Kuba Urbanec

Vztahuje se k

Když mlha brání fotbalu aneb Trenéři nepotřebují nic vidět…

13.listopadu » iportaL24.cz
Netradiční situaci musel v utkání 16. kola první fotbalové ligy mezi Teplicemi a Libercem (2:1) řešit rozhodčí Petr Hocek. Včerejší zápas na Stínadlech poznamenala hustá mlha, kvůli níž byl duel na tři minuty přerušen. Větší část druhého poločasu se…

Mlha pomohla Teplicím k výhře a vyautovala VAR. Ideální, smál se Jarošík

12.listopadu » iDNES.cz
Za mlhou hustou, že by se dala krájet a dost možná ještě dál, se v sobotu děly věci. I pohádkové. Fotbalovým Teplicím pomohla k vítězné trefě, VAR na většinu 2. poločasu vyautovala a zápas s Libercem se kvůli ní na tři minuty přerušil.

Zápas Teplice - Liberec poznamenala mlha, dohrávalo se bez videorozhodčího

12.listopadu » Eurofotbal.cz
Netradiční situaci musel v utkání 16. kola FORTUNA:LIGY mezi Teplicemi a Libercem (2:1) řešit rozhodčí Petr Hocek. Zápas na Stínadlech poznamenala hustá mlha, kvůli níž byl duel na tři minuty přerušen. Větší část druhého poločasu se hlavní sudí naví…