Kathleen Ledecká

Vztahuje se k

Famózní Seemanová! Česká plavkyně je díky národnímu rekordu ve finále

27.července » NOVA Sport
Česká rekordmanka Barbora Seemanová, která loni získala zlato na mistrovství Evropy, postoupila do finálového závodu na 200 metrů volným způsobem. Mladá plavkyně toho navíc dosáhla díky překonání českého rekordu, když trať překonala za 1:56:14. Po j…

Australský trenér na OH zběsile slavil zlato plavkyně Titmusové

26.července » Sport.cz
Australská plavkyně Ariarne Titmusová získala v závodě na 400 volný způsob první zlatou olympijskou medaili, pozornost však na sebe strhnul její trenér Dean Boxall. Fanoušky uchvátila jeho naprosto zběsilá oslava na tribuně.

Ledecká na šesté olympijské zlato nedosáhla, porazila ji Australanka Titmusová

Plavkyně Katie Ledecká ve své první finálové disciplíně na olympijských hrách v Tokiu na šestou zlatou medaili nedosáhla. V závodu na 400 metrů volný způsob porazila čtyřiadvacetiletou americkou hvězdu Australanka Ariarne Titmusová v čase 3:56,69. L…