Petr Odchodnický

Vztahuje se k

Starší žáci ze Studénky jsou mistry republiky v národní házené

21.června » TV Polar
Ve Studénce se konalo mistrovství České republiky v národní házené starších žáků. Domácí tým prošel finálovým turnajem bez porážky a po loňském stříbru vybojoval mistrovský titul.

Národní házená ve Studénce se raduje z republikového zlata

13.června » TV Polar

Házenkáři ze Studénky letos slaví 100leté výročí

13.května » TV Polar
Dělnická zahrada ve Studénce ožila mezizemskými utkáními házenkářů Čechy-Morava. Akce se během víkendu zúčastnilo na 800 lidí, a protože klub slaví 100leté výročí, nechyběla ani speciální výstava fotografií.

Házenkáři se konečně vrátili na hřiště

10.září » TV Polar
Na hřiště se po dlouhé době vrátili studénečtí házenkáři. V loňském roce nemohli sezónu dokončit a výsledky byly anulovány. S příznivými výsledky dohrály pouze mladší kategorie. Nyní je čeká nová sezóna a přípravy na stoleté výročí.