Liane Lippertová

Vztahuje se k

Cyklistka Nosková si ve Valencii dojela pro třetí místo, vyhrála Mackaijová

6.února » iDNES.cz
Česká cyklistka Nikola Nosková vybojovala třetí místo ve Vueltě CV Feminas ve Španělsku. Nedělní závod první kategorie na 93 kilometrů z Paterny do Valencie vyhrála Nizozemka Floortje Mackaijová před kolegyní z týmu Movistar Němkou Liane Lippertovou.

Nosková dojela třetí v cyklistickém závodě ve Valencii

6.února » Sport.cz

Van Dijková získala na ME po čtyřech zlatých v časovce titul v hromadném závodě

11.září » iDNES.cz
Nizozemská cyklistka Ellen van Dijková získala po čtyřech titulech mistryně Evropy v časovce poprvé kontinentální zlato v závodě s hromadným startem. V kategorii mužů do 23 let triumfoval v Trentu Belgičan Thibau Nys, syn cyklokrosové legendy Svena …

Van Dijková má první evropský titul z hromadného závodu

11.září » ČT24
Ve čtyřiatřiceti letech se Ellen van Dijková dočkala. Nizozemská cyklistka po čtyřech zlatech z časovek vyhrála na mistrovství Evropy také závod s hromadným startem. V kategorii mužů do 23 let se v Trentu radoval Belgičan Thibau Nys, syn legendárníh…