Jakub Grigar Slovák

Vztahuje se k

Ani Prskavec, ani Přindiš! Finále MS ve vodním slalomu bude bez Čechů

25.září » NOVA Sport
V Bratislavě skončily semifinálové jízdy mistrovství světa ve vodním slalomu kajakářů. Z českých reprezentantů nikdo sítem neprošel. Naděje jako Přindiš, Hradílek se do bojů o medaile neprobojovali kvůli padesátivteřinové penalizaci, olympijský vítě…

Slzy tekly proudem! Rodina krále peřejí Lukáše Prskavce plakala dojetím

30.července » eXtra.cz
Byla to neskutečná podívaná. Kajakář Jiří Prskavec (28) ovládl finále na olympiádě v Tokiu a stal se zlatým medailistou. Rodina z jeho úspěchu byla neskutečně nadšená a slzy tekly proudem.

Dokázal to! Prskavec vybojoval olympijské zlato

30.července » Sport.cz
Česko slaví v olympijském Tokiu druhé zlato! Famózní finálovovou jízdou doslova rozdrtil kajakář Jiří Prskavec konkurenci, když před stříbrným Slovákem Jakubem Grigarem měl náskok 3,22 sekundy. Bronz získal Němec Hannes Aigner.

Kajakář Přindiš byl na Světovém poháru v Markkleebergu šestý

19.června » Sport.cz
Vít Přindiš obsadil v závodu Světového poháru ve vodním slalomu v Markkleebergu šesté místo. Dvojnásobný mistr Evropy postoupil do finále jako jediný z českých kajakářů, na vítězného Slováka Jakuba Grigara ztratil 4,63 sekundy.