Dalibor Klimša

Vztahuje se k

Vítězi vzpěračské soutěže TOP 12 se stali Kamil Kučera a Lucie Kršková

8.prosince » TV Polar
Sportovní klub vzpírání Baník Havířov uspořádal 34. ročník soutěže v nadhozu TOP 12. O co nejlepší výsledky a atraktivitu se postaralo šest silných mužů a šest žen. Vítězi se stali Kamil Kučera a Lucie Kršková

Vzpěračům začala sezona, nejdříve se v Havířově představili veteráni

21.února » TV Polar
Havířovským vzpěračům začala sezona. Jako první se předvedli veteráni. Domácí ale na stupně vítězů nedosáhli. První místo obsadilo družstvo z Polska. Na začátku března se bude konat i první kolo ligy mužů a žen.

Havířovským vzpěračům se po letech podařilo vyhrát 1. liga mužů

12.října » TV Polar
Po několika letech je Sportovní klub vzpírání Baník Havířov opět na vrcholu. Muži získali titul mistrů republiky. V první lize soutěžily také ženy. Ty nakonec obsadily čtvrté místo.

Havířovským vzpěračům se po letech podařila vyhrát 1. liga mužů

Do Havířova přijel rekordní počet vzpěračů veteránů, závody trvaly až do večerních hodin

9.února » TV Polar
V Havířově se konalo první kolo ligy vzpírání veteránů. Zasloužilí sportovci byli už tak hladoví po závodech, že se jich přihlásil rekordní počet. Soutěž tak musela být rozdělena do tří skupin.

Do Havířova přijel obrovský počet vzpěračů veteránů a padl i rekord

7.února » TV Polar
V Havířově se konalo první kolo ligy vzpírání veteránů. Zasloužilí sportovci byli už tak hladoví po závodech, že se jich přihlásil rekordní počet. Soutěž tak musela být rozdělena do tří skupin a trvala až do večerních hodin.

Začínáte ve fitku? Učte se z chyb těch před vámi

5.října » Omlazení.cz
Začátky v posilovně mohou být těžké nejen kvůli dezinformacím, kterých je plný internet. Často jsou na vině i ti, kteří nováčkům doporučují nejmodernější trendy ve cvičení, přitom stará škola často funguje nejlépe. Jakým chybám se vyhnout?

6 tipů, jak si užít cvičení v horkých dnech

10.srpna » Omlazení.cz
I když se v posledních dnech mírně ochladilo, léto ještě zdaleka nekončí. Pokud trávíte volný čas u vody, dají se vedra v klidu přečkat. Jenže co dělat, pokud vás celodenní lenošení nebaví a raději byste si dali pořádně do těla? Jde cvičit i v tropi…

Některá fitcentra s otevřením pro veřejnost čekají, prozatím se jim to nevyplatí

23.května » TV Polar
Otevřít sice můžeme, ale pro deset lidí to nemá pro nás smysl a nemáme ani personál. To jsou jedny z důvodů, proč některá fitcentra prozatím neotevřela pro veřejnost. Například ve FitGymu mohou cvičit jen registrovaní sportovci.

Některá fitcentra s otevřením pro veřejnost čekají na lepší podmínky, shánějí také personál

20.května » TV Polar
Otevřít sice můžeme, ale pro deset lidí to nemá pro nás smysl a nemáme ani personál. To jsou jedny z důvodů, proč některá fitcentra prozatím neotevřela pro veřejnost. Například v jednom z největších v Havířově mohou cvičit jen profesionální sportovc…

V Havířově se konalo 1. kolo ligy masters ve vzpírání, závodníci museli projít testy

2.března » TV Polar
Uspořádat v této době nějaké sportovní závody je pro organizátory náročné. Sportovnímu klubu vzpírání se to podařilo a tak se mohla v Havířově konat soutěž veteránů. Další závody jsou ale v ohrožení.

V Havířově se konalo 1. kolo ligy masters ve vzpírání, nad dalšími závody visí otazník

Tato informační stránka o Dalibor Klimša zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dalibor Klimša" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes