po svojich krokoch v očiach mladých morálny mandát.

Ficova nahrávka existuje, len v inom spise. Šance Kiskovej strany bez PS (podcast)

19:21
Robert Fico tvrdí, že má dôkaz o neexistencii nahrávky jeho rozhovoru s Antoninom Vadalom. Česká investigatívna novinárka Pavla Holcová si je istá, že nahrávka existuje – akurát je v inom spise ako v tom, o ktorom hovorí Robert Fico.

Fico spochybnil telefonát Vadalu informáciami, ktoré poskytli Taliani

18:46
List informuje iba o jednom spise, nepíše sa v ňom, že by nahrávku nemala talianska prokuratúra vôbec. Chýba aj meno talianskeho prokurátora, ktorý informáciu Slovákom poskytol.

Výbor pre európske záležitosti má rokovať o obrannej spolupráci s USA

18:12
Podpredsedníčka výboru Katarína Cséfalvayová bude trvať na napĺňaní záväzkov, ku ktorým sa v roku 2016 prihlásili predseda parlamentu Andrej Danko, minister obrany Peter Gajdoš a predseda Výboru pre európske záležitosti Ľuboš Blaha.

Ťažký týždeň s Janom Gorduličom: Predpoveď počasia na najbližších 80 rokov

17:37
Po celom svete sa protestuje Za budúcnosť klímy. Prečo je to tak, vám v dnešnom dieli povie naša nová rosnička. Jano.

Fínsko je podľa OSN najšťastnejšou krajinou. Slovensko je na 38. mieste

17:02
Slovensko sa spomedzi 156 posudzovaných krajín ocitlo na 38. mieste, čím si oproti vlaňajšiemu roku polepšilo o jednu priečku.

Ficov nový argument, prečo sa zatiaľ nesťahuje z Bonaparte: Čakám na správcu

16:27
Robert Fico už viac ako dva roky sľubuje, že sa z Bonaparte odsťahuje. Tentokrát hovorí, že si počká na správcu konkurznej podstaty.

Žiadnu nahrávku z Gorily som nepočul, tvrdí Robert Fico

15:52
Predseda Smeru-SD Robert Fico vyhlásil nepočul nahrávku z Gorily, ktorý by mu pustil Dobroslav Trnka na tajnom stretnutí s Jaromírom Čižnárom.

Šéf novozélandskej diplomacie po Erdoganových výrokoch navštívi Turecko

14:01
Videozáznam piatkového útoku v Christchurchi sa od soboty opakovane vysielal na Erdoganových predvolebných zhromaždeniach, kde zároveň zaznievali aj útržky z útočníkovho manifestu, informuje agentúra DPA.

Sólymos pozastavil schvaľovanie nového návštevného poriadku TANAPu

12:50
Po prijatí a zapracovaní všetkých návrhov a pripomienok bude pôvodný návrh návštevného poriadku TANAP-u podľa envirorezortu doplnený a v čo najkratšom čase prijatý.

Remišová sa ešte nerozhodla, či si podá prihlášku k Obyčajným ľuďom

12:11
Koncom februára líder OĽaNO vyhlásil, že zmenil názor na USA. V eurovoľbách si chce otestovať, či mu ľudia ešte veria. Ak nedostane aspoň 50-tisíc krúžkov, odíde z Národnej rady. Oslovili sme preto predsedníčku poslaneckého klubu hnutia, ako vníma situáciu.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes