Tobias Mohr

Related to

Brémy se udržely v bundeslize, i když Gebre způsobil penaltu

6.July » iFotbal.com
Hosté šli do vedení po necelých třech minutách od úvodního hvizdu, kdy domácí obránce Norman Theuerkauf nešťastně usměrnil míč pod horní tyč. Brémy si vytvořily několik dalších šancí k pojištění náskoku, gólman Kevin Müller se ale činil. V 85. min...

6.July » Aktuálně.cz
Fotbalisté Brém se udrželi v bundeslize. Rozhodl o tom větší počet branek, který vstřelili v dvouzápasové baráži na hřišti druholigového soupeře.

Divoká záchrana! Brémy slaví, pomohl i krutý vlastňák do šibenice

6.July » iSport.cz
Fotbalisté Brém s Čechy Pavlenkou a Gebrem Selassiem se udrželi v německé lize. V odvetě baráže remizovali v Heidenheimu 2:2. První zápas skončil 0:0. Hosté vedli od 3. minuty, kdy si smolně poslal míč do vlastní branky z hranici vápna Norman Theu...