Diallo Traoré

Vztahuje se k

Evropská liga: West Ham v deseti uhrál remízu, nevyhrála ani Barcelona

7.dubna » iSport.cz
Fotbalisté West Hamu s Tomášem Součkem v úvodním čtvrtfinále Evropské ligy doma remizovali s Lyonem 1:1, když odehráli celý druhý poločas v oslabení. Tomáš Souček absolvoval 90 minut, Vladimír Coufal s Alexem Králem zůstali na střídačce. Barcelona h…

West Ham se Součkem padl v Seville, Barcelona hrála doma s Turky 0:0

10.března » iSport.cz
Fotbalisté West Hamu prohráli úvodní zápas osmifinále Evropské ligy na hřišti Sevilly 0:1. Tomáš Souček odehrál celý zápas, ale šance, které si vypracoval neproměnil. Barcelona na domácí půdě nepotvrdila roli favorita a úvodní duel dvojutkání s Gala…