Sportovec Liberecka: Anketu Liberecké Drbny ovládla šermířka Barbora Vlčková

24.ledna » Liberecká Drbna
Téměř deset tisíc hlasů přišlo do ankety Sportovec Liberecka, kterou pořádala Liberecká Drbna. Přesně 2615 z nich získala mladá šermířka Barbora Vlčková, která v těsném souboji porazila taneční skupinu TAKT Liberec.

ANKETA: Kdo bude nejlepším sportovcem Liberecka? Hlasujte pro svého favorita

10.ledna » Liberecká Drbna
Liberecko v nejrůznějších sportech a soutěžích reprezentují stovky sportovců. Každoročně se vybírají ti nejlepší a vybírat mohou i čtenáři Liberecké Drbny. Našli jste své favority? Dejte ji svůj hlas. Hlasování běží až do 24. ledna.

Šestnáctiletá skokanka Ulrichová byla šestá na juniorském MS

11.února » Sport.cz
Šestnáctiletá skokanka na lyžích Klára Ulrichová vybojovala šesté místo na juniorském mistrovství světa v Lahti. Závod vyhrála Norka Thea Minyan Björsethová se suverénním náskokem 20,5 bodu.