Denisa Hyršová

Vztahuje se k

Florbalistky FBC Ostrava ničí v semifinále své vítkovické rivalky

26.března » iDNES.cz
Byl to neuvěřitelný uragán! Florbalistky FBC Ostrava během osmi minut druhé třetiny nastřílely Vítkovicím šest gólů a otočily stav z 0:2 na 6:2. Zvítězily 9:4 a v semifinále extraligy vedou už 3:0 na zápasy. Čtvrtý duel v hale FBC je v neděli v 17.0…

To byla jízda. Florbalistky Vítkovic neztratily v extralize ani bod

31.března » iDNES.cz
Bez jediné porážky ve 22 zápasech, ba co víc bez ztráty jediného bodu, prošly florbalistky 1. SC Tempish Vítkovice základní části extraligy. Tu završily dnešní výhrou nad týmem Tigers Start98 Kunratice 10:5. Vyrovnaly tak rekord Děkanky Praha ze sez…