Jenna Schroederová

Vztahuje se k

V NBA poprvé pískaly dvě ženy! Splněné feministické sny, těší jednu z nich

26.ledna » NOVA Sport
Velký večer prožila zámořská NBA. Poprvé byly v jednom zápase nominované jako rozhodčí dvě ženy – Jenna Schroederová a Natalia Sagová. Obě sudí společně s hlavním rozhodčím Seanem Wrightem řídily zápas mezi Orlandem a Charlotte, které nakonec skonči…

26.ledna » Lidovky.cz
Basketbalisté Chicaga nestačili na domácí palubovce na Boston a v NBA prohráli podruhé za sebou, tentokrát 103:119. Rozehrávač Tomáš Satoranský naskočil z lavičky na 24 minut a zaznamenal tři body a šest asistencí. V dalších pondělních utkáních stře…